Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-06-2012, 08:47   #106
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 47
Pohvala: 2,179
Pohvaljen: 3,265
Nivo reputacije: 510
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju
Uobičajeno Re: eGo 2.4ml CC (Coil Changeable) clearomizer

Para jeste nesto toplija nego na eGo-T atiju, ali nije drasticna razlika i meni prija, posto vise docarava osecaj pusenja.
Cak me i taj povremeni kondenz na usnama podseti na pusenje bez filtera

Jedino sto mi zasad ne lezi je oblik i velicina mouthiece-a, posto sam navikao na pljosnati.

Prvi put mi se desilo da jedva cekam ujutru da ustanem da bi zapario... ali ne kao pusacka kriza, nego kao dete prvi dan posle nove godinesa novim igrackama
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2012, 10:01   #107
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 281
Pohvaljen: 757
Nivo reputacije: 208
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Sve to dodje na svoje. Imas na temi o Visionu moje spisanije kako bih voleo da ima usnik kao na eGo ketridzu jer su bolji (ustvari samo navika). Nakon mesec dana koriscenja iskljucivo klirova, postalo mi je normalno i vise ni ne obracam paznju. Verovatno bi mi sada bilo cudno kada bih zapario na pljosnatom.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2012, 11:54   #108
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju
Uobičajeno

Sent from my frizider using pegla

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
Zahvalili :
Staro 21-06-2012, 12:45   #109
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Jedino sto mi malo kvari zadovoljstvo je sve cesci dry hit, sto je prazniji klir :(
Mogu to da izbegnem samo ako ga stalno drzim sa baterijom na gore.

Inace, dao sam ortaku koji takodje koristi eGo-T da proba i njemu se ne svidja, odnosno vise mu se svidja eGo-T.
Znaci, sve je krajnje subjektivno!
Staro 21-06-2012, 13:00   #110
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 281
Pohvaljen: 757
Nivo reputacije: 208
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Kao i sve drugo. Za pocetak, eGo daje hladniju paru a CC topliju. Vec samo to igra ogromnu ulogu.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2012, 13:09   #111
dudasd
Iskusan član

dudasd's avatar

Pohvala: 16
Pohvaljen: 19
Nivo reputacije: 36
dudasd je na dobrom putududasd je na dobrom putududasd je na dobrom putu

Mene nijednom nije roknuo nasuvo, a držim bateriju nadole, jedino što je povremeno spustim na sto, horizontalan položaj sasvim je dovoljan da se lepo natopi. Kad se isprazni, upozori me tako što osetim da "pirka ladno" iz nje.

Jedino me zabrinjava što i dalje malo curka u bateriju, uglavnom samo u ovo najtoplije doba dana, ali očigledno moram baš da povedem računa o sastavu tečnosti. Sad ću možda da odvalim, pa što bi rekô Srđan, budite nežni - pomaže li ako se ide na varijantu više PG? Imam utisak (pošto sam izanalizirala spravu) da se curkanje javlja od kondenza koji se pravi unutar tipa, pa se odatle sliva kroz glavu i "shaft" sve do baterije, i sad nešto kao kontam da bi rešilo stvar ako bih po ovom toplom vremenu žrtvovala neki procenat pare za ljubav nezalivene baterije. A možda i lupam, samo mi nemojte to baš previše otvoreno reći.
dudasd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2012, 13:26   #112
srdjan979
Iskusan član

srdjan979's avatar

Registrovan: May 2012
Pohvala: 45
Pohvaljen: 30
Nivo reputacije: 39
srdjan979 je na dobrom putusrdjan979 je na dobrom putusrdjan979 je na dobrom putusrdjan979 je na dobrom putu

Kod mene curenja na bateriju nema uopste a tecnosti su 50/50
srdjan979 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2012, 13:36   #113
dudasd
Iskusan član

dudasd's avatar

Pohvala: 16
Pohvaljen: 19
Nivo reputacije: 36
dudasd je na dobrom putududasd je na dobrom putududasd je na dobrom putu

Ova je navodno 50/50. Ali navodno. Idem sutra da uzmem neku normalnu tečnost... pa ću javiti šta se dešava.

Priznajem da i baterija malo jače šiba, moja je 3,7 V. Zato imam pare kô da gori seno... mašala.
dudasd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2012, 15:07   #114
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Citat:
Originalna poruka od srdjan979 Vidi poruku
Kod mene curenja na bateriju nema uopste a tecnosti su 50/50
Takodje.
Staro 21-06-2012, 15:25   #115
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,896
Pohvaljen: 8,538
Nivo reputacije: 1172
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od dudasd Vidi poruku
pomaže li ako se ide na varijantu više PG?
Više VG jer je on mnogo gusci, ali to je teorija. U praksi se VG vise razredjuje vodom, jer bi cist bio pregust i onda je konacna gustina bliza PG gustini.

Ostaje ti da biras gusce tecnosti ili da mesas sama. Nazalost, proizvodjaci koji u sastavu navode odnos PG/VG , veoma retko pisu i koliko je vode dodato, tako da ne mozes unapred zakljuciti cija je tecnost gusca.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-06-2012, 15:47   #116
srdjan979
Iskusan član

srdjan979's avatar

Registrovan: May 2012
Pohvala: 45
Pohvaljen: 30
Nivo reputacije: 39
srdjan979 je na dobrom putusrdjan979 je na dobrom putusrdjan979 je na dobrom putusrdjan979 je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Mesecar Vidi poruku
Puca na spoju plastike.

A sto se tice dugog fitilja... recimo da se ocekuje.
Taman sam se ponadao da je moj drip od onih koji nece puci ali sam se prevario
Pukao isto kao na slici a nisam ga ni stezao jako(valjda)
srdjan979 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2012, 17:28   #117
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Definitivno ozbiljan propust proizvodjaca. Nadam se samo da ce ispasti fer i poslati korekciju.
Staro 21-06-2012, 18:21   #118
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 456
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Danas mi je stigao CC zahvaljujuci Liberprintu i moji ustisci su sledeci :

Kvalitet izrade je isti kao i na stardustu s'tim sto je drip bas onako lose odradjen,nadam se da ce to biti reseno u sledecoj seriji

Sto se arome,TH i kolicine pare tice identicna je stvar kao stardust,samo sto je zapremina povecana na 2.4ml i dalje postoji problem sa zagorelim ukusom kada se tecnost spusti ispod pola tanka ali ce to sa duzim fitiljima biti reseno,bar se nadam

Nisam video neku potrebu za rasklapanjem i skidanjem grejaca,mislim da to necu ni raditi jer je ciscenje mnogo jednostavnije ako se samo skine gornji silikonski poklopac i odradi dry burn,a te glave su ionako jeftine i jednostavno mislim da nema nikave svrhe zezati se sa tim

Jedna stvar koja je dosta unapredjena u odnosu na stardust je to da je povlacenje izuzetno lako,cak lakse nego na bell-u,ali sam experimenta radi na stardustu skinuo silikonski poklopac koji je na grejacu,izvadio metalni deo i malo prosirio rupicu na silikonu i dobio isti draw kao na CC

Para je tolpla sto je i za ocekivati jer je grejac visok pa sad to moze nekome da se dopadne a nekome ne,svar ukusa

Jos jedna mala zamerka,punjenje je malo komplikovanije nego na stardustu jer ima manje mesta pa je bas neophodan spric sa iglom,kondenz se takodje sliva na konektor sto je normalna stvar kod svakog clearomizera

Sve u svemu utisci su pozitivni,cena je vise nego smesna u odnosu sta se dobija za nju a licno mislim da ovaj clear moze da traje mesecima uz redovno ciscenje,ako se uzme komplet od 5 glava onda je bas isplativo,jedino ne znam jos uvek kakav je kvalitet plastike

ono sto je po meni najveci propust je taj drip tip,mogo je losije odradjen i po samom obliku nego na stardustu,mislim da bi bilo lepo kada bi se pojavili tipovi u raznim varijantama pa kome se kakav svidja takav i uzme,moj jos nije pukao a primetio sam i da je navoj losije odradjen,od prilike se zavija samo pola kruga,par korekcija ce pretrpeti V1 i vec V2 ce biti skoro bez mane

P.S.

Zamal' da zaboravim,kada se skida tip obavezno treba voditi racuna da se sa njim zajedno ne odvrne i glava,jer tip pritiska glavu i prilikom odvijanja krene i gvala zajedno sa njim,moguce da neko na to nije obratio paznju pa mu curi
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-06-2012, 18:24   #119
jasmina
Veteran

jasmina's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 983
Pohvaljen: 644
Nivo reputacije: 145
jasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalu

Evo da i ja iznesem svoje misljenje o ovom kliru i ako ga imam tek nekoliko sati.

Htela sa da probam istu tecnost na 3 razlicita atomizera (cc, vision i egoC) i svuda je gustina pare ista, aroma je vrlo slicna na sva tri atomizera, stim sto je na egoC th za nijansu jaci, a na CC para je toplija - na visionu je para toplija od egoC ali nesto hladnija od pare na CC.

Prednost ovog klira u odnosti na egoC je jedino veci tank. Glave egoC se jako lako ciste i uz redovno ciscenje mogu jako dugo da traju. Kako ce se cistiti glave od CC i koliko dugo ce trajati tek ce se videti.

Ja ni na jednom atomizeru do sada nisam imala zagoreo ukus pa ni na ovom nemam bar za sada. Obicno posle par dimova ja cigaretu spustim u pikslu (nekih se navika nisam odrekla) i fitilj se za to vreme natopi koliko stoji u piksli.

Eto to su moja prva skromna iskustva.

ego, egoC, eCab moje prve e-cigarete... i svašta nešto još....
jasmina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-06-2012, 18:29   #120
MilosNS
Senior

MilosNS's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 302
Pohvaljen: 324
Nivo reputacije: 86
MilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosi

Pa gde ste bre bili dok nisam poručio...
Mislim na srdjana, tabbyja i jasminu
MilosNS nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:42 sati.