Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-05-2019, 23:20   #466
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,383
Pohvaljen: 16,251
Nivo reputacije: 2636
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Domaci PG i VG

Ni jedna zdravstvena organizacija na planeti ne preporučuje parenje ničega...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-05-2019, 23:39   #467
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 36
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 2,139
Pohvaljen: 1,231
Nivo reputacije: 429
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Pa ne preporucuje parenje, ali AKO se inhalira minimum je 99.5%
To sam citao negde...

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-05-2019, 23:46   #468
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Daj link.

Staro 28-05-2019, 00:00   #469
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 342
Pohvaljen: 852
Nivo reputacije: 218
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Pa citao na ecf pa pomesao covek.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-05-2019, 12:26   #470
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Ma gde znam gde sam procitao, ali sam siguran da nisam izmislio hahahahah :}

Staro 28-05-2019, 14:13   #471
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Izvini doktore

Zahvalili :
Staro 28-05-2019, 15:23   #472
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Kad sam pocinjao da parim, pre oko 8 godina (ako sam se dobro secam), bio sam paranoican sto se tice PG-a i VG-a i svega vezano za parenje.
I onda sam krenuo da guglam, pa mi to nije bilo dovoljno pa sam jurio neka istrazivanja vezano za PG i VG koja nemaju veze sa parenjem, nasao sam gomilu istrazivanja vezano za PG, jer vatrogasci koriste PG kad koriste vestacki dim tokom obuke i tokom kojekakvih vezbi.
Tu moram da dodam i istrazivanje na pacovima, koji su bili izlozeni raznim kolicinama PG-a, i kako je uticalo na njih.
Onda sam pojurio neku bakicu koja je neki od onih dr, mr, pr, i slicno, koja je radila neka istrazivanja vezano za PG i VG, da skratim pricu bakica mi se javila to ne mogu da zaboravim:
zvr zvr,
da?
Dobar dan ovde dr mr pr ta i ta, cujem interesuje vas PG i VG?
O dobar dan, borko ovde, da interesuje me.
Sta vas zanima?
I onda sam je izbombardovao sa pitanjima momacki.
Na moje iznenadjenje kad me je pitala a zasto to vas zanima, gde god bih pre 8 godina spomenuo ecig, svi bi bili a to ne valja trt mrt ajd zdravo, tako da dok sam svoja istrazivanja tada radio uglavnom sam govorio da mi treba za propolis kapi i slicno.
Rekoh za ecig, mozda ste culi?
I bakica me iznenadi kaze eh cula, koristim!!!
I da ne duzim, htela je da mi posalje dopis, koliko PG-a i VG-a se moze popiti direkt iz flase a da ti ne bude nista!?
Reko baba brate necu da pijem samo da parim, rekla je da kolicine koje se popare su daleko od nekih granica da mogu postojati neke tegobe.
Svakako nisam hteo da cimam zenu da mi salje dopise o tome koliko se moze popiti PG-a i VG-a, ali secam se da mi je rekla preko telefona (iskreno zaboravio sam koliko) ali se secam da VG-a se mozes nagutati poprilicno dok ne dodjes u fazu da te zaboli stomak, a kamo li da se otrujes ili slicno.
Da rezimiram, sta sam do sada skontao guglajuci ili citajuci:
PG je od svih ecig sastojaka najvise ispitan, i kolicine koja se pari, cistoca itd su opste poznate, kao o sve i prekomerenim kolicinama skodi, pacovima koji su bili 24 h danima izlozenu pari od PG-a na kraju su umirali od zastoja pluca, ali to su ekperimentalni uslovi i kocentracija PG-a je tolika da ni 10 subomera u 2 kvadrata ne mogu da naprave takvu maglu purnjajuci 3 dana hahahaha.
VG je manje ispitan, ali posto je sastav VG-a dosta prirodniji od PG-a, manja istrazivanja nisu dokazala ikakvu stetnost, i ide se sa pretpostavkom da nije skodljiv u ovim nasim varijantama parenja.
Posto sam se preselio i stari komp sam ostavio sestri, tako da su mi svi podatci koje imam na hardu, zaboli kod nje, cuvao sam dosta istrazivanja koje sam nasao, jer sam hteo da snimim par video vezano za temu PG-a, VG-ai nikotina.
Naravno to je jos uvek u planu, samo nemam komp (imam neki laptop digitron) i za par meseci uzimam komp i neku opremu za snimanje i nadam se da cu vise snimati, i da ce biti dosta zanimljivog sadrzaja osim samih recenzija proizvoda.

Zahvalili :
Staro 28-05-2019, 17:08   #473
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 342
Pohvaljen: 852
Nivo reputacije: 218
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Cuj i bakica parila tad, pa naravno da je parila kad su u to doba kisobrandzije napunile sve zive apoteke. Kad udjes da kupis c vitamin, usput te apotekar pita jel ti treba i tecnost za e-cigarete, a onda se vratis kuci da popijes isti taj c vitamin i vidis Lecica na TVu kako cucla "prestige" u svakom epp bloku.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-05-2019, 17:25   #474
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

hahahahhahaah jes vala tako je bilo, kad se setim onih ambrelinih prvih e cig pljuga, vise tecnosti posrces nego sto poparis hahahaahahah
Kad tada nismo umrli necemo nikad

Staro 31-05-2019, 21:13   #475
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,307
Pohvaljen: 2,006
Nivo reputacije: 479
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Drugari nadam se da nisam omashio temu i ako jesam izvinjavam se administraciji i moderatorima ,neko vreme sam jurio odredjene firme medjutim dal sam manje osetljiv pa mi odgovaraju sve vrste Glicerina ili Propilen glikola ili je stvarno jako mala razlika ne znam , video sam samo da se nash Recezent @Betrayer kune u Centrohem , da je neko drugi ne bi me zanimalo ali poznajuci doticnog i videvshi koliko je covek upoznat sa problematikom , verujem mu na rech , dodushe to mu nije jedina ,,buba,, ali genijalci imaju pravo na to iz razloga zato su to shto jesu,no umorih a nestigoh do onog shto sam hteo reci !
Naime pre tri dana sam mixao tecnosti i ko za inat smiksam zimsku varijantu,ne znam da li isto praktikujete ali zimske tecnosti su mi za nijansu vishe razvodnjene i imaju nizi procenat VGa ...Doshao sam u situaciju da imam 1200 ml redje tecnosti nego shto mi treba pa bi molio ukoliko meko ima 3ili 4 dl Glicerina da me nadje sa istim,prodaja,razmena ,poklon stvarno ne biram !?
Sacekacu tri dana i ukoliko nema pri sebi pristupicu kupovini !? Ko nema u glavi ima u radnji tako da niste u obavezi ali bi volo da vidim nekog frenda od pre ili nekog novog ko bi mi utrcho tih 3 dl Bilnog glicerina ili ti Vga ?!
Hvala unapred bolje da popijemo to shto bi nekome stojalo u dnu ormana , toliko a mene ako se sete sete se ako ne to je bila moja gradjanska duznost !!!
Pozdrav ekipi i mada vec vidim sebe u radnji drago mi je shto sam napisao ovoliki post ! Hvala unapred ako bude ,ukoliko ne tu je druga solucija .....Ostajte mi dobri ,parite bezbedno i sa uzivanjem @sem
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:10 sati.