Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke
Zaboravljena šifra? Registracija

Razne poruke Prostor za razne diskusije (ili poruke) kojima nije bilo mesta u ostalim forumima

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-02-2019, 10:39   #1
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

Registrovan: Aug 2012
E-cig: Ego-C
Pohvala: 515
Pohvaljen: 227
Nivo reputacije: 84
vitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosi
Uobičajeno Preporuka za štampač :)

Drage kolege vaperi,

...da malo odmorimo od elektronskih, a i imam poverenja u vas
Pitanje za office vapere

Tražim da kupim za kancelariju štampač za crno-belo štampanje, povoljne cene i tonera (dopune). Štampam do 20 strana dnevno i nije mi bitna brzina štampe.

Do sad sam koristimo Samsung CLP 360 (laserski, u boji), jednom ga napunio i platio skoro kao da sam kupio nov, a relativno brzo troši... Došlo vreme da se opet puni, pa sam u dilemi...

Razmišljam o
- laserskom štampaču
- a čujem da ljudi imaju dobre utiske (za ono što meni treba) i sa inkjet štampačima sa ciss tehnologijom (kažu da je jeftino održavanje i da dugo traje, nisam siguran da li je to "navlakuša")

Molim vas pišite vaše preporuke, iskustva i sl.

Hvala!

Misli svojom glavom
vitaminb nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-02-2019, 11:02   #2
pinba
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 31
Pohvaljen: 88
Nivo reputacije: 21
pinba je poznat svimapinba je poznat svimapinba je poznat svimapinba je poznat svimapinba je poznat svimapinba je poznat svimapinba je poznat svima
Uobičajeno Re: Preporuka za štampač :)

hp crno beli laserski, toner 3000 kopija. 800 din komplet nov toner, stampaci oko 10 000 din.
Ova dva modela koristim na prijemi u servis, samo sikću. Bilo koji hp laserski koji koristi toner Q2612

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
pinba nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-02-2019, 20:52   #3
apotekar
Senior

apotekar's avatar

Registrovan: Sep 2015
E-cig: Menja se u skladu s mogućnostima.
Pohvala: 1,043
Pohvaljen: 1,178
Nivo reputacije: 177
apotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputaciju

Ne razumem se baš u štampače ali za ovaj koji preporučuje @pinba, znam da je (verovatno) neuništiv u svakodnevnim uslovima. U prethodnoj firmi, radio 10-ak godina, svakodnevno štampanje po bar 40 listova a kad je popis i po 400 listova. I nije prestao da radi, nadživeo je firmu U novoj firmi, igrom slučaja koristimo isti. Neverovatno jednostavno menjanje tonera koji traju pristojno dugo. Eto, od mene preporuka
apotekar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-02-2019, 22:50   #4
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 45
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 223
Pohvaljen: 1,487
Nivo reputacije: 322
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Овај и нема шта да бринеш....иштампао небројено докумената 24/7 ево већ годинама. Понеки пут на сервис чишћење и одржавање, без кварова.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-02-2019, 06:27   #5
milutko1
Moder

milutko1's avatar

Registrovan: Nov 2011
Godine: 48
Pohvala: 436
Pohvaljen: 594
Nivo reputacije: 154
milutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalu

HP 1010 neunistiv, radi sa pcl5 drajverima za HP 3055 u win7 i novijim
milutko1 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-02-2019, 15:55   #6
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

vitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosi

Ljudi, hvala puno, NAJBOLJI STE !!!
Razmotriću sve opcije

Misli svojom glavom
Staro 28-02-2019, 15:57   #7
Allegreto
Veteran

Allegreto's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Aegis Legend & KYLIN Mini
Pohvala: 1,111
Pohvaljen: 457
Nivo reputacije: 173
Allegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosi

Eto i moj glas za HP.

Allegreto je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-03-2019, 14:06   #8
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

Još jednom hvala svima

...nevolja je, što su to izgleda stariji modeli štampača (očigledno su zato i neuništivi) i, koliko vidim, nema ih u ponudi. Ili ja ne znam gde da tražim...

Zaboravih da napomenem da bi bilo jako dobro da štampač ima i wifi

Misli svojom glavom
Staro 01-03-2019, 14:11   #9
pinba
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 31
Pohvaljen: 88
Nivo reputacije: 21
pinba je poznat svimapinba je poznat svimapinba je poznat svimapinba je poznat svimapinba je poznat svimapinba je poznat svimapinba je poznat svima

postoje noviji modeli po broju ali slicno izgledaju, isti toner koriste itd. U Metrou sam skoro video, negde oko 8500din

1020,1022,mislim da su ti modeli

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
pinba nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-03-2019, 16:32   #10
Duca
Senior

Duca's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 258
Pohvaljen: 206
Nivo reputacije: 59
Duca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosi

Moje iskustvo sa HP štamačima je veoma pozitivno. Veliki toner, robustna mehanika. Koristio sam ga za pripremu za stampu i sve i svasta sam provlacio kroz njih..od pausa, 80gr papira, samolepljivih papira (muflon), hromo kartona.
I sa takvim nacinom upotrebe su trajali i trajali i trajali...
Od prvog koji sam kupio takozvana trojka i poslednjeg 5l...pricam o periodu 1995-1997.
Trojku sam koristio u ortakluku i toliko sam na njemu odstampao da mi bilo bzvz da ortaku trazim kintu kad sam resio da kupim licno moj stampac tako da sam ga se odrekao, a 5l je bio moj i u to vreme placen 730dm i odstampao je cudo.Prosle godine sam ga dao na poklon i radi jos uvek. Toneri su se reciklirali i servisirali posto su u to vreme bili skupi kao soda. Servis i punjenje su kostali mislim 60dm.
Imam u kancelariji jedan allin one, ne znam koji HP model i stampa li stampa.
Moja preporuka za HP

Ja kad ga opravim onda ga opravim, a, ako ne mogu da ga opravim onda uzmem čekić i brusilicu i onda mogu da ga opravim.
-Jel gotov paprikaš?
-Nije.
-Kako nije?
-Lepo nije.
-Kad će biti gotov?
-Kad ga pojedem.
Duca nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 18:34 sati.