Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Rezultati ankete: Kojim načinom parenja ste ostavili duvan?
MTL (Usta pa u pluća) 35 85.37%
DTL (Direktno u pluća) 6 14.63%
Glasači: 41. Možda niste glasali na ovoj anketi.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-06-2019, 21:42   #61
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,532
Pohvaljen: 2,102
Nivo reputacije: 409
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju
Uobičajeno Re: promena d2l u m2l

Kriza udarila m Probao sam DTL ali mi se jednostavno ne svidja..ako sam zbog toga kriv ok kriv sam

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-06-2019, 21:48   #62
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,060
Pohvaljen: 2,881
Nivo reputacije: 524
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Čemu priča o klonovima? @dragone očigledno na šta aludiraš, ali tvoja konstatacija nije tačna da se ljudi u srbiji odlučuju za MTL početak sključivo cena tečnosti, mada ima velikog udela, već zato što svi misle da je MTL logičan početak parenja eciga. Bar je to ovde kod nas slučaj. Posle toga ide cena gotovih tečnosti i isplativost. Veći deo ne počinje da pari DTL dok ne počne da miksa svoje tečnosti, a i ja spadam u iste. Tek kada sam počeo da mixsam počeo sam da parim DTL. Sve što sam naučio, naučio sam uz pomoć svih na forumu uz koje sam postajao iskusniji i željniji da probam sve. Tek posle sam oboleo od rakitisa. Ali za to vatam Raku za gušu kad ae nadjemo.
Šalu na stranu pogrešna ti percepcija početka parenja u srbiji sto posto. Mi ovde stvarno mislimo da MTL jedini logičan početak parenja i pretpostavljam da se neće skoro promeniti. Vrlo dobro znaš da sam i ja duže vreme pario isključivo DTL, ali sam počeo MTL i to dosta dugo skoro 5-6 meseci. Tek kada sam shvatio da sam raskrstio sa cigaretama počeo sam da pravim kalkulacije šta je isplativo, ali je to već prošlo dva - tri meseca. Za to vreme sam se snalazio za tečnosti. Malo kod nas, malo FT, malo kupovina na forumu... Dakle tvoja tvrdnja je samo delom tačna. Tj da nema za sve što bi smo želeli kao parioci, ali početak nije MTL zbog skupih tečnosti nego zato što nam je to logično.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-06-2019, 21:50   #63
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,584
Pohvaljen: 1,959
Nivo reputacije: 277
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

@scooter ma nema krize cepam 12mg/ml oko 3ml dnevno
a pre toga dok sam pario dtl slabo sam koristio nikotin
od krajem februara vratio se ja na mtl, I nemogu da se zalim odgovara mi za sada
@zajchik mtl je logicno jer imitira cigarete, ali koliko sam ja video I sta sam video ljudi koji pare dtl brze I lakse ostavljaju cigarete---- pratim ovaj sport od 27/03/2010 I to su moja svakodnevna 100 posto tacna zapazanja ovde kod mene
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-06-2019, 01:04   #64
makedamnsure
Nov član

makedamnsure's avatar

Registrovan: Jun 2019
E-cig: vaporesso veco one plus
Pohvala: 0
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 1
makedamnsure je na dobrom putu

Ljudi jel ima neka tema koliko vejpovanja je puno vejpovanja? I dalje mi je tesko da verujem ovome i da se opustim, samo razmisljam da li preterujem
makedamnsure nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-06-2019, 10:08   #65
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,380
Pohvaljen: 16,250
Nivo reputacije: 2636
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Kreni od kraja teme, pošto je početak bio u vreme kada su uređaji trošili pola mililitra dnevno, pa uporedi sebe i kolege

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=219

A vidi i ovu temu

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=350

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-06-2019, 10:33   #66
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 228
Pohvaljen: 684
Nivo reputacije: 143
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od dragon Vidi poruku
@scooter ma nema krize cepam 12mg/ml oko 3ml dnevno
a pre toga dok sam pario dtl slabo sam koristio nikotin
od krajem februara vratio se ja na mtl, I nemogu da se zalim odgovara mi za sada
@zajchik mtl je logicno jer imitira cigarete, ali koliko sam ja video I sta sam video ljudi koji pare dtl brze I lakse ostavljaju cigarete---- pratim ovaj sport od 27/03/2010 I to su moja svakodnevna 100 posto tacna zapazanja ovde kod mene
pa bas zato sto imitira cigarete, cigarete ostaju duze u glavi i u razmisljanju, u mtl ljudi obicno trpaju duvane sto opet asocira na cigare, itd... DTL nema veze sa cigarama i agresivniji je u zadovoljavanju potreba nikotinom.
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-06-2019, 11:32   #67
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 28
E-cig: Ijoy Shogun, Bskr mini
Pohvala: 962
Pohvaljen: 512
Nivo reputacije: 95
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Ljudi sa zapada nekad ne mogu da shvate (po mom vidjenju) da ovde u Srbiji ako biste u parku, na ulici ili na autobuskoj stanici parili klasičan popularan d2l tipa Blitzen, Kylin itd, prolaznici tj obični stanovnici bi odmah zvali vatrogasce, policju, Srpsku Pravoslavnu Crkvu itd. Kod nas mnogi ljudi rade puno, čak i dva posla, zakoni o pušenju su jako rigorozni tako da ni na poslu nema pušenja kamo li pravljenja oblaka, ljudi su jednim delom primorani što zbog zajednice generalno, što zbog posla, da koriste m2l i da ne privlače pažnju na sebe. Pravljenje oblaka je negde prihvaćenije na zapadu nego ovde, tako da i to treba uzeti u obzir. Neko ne voli da napuni stan oblacima posle dva povlačenja, to je isto vredno pomenuti. Ljudi žele samo taj nikotinski fiks, bez privlačenja pažnje i dizanja uzbune, zato je ovde kod nas lakše početi sa m2l jer te i društvo gleda kao "pušača", dok bi se svi sklanjali od tebe da praviš oblake sa d2l.
Novac nije neka prepreka ljudima koji prestaju sa pušenjem, iz svog iskustva znam ljude koji bi bili spremni da daju novac umesto za smrdljuše, ali ne žele ili misle da ne mogu da prestanu, ili predju na iqos itd - jer je to prihvaćenije od ecig.
Da li je lakše preći sa pušenja koristeći d2l (rd2l), za mene, kada sam počinjao sa parenjem pre 4 godina, ne. Danas, u nekoj zemlji gde je to više prihvaćeno u društvu, gde niko ne koristi m2l i gde cigarete postaju demode, sigurno je lakše preći na d2l.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-06-2019, 16:47   #68
makedamnsure
Nov član

makedamnsure's avatar

Registrovan: Jun 2019
E-cig: vaporesso veco one plus
Pohvala: 0
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 1
makedamnsure je na dobrom putu

Ja sam iskreno mislio da ce ljudi u mojoj okolini drugacije reagovati medjutim svi su bili u fazonu — pametno. Iako su pusaci. Generalno ja poznajem eventualno dve osobe koje ne zele da prestanu i ne osecaju se lose zbog pusenja ostali svi pricaju da zel da batale al ne mogu. Kako god, mogu da zovu vatrogasce da misle da sta god sve dok ja ne pusim regularne savrseno me ne zanima.
makedamnsure nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:57 sati.