Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Rezultati ankete: Kojim načinom parenja ste ostavili duvan?
MTL (Usta pa u pluća) 35 85.37%
DTL (Direktno u pluća) 6 14.63%
Glasači: 41. Možda niste glasali na ovoj anketi.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-06-2019, 15:10   #16
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 981
Pohvaljen: 480
Nivo reputacije: 101
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: promena d2l u m2l

Evo i ovaj piše da daje konstantnih 40w.Baš čudno.
Kod:
https://www.ecigsadvice.co.uk/vaporesso-veco-one-review/
@makedamnsure ili nabavi tečnost sa više vg-a i manje nikotina pa probaj pravi dtl ili mijenjaj komplet.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-06-2019, 16:03   #17
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,532
Pohvaljen: 2,102
Nivo reputacije: 409
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od CatVape Vidi poruku
ja sam stavljala mtl atomizer i osećaj je kao da parim na 40watts ili bar 35
Koji otpor grejaca ?

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-06-2019, 16:05   #18
CatVape
Senior

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 352
Pohvaljen: 389
Nivo reputacije: 73
CatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosi

@scooter probala sam od 0.8 do 1.4 ohma ne valja

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-06-2019, 20:55   #19
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 228
Pohvaljen: 684
Nivo reputacije: 143
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Ma ako daje 40w stalno to nije ni za sta osim za djubre

Sent from my iPhone using Tapatalk
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-06-2019, 21:27   #20
CatVape
Senior

CatVape's avatar

CatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosi

nije za đubre ko voli dtl super su grejači, super aroma, moj ćale samo njega koristi ali za mtl nema šanse

Staro 07-06-2019, 00:01   #21
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 28
E-cig: Ijoy Shogun, Bskr mini
Pohvala: 962
Pohvaljen: 512
Nivo reputacije: 95
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Gledam i ja sad online, jeste 40W maximum direct output. Ne znam zašto su napravili tako, verovatno da bi te primorali da kupuješ njihove grejače (0.16 ili 0.30 ohm). Sam atomizer podržava te MTL grejače koje je kolega @dj_ pomenuo, ali baterija tj tuba ima konstantan rad na 40W i verovatno radi najbolje sa 0.3 ohm grejačima. Sa 0.16ohm grejačima možda radi kilavije tj slabije, pa će mu možda to više odgovarati. Uredjaj nije za m2l, možda bolja opcija neka ga proda ili menja za neki m2l setap, tipa Ego one ili Ijust S +Doggy ili neki Ego one atomizer.

Plus, da sam na njegovom mestu, čini mi se (nisam baš siguran) da po Zakonu o zaštiti potrošača ima pravo da vrati proizvod ukoliko ne ispunjava očekivanja, u roku od 7 dana valjda. Bilo bi dobro informisati se na nekom vladinom sajtu. A možda prodavačica koja ga je pogrešno informisala bude ljubazna da mu zameni uredjaj.
Tako je jedan moj drugar išao dva puta u Gigatron da vrati tj zameni slušalice, i treći put je uzeo novac nazad jer nije hteo više ništa od njih (nisu ispunili očekivanja iz opisa itd, dakle skroz ispravne slušalice ali nije bio zadovoljan njima, prosto i jednostavno).

Kupovina treba da postane sigurnija. Recimo u Lidlu imate pravo u roku od 30 dana da zamenite ili vratite proizvod (naravno za full iznos novca nazad) uz fiskalni račun, može čak i da vam se boja ne svidja ili da ste se jednostavno pokajali kupovinom. Kada bi to svi počeli da praktikuju, manje bi bilo zavlačenja.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-06-2019, 00:16   #22
makedamnsure
Nov član

makedamnsure's avatar

Registrovan: Jun 2019
E-cig: vaporesso veco one plus
Pohvala: 0
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 1
makedamnsure je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od DusanM Vidi poruku
Nikad ne pritoskaj dugme pre povlacenja i uvek pustaj dugme pre zavrsetka povlacenja, na taj nacin izbegavas ostecenje grejaca i smanjujes toplinu pare, kada stisnes dugme bez povlacenja grejac nema protok vazduha i bude vrelo i gori grejac... i nemoj da si tvrdoglav svi smo mi bili u tvojoj situaciji i prosli to a ti nisi u nasoj, ja parim 2 godine i znam sta ti pricam. Cim budes kupio ‘’ light atomizer’’ mtl bez adekvatne tecnosti a bice jer nemas iskustva eto tebe na cigarama opet, te price nisam ja zavistan od nikotina bla bla vec navika bla bla sve smo prosli to. Slusaj nas i citaj forum ne pricam nista na tvoju stetu vec naprotiv!! I sta ti znaci ta oznaka nikotina?!
Sent from my iPhone using Tapatalk
Covece imam ovo cudo jedan dan tek, na bocici pise 4.5mg/ml sto mislim da je previse sledeci put bih da uzmem manje. Danas evo pario sam vise nego juce i zapravo je podnosljivo. Definitivno bih i dalje preferirao m2l opciju ali ajde, sta je tu je. Za vracanje cigarete cisto sumnjam da je to moguce. Znaci definitivno nista od promene u m2l? Damn, lose. Ali ajde kao sto rekoh trenutno mi je okej izdrzljivo. Ako imate neke jos savete kako bi mi olaksali iskustvo slobodno mi recite — posavetujte.
makedamnsure nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-06-2019, 00:18   #23
CatVape
Senior

CatVape's avatar

stvarno je najpametnije da odeš i pitaš da zameniš uređaj jednostavno nije to ono što si tražio i očekivao

Staro 07-06-2019, 00:22   #24
makedamnsure
Nov član

makedamnsure's avatar

Uzgred, sta me je mnogo prijatno iznenadilo je cinjenica da ga vec dva dana nisam punio uopste i da nije prazan. Nisam siguran koliko mu je jos ostalo ali i dalje sija plavo sto znaci da je valjda i dalje preko 50%. Generalno mislim da je ovo strava ecig za onog ko zeli ovakvo iskustvo. Opusteno, ziv se covek na sve navikne. Nije mi neizdrzivo trenutno ako nista drugo. Smanjio protok pare (naucio kako se to radi) pa mi je lakse. Tvom caletu se svidja? :o)
Staro 07-06-2019, 00:24   #25
CatVape
Senior

CatVape's avatar

da, da, čovek se skinuo sa dve pakle dnevno i ništa drugo ne koristi a sve živo sam mu davala od opreme da proba za mtl neće ni da čuje samo cepa dtl na veco haha

Zahvalili :
Staro 07-06-2019, 00:25   #26
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 165
Pohvaljen: 301
Nivo reputacije: 66
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

To je normalno i trebalo bi da uz račun svaka radnja potrošaču zameni proizvod ili vrati novac.Ja u H&M nakon 5 dana vratio duxericu koju sam dobio na poklon.Dux nije bio moj fazon,uzeo sam novce i otišao da kupim nešto što mi je tada bilo potrebnije.Čak na računu piše vremenski period u okviru koga može se vratiti ili zameniti kupljeni artikal.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-06-2019, 00:36   #27
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Sada iščitavam, moguće je da ne moraju po zakonu da ti vrate novac ako si nezadovoljan, medjutim seti se šta ti je rekla prodavačica, a šta si dobio. Iz priloga slike se vidi da imaš pravo na reklamaciju u slučaju da se obećanje prodavca ne slaže sa onim što si dobio. Izvagaj da li ima istine u tome, da si nagovorom prodavca dobio nešto što nije za tvoju namenu, i zakonski (i ljudski) bi bilo da ti daju zamenu.

Isplati se otići sa računom, pitati da li možeš da zameniš, nije to neki bauk.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Staro 07-06-2019, 00:39   #28
makedamnsure
Nov član

makedamnsure's avatar

Sacuvao racun, prvi put u zivotu verovatno.
Videcemo, vreme prolazi a evo danas polako pocinje da mi se svidja. Verovatno cu ostati na ovom kitu pa ako bude bas neophodno a kapiram da nece biti uzecu i drugi. Samo ovaj put promisljeno.
Zahvalili :
Staro 07-06-2019, 00:49   #29
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Parenje zahteva malo navikavanja, d2l još više. Pario sam m2l sigurno godinu dana pre nego što sam probao prvi direct lung atomizer i nije mi bilo ni malo lako da se naviknem. Sada d2l koristim nekih 20% verovatno od ukupnog parenja, ali da vratim vreme znam da nikada ne bih ostavio cigarete da sam koristio tako nešto.
Dakle, svi smo različiti naravno, tako da ti možda uspeš sa d2l opcijom, što da ne.
Vaporesso je kvalitetan proizvodjač, ako uspeš da se navikneš i to ti bude dovoljno, njihovi grejači su jako zahvalni i dobro će te služiti. Pak, ako budeš hteo da probaš nešto drugo, tipa m2l ili bilo koji rebuildable atomizer, svakako ćeš morati da menjaš opremu.
Što nije strana pojava nama koji smo ovde duže vreme.

Staro 07-06-2019, 11:59   #30
Lakiza
Nov član

Lakiza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Pohvala: 14
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 7
Lakiza je na dobrom putu

Meni je lično mnogo lakše bilo DL na RDA/RTA sa analognih na tipa 3-6mg/ml, probao sam MTL jer je slicnije iskustvo kao kod analognih, međutim maksimalno sam mogao 9mg/ml jer me je sve jače od toga grebalo užasno. Tako da sam jedno pola godine pario DL i vršilo mi je poso. Sad sam se vratio na MTL, Cuboid mini na 15W 12mg/ml. Fazon je da će uvek kad prelaziš sa analognih na ecig da imaš grebanje i eventualno kašljanje, tako da ne možeš da baciš cigare i da kreneš ovo i to je to, komplikovanije je malo i traži navikavanje. Ovo pričam iz ličnog iskustva i ćaletovog. On pari 18mg na 15W MTL, ja to nisam mogo da povučem jedom a da ne kašljem 5 minuta posle toga, a sad mi nije prob 2-3 cuga i na 18mg. Cuboid mini ti je super za MTL po mom mišljenju, regulisan, veliki tank, jaka baterija, i najbitnije: jeftin, sve preporuke za uređaj.
Lakiza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:12 sati.