Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-05-2019, 11:33   #1
Bratzza
Senior

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Godine: 48
E-cig: KFL+V2 & EpicSMPL
Pohvala: 1,194
Pohvaljen: 658
Nivo reputacije: 118
Bratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvalu
Uobičajeno POD sistemi vs Mini modovi

Prednosti i nedostaci, kompaknost, lakoća upotrebe, jednostavnost.
A u interesu približavanja savremene vap opreme i tehnologije prosečnom korisniku.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-05-2019, 11:56   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,397
Pohvaljen: 16,270
Nivo reputacije: 2640
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: POD sistemi vs Mini modova

Mini modova sa remontujućim atomizera ili mini modovima sa kliromizerima sa fabričkim grejačima? Veoma bitno ako pričamo o početnicima...

Evo na keca jedna prednost: Moja najbolja drugarica kojoj sam kupio Innokin Endura T19, Joyetech Exceed D19 i negde su u fijoci ako ne i u kanti...

"Jaaaaaoooo što je simpatičan, kao IQOS"

TAČKA!

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-05-2019, 12:13   #3
Bratzza
Senior

Bratzza's avatar

Bratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvalu

Ja bih rekao obe varijante. Svako od nas uglavnom napomene sta bi više odgovaralo pocetnicima, sudeci prema onome sto sam za ovo vreme citao na forumu.
Cilj mi je da imamo neku paralelu izmedju ove dve vrste opreme po svim parametrima.
Uzeo sam mini modove koji svojom velicinom pariraju POD sistemima a opcijom raznih grejaca, kako fabrickim tako i rta , cinimi se da su vrlo konkuretni ovim sistemima po pitanju kvaliteta parenja i sirinom izbora koji korisnik ima.

Staro 22-05-2019, 12:16   #4
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,588
Pohvaljen: 1,964
Nivo reputacije: 277
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

moja drugarica kaze da su Vape Pods namenjeni za devojcice
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-05-2019, 12:31   #5
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Bratzza Vidi poruku
Uzeo sam mini modove koji svojom velicinom pariraju POD sistemima
Prvo ne pariraju drugo pušiš "Znaš ono kao IQOS" a ne tranzistor...

Da ne shvatiš moj rant kao negativnu stvar. Podcenjujemo činjenicu da je narod hipnotisan kampanjom P.M.I. i da je jedini način da ih prebacimo na našu stranu nešto što podseća oblikom na IQOS... Bilo zatvorene, polu otvorene ili skroz otvorene (menja grejač, ne baca ketridž) sisteme... i nažalost soli gde jedino nemaju krizu jer je unos sličniji cigareti...

Power nano je najmanje što sam držao u ruci... Desno Infinix

Staro 22-05-2019, 12:48   #6
Bratzza
Senior

Bratzza's avatar

Ne vidim ja tu nista negativno @c-hell. Naravno da su pod sistemi prava stvar kao odgovor na P.M.I kampanju.
Upravo zato sam poceo ovaj topic i naveo mini modove kao nesto sto moze da bude alternativa, ako sam se dobro izrazio a da pritom imaju vecu sirinu izbora.
Jedan primer, po meni, je i novopridosli OBS Cube mini ciji atty Cube mini moze da radi i sa nikotinskim solima po spec proizvodjaca, dolazi sa dva grejaca 0,6 i 1,2 ohma i duplim sistemom protoka vazduha.

Staro 22-05-2019, 12:56   #7
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Ali pušiš tranzistor...

Staro 22-05-2019, 13:03   #8
Bratzza
Senior

Bratzza's avatar

... i slusas vesti.... 2 u 1

Staro 22-05-2019, 13:09   #9
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Staro 22-05-2019, 17:05   #10
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,540
Pohvaljen: 3,326
Nivo reputacije: 426
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju
Uobičajeno Re: POD sistemi vs Mini modovi

Ja neču soli - čekam pod koji če raditi s običnim tečnostima

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-05-2019, 17:24   #11
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Radi svaki. Nije to problem. Problem je kad koristiš običan nikotin, cuclaš ko lud i ode baterija odmah... Sa solima, potegneš par cimova, overiš, zavrti ti se u glavi, ostaviš i eto baterija ceo dan...

Staro 22-05-2019, 17:36   #12
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,716
Pohvaljen: 592
Nivo reputacije: 170
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

nisam se davno overio al u zadnjih 7 dana dva puta
ono kad isprobavas atomizer(e)

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-05-2019, 19:16   #13
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 674
Pohvaljen: 865
Nivo reputacije: 193
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Ja za nicsalt koristim Joyetech Exceed obicni, nisam probao podove i nemam namjeru jer mislim da ne mogu naci nesto sto ce bolje raditi i biti jednostavnije i finansijski isplativije od ovoga sto koristim.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-05-2019, 19:37   #14
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 174
Pohvaljen: 311
Nivo reputacije: 68
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Meni barem nije cilj da povučem 2 puta i da cooliram 1 sat.Ili će unaprediti POD sisteme ili će da zamru.Moraju ih prilagoditi široj populaciji, novim koji tek ulaze na ta vrata i starim vaperima.Da ostanu sličnih dimenzija,da imaju jaču bateriju,da budu rebilduble,da se tura drip tip po želji,da možeš prilagođavati kako tebi odgovara,a ne izvoli POD i to je što je,nema izmena i podešavanja.Skupe glave,skupa tečnost,ugođaj (aroma,TH) veoma tanak...

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-05-2019, 19:46   #15
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 674
Pohvaljen: 865
Nivo reputacije: 193
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Mad AG to sa tim karakteristikama sto navodis vec postoji, zovu se Starter kit-ovi. Definitivno POD sistemi su dobri za pocetnika, u kombinaciji sa nicsalt koriste se bukvalno kao cigareta, nekoliko pufova kao kad se cigareta zapali, ostavis pola sata do sat i opet. Mi smo izgubili realnost zato sto konstantno parimo bez vecih pauza, sjetimo se da kad smo bili pusaci nismo palili cigaretu za cigaretom.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Tagovi
nicotine salts, nikotinske soli

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:21 sati.