Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-01-2019, 12:08   #151
hekata
Senior

Registrovan: May 2018
Godine: 49
E-cig: smooke bloom+Justfog P16A
Pohvala: 507
Pohvaljen: 324
Nivo reputacije: 56
hekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Gde nabaviti baze online u Evropi

U Italiji, ali ima i na engleskom sajt, postoji svapomax za italijansko i uopšte evropsko tržište. imaju i modove arome, baze, raznih kombinacija, a vrlo često i popuste . Ja ću verovatno ovih dana nešto poručiti sa italijanske verzije sajta, pa pišem iskustva. Inače, poštarina je 5,99 evra za Srbiju, a preko 99 evra poštarina je besplatna.možd nekom bude od koristi
Kod:
https://www.svapomax.eu/
hekata nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2019, 12:12   #152
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 678
Pohvaljen: 887
Nivo reputacije: 197
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Ima li ko iskustva sa nikotinom sa antiTPD sajta? Koliko je sigurna isporuka, koliko se ceka?

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-09-2019, 23:02   #153
acadj
Nov član

acadj's avatar

Registrovan: Nov 2011
Godine: 43
Pohvala: 29
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 31
acadj je na dobrom putu

Malopre sam natrčao na ovo nicliquid.com. Da li je neko naručivao od njih? Čudno mi je što je besplatna dostava za Srbiju.
acadj nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-09-2019, 23:16   #154
JasminaM
Senior

JasminaM's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: Ehpro, Cooper, doggy
Pohvala: 235
Pohvaljen: 166
Nivo reputacije: 40
JasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosi

Aco ja mislim da nije dozvoljen uvoz, tj kupovina nikotina, carina ce oduzeti. A seller se ogradjuje jer ne zna zakone

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
JasminaM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-09-2019, 05:54   #155
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 609
Pohvaljen: 3,291
Nivo reputacije: 608
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

@JasminaM
Nije zabranjen uvoz, već nikotin podleže taksama i akcizama kao duvanski proizvod. Do sada je u velikoj većini prolazio sa nekim "normalnim" dadžbinama ako su u pitanju razumne količine (oko 200-250ml, poželjno u manjim pakovanjima) jer je prolazio kao tečnost za el.cigarete. Najgore što može da se desi je da carina traži sanitarni pregled koji je papreno skup, ali nisam do sada čuo da se to nekome desilo, kao i da je nekom "oduzet" nikotin na carini.
Ovo su moja , možda je neko imao drugačija iskustva.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-09-2019, 06:16   #156
JasminaM
Senior

JasminaM's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: Ehpro, Cooper, doggy
Pohvala: 235
Pohvaljen: 166
Nivo reputacije: 40
JasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosi

Hvala. Ja sam shvatila da nije dozvoljeno. Ali, sudeći po tvojoj prici, skoro na isto dodje ako traže toliko provera
Hvala svakako

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
JasminaM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-09-2019, 06:46   #157
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 609
Pohvaljen: 3,291
Nivo reputacije: 608
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Po slovu Zakona, mogu da traže. Nisam čuo da je neko od članova do sada platio analizu. Akcizu (4.32din/ml)+PDV obično uvek obračunaju. Isti Zakon važi i za tečnosti, pa i za arome, mada sve zavisi od mesta carinjenja. Za BG I NS carinu ne znam, ali na NI carini u zadnjih godinu-godinu i po ništa od toga nije prošlo bez akcize. U početku su arome koje u nazivu ne sadrže reč koja asocira na duvan prolazile kao arome za kolače i bez akcize. Sada ni to više ne prolazi.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-09-2019, 07:47   #158
comid
Veteran

comid's avatar

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 218
Pohvaljen: 223
Nivo reputacije: 114
comid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosi

Shipping$31.33 a reg srbija ovo napise kad je free shiping, Unfortunately, there are no carriers available for your delivery address.
comid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-09-2019, 10:18   #159
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 500
Pohvaljen: 654
Nivo reputacije: 127
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

Samo da potvrdim Rakin post. I tečnosti koje uzimamo iz insotranstva smatraju da je nikotin i bočicu od 30ml uračunaju akciizu za nikotin 30*4.32 =129.6RSD i porez 20% itd

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-09-2019, 11:47   #160
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,989
Pohvaljen: 2,068
Nivo reputacije: 346
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Ne smatraju da je nikotin već nikotinski proizvod. Bez obzira da li je sa ili bez nikotina, tečnost je akcizna roba. Manje količine prolaze, do 300ml, naravno uz pdv, akcizu i carinu.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-09-2019, 12:10   #161
acadj
Nov član

acadj's avatar

Registrovan: Nov 2011
Godine: 43
Pohvala: 29
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 31
acadj je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od comid Vidi poruku
Shipping$31.33 a reg srbija ovo napise kad je free shiping, Unfortunately, there are no carriers available for your delivery address.
Da. Upravo sam i ja pokušao da naručim i dobio istu poruku. Znači u Srbiju ne šalju.
acadj nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-09-2019, 13:01   #162
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,580
Pohvaljen: 2,426
Nivo reputacije: 421
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Zadimljivac Prostora Vidi poruku
Ima li ko iskustva sa nikotinom sa antiTPD sajta? Koliko je sigurna isporuka, koliko se ceka?

Ja narucila.250ml od 2mg.nisam dugo cekala.ali to je bilo prije ovog zakona o zabrani.i nesto mi je bila skupa dostava.prije par mjeseci.sad samo nic salts porucujem

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-09-2019, 06:51   #163
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,599
Pohvaljen: 4,615
Nivo reputacije: 760
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Pre par godina kada su još uvek slali sa ecigexpress u Srbiju na bočicama je pisalo da je unutra čist PG ili VG. U batch broju odštampanom na bočici su poslednja tri broja značila jačinu nikotina. 100, 050, 025... Ameri sa mozgom Srbina

Sent from my SM-A305F using Tapatalk

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-10-2019, 15:48   #164
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,919
Pohvaljen: 719
Nivo reputacije: 196
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

ja na primer koristim 18mg
litar inaverine baze od 18 mg je u dinarima oko 7200 din sa sve postarinom
kod nas za tu kolicinu treba mi 180 ml 100 mg i pg i vg.180 ml 100 mg su otprilike 5500 din + pg i vg + postarina lokalna
eh ta carina
p.s.+inawera firma od poverenja
+gotova spremljena baza

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-10-2019, 16:47   #165
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 272
Pohvaljen: 396
Nivo reputacije: 84
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Nisi nešto dobro izračunao.Kod nas ti je 180 ml nicotina od 100mg tačno 4500 din,VG-PG od po 500ml su tačno 700din.Znači sve skupa izađe tačno 5200 din i ne plaćaš poštarinu za kupovinu preko 2000 din.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:46 sati.