Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-07-2012, 10:00   #196
TomcaT
Aktivan član

TomcaT's avatar

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 12
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 34
TomcaT je na dobrom putu
Uobičajeno Re: eGo 2.4ml CC (Coil Changeable) clearomizer

priznacu da sam odgledao sa preskakanjem, ali ovome tip nije pukao uopste?!

TomcaT nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-07-2012, 10:25   #197
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 659
Pohvaljen: 956
Nivo reputacije: 225
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Evo jednog od resenja za promenu grejaca...
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-07-2012, 09:25   #198
dejdza
Iskusan član

Registrovan: Jun 2012
Pohvala: 218
Pohvaljen: 47
Nivo reputacije: 42
dejdza je na dobrom putudejdza je na dobrom putudejdza je na dobrom putudejdza je na dobrom putudejdza je na dobrom putu

utisci posle 2 dana koriscenja . lakse se vuce , daje vise pare , para je dosta toplija , ukus ima naku puniju notu , sve u svemu zadovoljan sam za sada ,,,
dejdza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-07-2012, 16:37   #199
duracos
Moder

duracos's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 688
Pohvaljen: 428
Nivo reputacije: 133
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi

Evo jos jedan vlasnik istog...danas stiglo od Inhalice....radi lepo...topa para..ne pretopla...bude po neki dry hit na Plumber Kingu..baterija 3.9v...a na Satisfaction69....3.7v..sveide ok...malo okretanje gore(po neki put) dole resava problem ili povlacenje na prazno bolje resava taj problemcic bar meni...videcu tek danas mi je stigao u principu zadovoljan sam...ako izadje verzija sa duzim fiberom -gotov posao...nije mi bolji od egota i egoca...ali lepo izgleda i pravi paru ko od sale... ocas posla...malo redju od one na koju sam navikao ali je ok sprava....i 1+ za jeftine grejace...

Pulsar..forever...
>>>Mala crna gumica iz Kineskog paljaca, nema slike paljaca.<<<
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-07-2012, 17:05   #200
svetabond007
Senior

svetabond007's avatar

Pohvala: 439
Pohvaljen: 347
Nivo reputacije: 109
svetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosi

Od danas i kod mene i to sa otporom 1.8 ohma, sve pohvale za ovaj clir, da se nebi ponavljao sve pozitivno sto je napisano i stoji samo da napomenem da je toplina pare za nijansu toplija od eGo-T/C a za nijansu hladnija od "strdusta"!!!
Drip za sada nije napukao ali pri skidanju t.j. vracanju dripa po savetu iskusnisjih korisnika klira obavezno pre vracanja dripa dotegao sam prstom glavu kako bi izbegao naprezanje plastike!!!

Престиж про Престиж танк Елеганс про
"В2 Мод","Твист","еГо-Т/Ц","Стардуст 2.0","ДЦТ","И свашта нешто у канти за смеће"
svetabond007 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-07-2012, 18:10   #201
duracos
Moder

duracos's avatar

duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi

Jedina ozbiljnija zamerka do sada... VELIKA POTROSNJA!...u nazivu bih mu dodao jos i ŽIGULI...sto je originalno rusko ime za Ladu.

Pulsar..forever...
Staro 03-07-2012, 18:41   #202
IGI
Iskusan član

IGI's avatar

Pohvala: 137
Pohvaljen: 62
Nivo reputacije: 47
IGI je poznat svimaIGI je poznat svimaIGI je poznat svimaIGI je poznat svimaIGI je poznat svimaIGI je poznat svima

Znaci posle onih XPower kartova, sada drugi dan parim na ovome, ne znam kako da objasnim osecaj, ali recimo kao kada sam pre par meseci seo iz mog Yuga u ortakov BMW X5 ..Tek sada vidim kako izgleda pravo parenje Sto se tice potrosnje, ne znam koliko inace parim jer sam nov u ovome, pa cu jedino po ovim klirovima znati, mislim da cu biti ispod 2 ml na dan ..
IGI nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-07-2012, 18:42   #203
jasmina
Veteran

jasmina's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 983
Pohvaljen: 644
Nivo reputacije: 145
jasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalu

Posle desetak dana koriscenja ovog klira mogu reci da sam zadovoljna. Neke sitne probleme sam uspela da resim i sad nemam problema.

Kao i svima i pored toga sto sam lagano uvrtala ovaj tip u klir on je jednostavno treceg dana poceo da se vrti oko metalnog dela. Lepak kojim je zalepljen bukvalno sam prstima ocistila sa metalnog dela. Uzela sam gore spomenuti super lepak i nanela malo oko metalnog dela i zalepila i od tada radi super. Nema curenja a ni okretanja tipa oko metalnog dela.

Drugi problemcic - povremeni dry hit - resila sam tako sto sam donju gumicu u obliku levka malo spustila nize. Nema vise dry hitova a ni curenja, radi super.

Trosi malo vise ali nije nista tako estremno. Umesto ranijih 2.5mil sad potrosi nesto oko 3. Nije bas ko lada-

ego, egoC, eCab moje prve e-cigarete... i svašta nešto još....
jasmina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-07-2012, 18:44   #204
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Pohvala: 659
Pohvaljen: 956
Nivo reputacije: 225
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Drip je stvarno krimi odradjen,cak i ovaj sa super lepkom je poceo da puca horizontalno gde se zavrsava dodatno lepljenje.Nadam se da ce novi resiti ovaj problem.
Zamena grejaca je relativno laka,zadovoljan sam kako CC radi,ali moraju da poboljsaju kvalitet izrade,verujem da V2 vec izlazi a V3 samo sto nije
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-07-2012, 18:59   #205
duracos
Moder

duracos's avatar

Citat:
Originalna poruka od IGI Vidi poruku
Znaci posle onih XPower kartova, sada drugi dan parim na ovome, ne znam kako da objasnim osecaj, ali recimo kao kada sam pre par meseci seo iz mog Yuga u ortakov BMW X5 ..Tek sada vidim kako izgleda pravo parenje Sto se tice potrosnje, ne znam koliko inace parim jer sam nov u ovome, pa cu jedino po ovim klirovima znati, mislim da cu biti ispod 2 ml na dan ..
>>>>mislim da cu biti ispod 2 ml na dan ..<<<
Nisam bas siguran u to ali voleo bi da ti se zelje ispune

Pulsar..forever...
Staro 03-07-2012, 19:02   #206
dudasd
Iskusan član

dudasd's avatar

Pohvala: 16
Pohvaljen: 19
Nivo reputacije: 36
dudasd je na dobrom putududasd je na dobrom putududasd je na dobrom putu

Ja uredno cepam 4,8 na ovom kliru.
dudasd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-07-2012, 19:48   #207
IGI
Iskusan član

IGI's avatar

Pohvala: 137
Pohvaljen: 62
Nivo reputacije: 47
IGI je poznat svimaIGI je poznat svimaIGI je poznat svimaIGI je poznat svimaIGI je poznat svimaIGI je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od duracos Vidi poruku
>>>>mislim da cu biti ispod 2 ml na dan ..<<<
Nisam bas siguran u to ali voleo bi da ti se zelje ispune
Jutros u 7:30 pre posla,sipao sam 2ml cowboya 18mg, evo sada 21h imam jos 1ml, a nemam utisak da sam malo pario ..
IGI nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-07-2012, 20:47   #208
TomcaT
Aktivan član

TomcaT's avatar

Pohvala: 12
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 34
TomcaT je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od jasmina Vidi poruku
resila sam tako sto sam donju gumicu u obliku levka malo spustila nize. Nema vise dry hitova a ni curenja, radi super.
Može li slika? Nemam probleme sa dry hit-ovima, ali imam probleme sa povremenim curenjem na bateriju (pogotovo na toplijem vazduhu).

TomcaT nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-07-2012, 20:59   #209
jasmina
Veteran

jasmina's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 983
Pohvaljen: 644
Nivo reputacije: 145
jasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalu

Evo stize slicica
Priložene Slike
File Type: jpg 2012-07-03-22.04.10.jpg (40.6 KB, 127 pregleda)

ego, egoC, eCab moje prve e-cigarete... i svašta nešto još....
jasmina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-07-2012, 21:16   #210
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 456
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Ja ne verujem za sta je potrebna slika,ali evo :

Ako imas problem sa curenjem onda ovu "donju gumicu u obliku levka" povuces malo na gore,odnosno prema fiberu,jer je logicno ako stisnes fiber da ce manje tecnosti dolaziti na grejac i tako nece biti curenja.

A ako pak postoje problemi sa dry hitovima,onda se "gumica u obliku levka" povuce malo na dole,odnosno suprotno od fibera,pa samim tim vise tecnosti dolazi na grejac.

Ako ima jos nesto ne jasno pokusacu da objasnim
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:50 sati.