Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-04-2019, 21:58   #31
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,570
Pohvaljen: 4,570
Nivo reputacije: 752
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: Trosenje novca na vape opremu/savjeti i iskustva

Citat:
Originalna poruka od jav74 Vidi poruku
@jokjuar
...sjecas li se koliko sam trazila koznu futrolu za provarinisam zalila para...te ovaj adapter te onaj adapter...sad sam usla u ft istoriju kupljenoh stvari,ono je strasno...od flasica,minimodova....od 2017.Sam uzela ovaj egip 2,i nekoliko
Puta grijace.i samo jer je nestao
Iz prodaje sam uzele jt cuboid mini.i sad cu ga furati dok ne crkne
A da li mi je zao para-nije.samo mi zao sto sam pretjerivala a ne koristila mnoge stvari.

Sećam se te epizode sa futrolom. Ovde je jedan prijatelj pravio od kože pa je i to bilo u opcijama.

Kod mene je u upotrebi Aegis onaj otporan na sve i svja, i Mirage dna75c. Ostalo kupi prašinu. Dva Provarija mesecima nisam pogledao a kamoli turio bateriju unutra.

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-06-2019, 17:28   #32
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,541
Pohvaljen: 2,376
Nivo reputacije: 413
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

Eto nisam bila sto godina na forumu i sinoc citala do 5 ujutro i spiskala 60€...podovi i nic saltsa taman sam se smirila duze vrijeme od kupovine...ali dobro...bitno je da se ne pusi i da se uziva u parenju i da smo zdravo...do 5h gledala recenzije.stavljaj u korpi pa vadi.malo je falilo da i onaj zipo upaljac narucim...

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-06-2019, 18:08   #33
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,380
Pohvaljen: 16,250
Nivo reputacije: 2636
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Forum je jedno veliko zlo, ja ti kažem...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-06-2019, 18:09   #34
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,709
Pohvaljen: 592
Nivo reputacije: 170
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od jav74 Vidi poruku
bitno je da se uziva u parenju

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-06-2019, 22:51   #35
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Trosenje novca na vape opremu/savjeti i iskustva

Ode 100€narucila i smok nord pod...a koliko duuuugo nisam kupovala igrackesad opet kao prije jedva cekam da mi stigne.
Vidim ja da cu se navuci na podove...to je ono sto sam cekala godinama...

Staro 25-06-2019, 23:11   #36
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 342
Pohvaljen: 852
Nivo reputacije: 217
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

A eroll mac nisi, pa to stvarno nije lepo
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-06-2019, 01:28   #37
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Nisam..
Ne odgovara mi ...za sada

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Staro 26-06-2019, 12:37   #38
STRONG
Aktivan član

Registrovan: Mar 2019
Pohvala: 75
Pohvaljen: 34
Nivo reputacije: 7
STRONG je na dobrom putuSTRONG je na dobrom putuSTRONG je na dobrom putuSTRONG je na dobrom putu

Upravo sam hteo da otvorim novu temu ali nisam znao gde tacno pa sam naleteo na ovu koja je slicna onoj koju sam i sam zeleo da otvorim!
Zeleo sam od vas da saznam da li je vape postao "skup sport" samo za one sa dubljim dzepom!?
Moje misljenje a i veoma malo iskustvo sa parenjem mi govori da jeste i da je sve ovo postao jedan ogroman biznis na globalnom nivou!
Ja nisam neko ko je bio strastveni pusac i ko je trosio ogromne pare na obicne cigarete posto mi je paklica cigareta trajala 3-4 dana dok znam da je nekima dnevno odlazilo po 1-2 a nekima i tri paklice!
Verujem da je vape bio daleko isplativiji od obicnih cigareta dok je bila starija generacija e cigareta tipa eGo,Evod i sl. koji nisu bili veliki potrosaci e tecnosti kao sto danas postoje razni atomizeri koji gutaju po par mililitara na sat da ne pricamo o celodnevnom parenju jer sam u temi o potrosnji tecnosti video da pojedini ljudi trose i po par desetina mililitara tecnosti dnevno!
Mislim da tako drasticna potrosnja gotovih tecnosti pa ni onih najeftinijih nije isplativa a da ne pricam o onim koje su od renomiranih proizvodjaca a samim time i mnogo skuplje!
Primera radi;
Ako neko trosi 10ml neke FA tecnosti dnevno to je kao da pusi neke od skupljih da ne kazem najskupljih cigareta tipa Sobranie i sl.
Necu da ulazim u to sta je zdravije jer je evidentno da su e cigarete mnogo zdravije od analognih ali ni one nisu bez posledica i ako se o tome malo prica!
E sad dolazimo do domace radinosti ili ti pravljenja svoje e tecnosti!
Po meni to jeste vise nego isplatljivije od svega gore navedenog ali nije ni malo jednostavno pogotovo za pocetnike poput mene. Ne mislim samo oko nacina pravljenja jer su strucni ljudi to ovde veoma lepo objasnili da ne kazem skoro pa nacrtali a i Bet je napravio video recenziju,mada ni to nije tako jednostavno kao sto izgleda.
Mislim na nabavku kvalitetnih nikotinskih baza,aroma i svega ostalog sto je potrebno da se napravi jedna kvalitetna tecnost za parenje!
Toliko toga sam napisao u ovom postu da sam dosao do toga da se i sam pitam "sta je pesnik hteo da kaze"!?
Veruj te i da ne znam ali sam sve ovo jednostavno morao da izbacim iz sebe jer me muci vec duze vreme!
STRONG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-06-2019, 13:16   #39
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 446
Pohvaljen: 417
Nivo reputacije: 75
Pablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosi

Ako si ludak kao ja itekako je skuplje i mozes da potrosis dosta novca na opremu i tecnosti,doduse tecnosti sam pravim i nije nikakva nauka ali modovi i atomizeri su druga prica..
Ove godine sam uzeo 3 squonkera rucni rad i 2 dripera(original) i sve to je oko 800e(ne zalim naravno)..
Kad sam furao pico i kupovao tecnosti po 10ml trajala mi bocica 2-3 dana a sad 10-15ml dnevno ali ne zalim,cak mi i sin dao novi nadimak tata"osvezivac prostorije"..
Sad sam porucio neke pod sisteme a realno mi ne trebaju ali jbg moram da probam i tako u krug.Nema potrebe za trosenjem mnogo novca za opremu ako nadjes sta ti odgovara ali meni je ovo postalo i neka vrsta hobija..
Trosilo se mnogo vise na gluposti neke tako da mi nije zao,jednom se zivi ako me ne ubije zena pre toga zbog opreme ahaha..
Vata promenjena,jos da vidim koju duvansku tecnost da sipam i voziii Misko

Ps:Meni je ovo uzivanje i jedino mi krivo sto ranije nisam krenuo sa ovim sportom ali nikad nije kasno da se pari strasno..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-06-2019, 14:15   #40
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Nikada nisam kupio mod preko 30 i atomizer preko 20$

Arome menjajte u temi:

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=6250

Zahvalili :
Staro 26-06-2019, 14:17   #41
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Pablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosi

E da je meni tvoja glava Pakleni bio bi milioner do sad ali ima jos vremena tek mi je 41g ahaha

Zahvalili :
Staro 26-06-2019, 14:18   #42
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Više sam se lagano nadovezao na STRONGov post

Zahvalili :
Staro 26-06-2019, 14:22   #43
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Jako ovo sunce napolju,udarilo me u glavu,nema veze Pakleni na koga si mislio..

Zahvalili :
Staro 26-06-2019, 14:40   #44
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 165
Pohvaljen: 301
Nivo reputacije: 66
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Upravo isto to što kaže C i shvatio sam na vreme šta mi je dovoljno dobro,to jest odlično za moje potrebe i uživanje.Par atomizera (jeftinijih) koji su dobri za moje potrebe i par moda (jeftinijih) koji rade odličan posao za ono što meni treba.Nije da ne mogu sebi da priuštim skupe proizvode,ali nisu za moj ukus i ne bih bio zadovoljan jer za moje potrebe mod od 20€ radi potpuno isto kao onaj od 100€.Ne trčim da kupujem sve što izbace novo od opreme jer imam sve što mi završava posao,osim možda poneki atomizer ako se pokaže da je baš dobar za moje potrebe.Tečnost me košta u proseku oko 700-1000 din na mesečnom nivou i tu računam kevinu i moju potrošnju tečnosti.Kada nađeš ono što ti odgovara,nećeš imati nikakvih problema,a pravljenje sopstvene tečnosti je mnogo lakše nego što misliš.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-06-2019, 14:46   #45
STRONG
Aktivan član

Registrovan: Mar 2019
Pohvala: 75
Pohvaljen: 34
Nivo reputacije: 7
STRONG je na dobrom putuSTRONG je na dobrom putuSTRONG je na dobrom putuSTRONG je na dobrom putu

Ako za necim ne zalim to je sto sam upoznao ljude poput vas
Ne znam za sve vejpere ali one koje sam ovde upoznao su extra likovi
Vidim da je sad situacija malo drugacija,mogu se kupiti solidni polovni modovi i atomizeri ovde na forumu
Razumem ja tebe Pablito,ja sam takav kad su telefoni u pitanju ili sam bar bio,nemam za gace a kupovao telefone :(
Brat c-hell je apsolutno u pravu
STRONG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:58 sati.