Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke
Zaboravljena šifra? Registracija

Razne poruke Prostor za razne diskusije (ili poruke) kojima nije bilo mesta u ostalim forumima

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-02-2015, 12:06   #31
standza
Veteran

standza's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 438
Pohvaljen: 579
Nivo reputacije: 133
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: PIVO- Koje pivo je u upotrebi

Dzaba, svako pivo kod nas se pravi da bude komercijalno.

Opet sam sinoc, legao jutros!

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2015, 13:11   #32
dzl
Aktivan član

Registrovan: May 2014
Pohvala: 1
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 21
dzl je na dobrom putu

Vec neko vreme od piva samo kabinet pijem
Kod:
http://kabinet.rs/work-category/craft-pivo/
Nase craft pivo. Vidjam ga vecinom u restoranima ali ako se malo potrudite nacicete ga i u nekim radnjama po regularnoj ceni koja je za craft pivo ok. Imaju mogucnost da narucis i online ali to nisam radio. Tako da nije da nema kod nas dobrog piva i da su sva komercijala.
dzl nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2015, 13:34   #33
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 47
Pohvala: 2,179
Pohvaljen: 3,265
Nivo reputacije: 509
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Pio sam Kabinet Cassius. Odlicno!

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2015, 13:46   #34
dzl
Aktivan član

Registrovan: May 2014
Pohvala: 1
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 21
dzl je na dobrom putu

Posto volis tamna piva probaj i Kabinet Porter, jako je dobro. Ja nisam toliki fan tamnih piva ali skoro sam imao priliku da probam vise piva iz jedne microbrewery iz Kentucky-a i njihov Kentucky Bourbon Barrel Stout je verovatno najbolje tamno pivo koje sam probao. Pa ako budes imao sansu negde da ga probas svaka preporuka.
Kod:
http://www.kentuckyale.com/portfolio_page/kentuckybourbonbarrelstout/
dzl nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2015, 13:56   #35
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,813
Nivo reputacije: 305
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Pivo je zdravo zato svi njega piju

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-02-2015, 13:57   #36
smokey
Veteran

smokey's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 776
Pohvaljen: 874
Nivo reputacije: 168
smokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalu

Umalo da uzmem aromu piva al' kad sam procitao recenzije...
Al' sam zato uzeo crispy bacon! To ide dobro uz pivo!
smokey nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-02-2015, 14:50   #37
standza
Veteran

standza's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 438
Pohvaljen: 579
Nivo reputacije: 133
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu

Zaintrigiralo me je DIY pivo. Samo da skapiram kako sam da pravim psenicni slad...

Opet sam sinoc, legao jutros!

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2015, 20:06   #38
alexdja
Senior

alexdja's avatar

Pohvala: 1,424
Pohvaljen: 757
Nivo reputacije: 145
alexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Impuls Vidi poruku
Bacih sada pogled na "Beer Shop" i videh Krugher i Brent. Ne znam da li je ovo na shopu iz nekih manjih, namenskih sarzi, ali ono sto je u siroj prodaji je jezivo odvratno. U pocetku, prvih godina, bilo je odlicno, jurili smo po gradu da nadjemo u kojoj prodavnici ga ima, u moto-klubu smo pili toceno, a onda je postalo grozno, niko vise nije hteo da ga pije. Sad, niko vise i ne pita za njega.
Prvi i jedini put kad mi se svidelo je bilo na 1. ili 2. beerfestu u BG, ALI sveže točeno pivo...

Kad sam našao posle dužeg vremena flaširano, nisam mogao ni da ga popijem, ni slično onome što sam pio i blago rečeno odvratno...

Od tada nisam više imao ni želju da ga ponovo probam...

---------- Post dodan 26-02-2015 u 21:25 ----------

Edit: Da Kabinet je upravo brend koji se toči kod "Majstora" (za pivo) čiji sam link već postavio, tamo možete i da probate točeno Kabinet više vrsta, kao i flaširano da pijete, kupite, nosite, kažu Kabinet je naše pivo (sad da li je radnja vlasništvo Kabinet pivare ili obrnuto ili ne znam)...

P.S. sledeći put kad odem, tražiću im pare za reklamu...

Nema više divljeg bučka.
alexdja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2015, 20:27   #39
dacha
Veteran

dacha's avatar

Pohvala: 1,455
Pohvaljen: 4,442
Nivo reputacije: 605
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju

Erdinger za dnevnu varijantu, Grimbergen manastirski od 7% za večernju (ako ne vozim) ili Paulaner Hefe... Moram da probam tog Valjevca ako upecam negde, inače mi Zaječarac (zidar) od domaćih završava posao, Jelen i Lav ako baš nema ništa drugo a i tada biram pre rogonju mada nisam ih skoro pio... Becks mi je isto dobar ali recimo Tuborg i Heineken ne gotivim uopste, od Tuborga me i redovno boli glava.

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2015, 20:31   #40
alexdja
Senior

alexdja's avatar

Pohvala: 1,424
Pohvaljen: 757
Nivo reputacije: 145
alexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalu

Valjevsko 0.33 sam pazario u Idei/Rodi...

Nema više divljeg bučka.
alexdja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-02-2015, 20:34   #41
dacha
Veteran

dacha's avatar

Pohvala: 1,455
Pohvaljen: 4,442
Nivo reputacije: 605
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju

Ne priznajem pivo u ambalažama manjim od 0.5
Sreću čine male stvari... i veliko pivo

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-02-2015, 21:13   #42
ZimicM
Senior

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 126
Pohvaljen: 366
Nivo reputacije: 85
ZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosi

Nekad se pilo samo Sarajevsko, medjutim u zadnje vrijeme se pokvarilo samo tako.

Sad su u opticaju Paulaner Hefe, Krombacher Dark i Weizen, Ohara's Stout, a mogu proci Stroprampen i Tuborg Green od ovih svijetlih.

ZimicM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2015, 22:14   #43
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,599
Pohvaljen: 4,615
Nivo reputacije: 760
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od dacha Vidi poruku
Ne priznajem pivo u ambalažama manjim od 0.5
Sreću čine male stvari... i veliko pivo
Doneću ti da probaš, ako se ne varam video sam u Bg-u i limenku od po kile

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2015, 23:12   #44
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 998
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-02-2015, 00:17   #45
2iggy
Senior

2iggy's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Akumulator od Fergusona, direktno na plus i minus
Pohvala: 1,485
Pohvaljen: 696
Nivo reputacije: 138
2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu

Niksicko tamno i erdinger, i koronica u specijalnim prilikama kada moze da se nabavi kolicina malo veca

2iggy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:50 sati.