Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 17-12-2018, 14:48   #781
CatVape
Senior

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 352
Pohvaljen: 389
Nivo reputacije: 73
CatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Iskustva sa trgovcima

Citat:
Originalna poruka od dgproduction Vidi poruku
Praznici, praznici... oduzice se to sa 15-ak na 45 dana

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
hahaha a šta a radim uzela sam neke tečnosti da probam marke karnoo jer sam probala nešto njihovo što se zove optimus prime, ne znam da objasnim ukus sem PRELEP i dodatne grejače pa mi i nije baaaaš velika frka jer imam i tečnosti i grejače ali jedva čekam da stigne čisto jer želim da probam ukuse

@milanez smed palanka. ako si raspoložen imam neka pitanja
CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-12-2018, 15:00   #782
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,709
Pohvaljen: 592
Nivo reputacije: 170
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

pitaj(ako te nesto zanima,...i ako znam to sto treba) .imam utisak da si ok .sto se mene tice - slobodno
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-12-2018, 15:15   #783
CatVape
Senior

CatVape's avatar

CatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosi

e hvala ti svakako sam planirala da pitam negde tako da svaka pomoć mi znači puno

ovako, čvrsto sam rešila da batalim analogne i dobijem na poklon Vaporesso Veco One Plus kit s kojim sam oduševljena mada ne vidim da se vaporesso puno spominje ovde valjda nije na lošem glasu e sad, uz kit sam dobila keramički 0.3ohm grejač koji mi je fantastičan jer je aparat na 40 watts fiksno, taman mi je kako treba ali su mi tečnosti 9 nikotin pa mi je previše za d2l ali kad sam videla da je veco one plus i za d2l morala sam da probam i opet kažem, sjajno mi je ali ću uzeti 3mg za d2l a do tada m2l radi sve što treba nisam pomislila na cigaretu. e sad, ja kao početnik ne biih puno da komplikujem sa voltažama i ostalim naprednim modovima, još uvek čitam i sklapam kockice neću skoro preći na nešto komplikovano jer mi zaista nije potrebno a i hoću da naučim sve. e sad, ja bih uzela još jedan ovakav ili sličan kit da mi jedan bude za m2l a drugi za d2l, jedno dugme, velika baterija, ne curi, lako se menjaju grejači koji mi baš odgovaraju, da li je to pametna ideja i šta mi preporučujete od početničkih set up-ova jer ja bih uzela vaporesso ali kao što rekoh ne vidim da se puno piše o njima ovde a recenzije koje sam gledala na yt su sjajne.

izvinjavam se na dugom postu i hvala unapred
Staro 17-12-2018, 15:55   #784
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

ovde se uglavnom pocetnicima preporucuje ego one v2 atomizer( ispravite me ako gresim) zbog toga sto na njemu isprobavanjem razlicitih grejaca mozes da nadjes da li ti vise prija dtl ili mtl mada sam procitao da si napisala da zelis oba(i dtl i mtl) . ja sam hvala bogu zadovoljan sa mtl ,a i mtl je mnogo prostiji za grejace( ako ces sama da pravis ,oprosticete mi ako opet kazem da je to muski posao ali mogle bi i zenske iz ekonomicnih razloga) . pomenuti ego one v2 ima opciju i da sama pravis grejace . mozda zvuci komplikovano ali kada bi znala koliko je prosto ... isto vazi i za tecnosti . doduse ,ne znam da li si stedljiva ili trosis vise (ajd da kazem nepotrebno ) ... tu sam za bilo kakvu pomoc ako mogu i znam
Zahvalili :
Staro 17-12-2018, 16:09   #785
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,060
Pohvaljen: 2,881
Nivo reputacije: 524
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

@Rako CN pošta najčešća na aliju ide prvo u štafetu kroz celu kinu, pa tek onda krene ka destinaciji. Generalno kad krene ka destinaciji za 5 dana su na carini,možda i kraće.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2018, 16:13   #786
CatVape
Senior

CatVape's avatar

Citat:
Originalna poruka od Milanez Vidi poruku
ovde se uglavnom pocetnicima preporucuje ego one v2 atomizer( ispravite me ako gresim) zbog toga sto na njemu isprobavanjem razlicitih grejaca mozes da nadjes da li ti vise prija dtl ili mtl mada sam procitao da si napisala da zelis oba(i dtl i mtl) . ja sam hvala bogu zadovoljan sa mtl ,a i mtl je mnogo prostiji za grejace( ako ces sama da pravis ,oprosticete mi ako opet kazem da je to muski posao ali mogle bi i zenske iz ekonomicnih razloga) . pomenuti ego one v2 ima opciju i da sama pravis grejace . mozda zvuci komplikovano ali kada bi znala koliko je prosto ... isto vazi i za tecnosti . doduse ,ne znam da li si stedljiva ili trosis vise (ajd da kazem nepotrebno ) ... tu sam za bilo kakvu pomoc ako mogu i znam
ništa, sad ću da okačim post tamo za početnike da vidimo mišljenja, ja iskreno ne bih da prravim sama, prvo što bih naučila vremenom je da pravim svoje tečnosti pa polako, zato kažem volela bih dva set upa da imam za oba
Staro 17-12-2018, 16:20   #787
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

ima nas dosta koji bi ti pomogli ,eto javi se ako resis da pravis tecnosti ili negde postuj pa ce ti neko objasniti .ima nas dosta i svako nesto svoje ima , nije problem ,cak bi zeleo da ti pomognem oko pravljenja tecnosti slobodno se javi moze i preko pp
Zahvalili :
Staro 17-12-2018, 16:22   #788
CatVape
Senior

CatVape's avatar

sigurno ću da ih pravim tako da HVALA TI PUUNOOO PUUUNOOO javiću se sigurno, za sada čitkam, gledam yt i onda akcija
Zahvalili :
Staro 17-12-2018, 16:24   #789
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

da kazem javno - @catvape bi uveo u tajne steam engine kalkulatora ( salim se ,prosto je ko pasulj ,mislim nikakve tajne )
Zahvalili :
Staro 17-12-2018, 16:26   #790
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 568
Pohvaljen: 3,106
Nivo reputacije: 572
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od zajchik Vidi poruku
@Rako CN pošta najčešća na aliju ide prvo u štafetu kroz celu kinu, pa tek onda krene ka destinaciji. Generalno kad krene ka destinaciji za 5 dana su na carini,možda i kraće.
Ma znam to. Već sam imao pošiljke preko CN-a. Pojaviće sa on za dan-dva kod nas. Nego su ovi sa 3avape očajni za saradnju. Prvobitno je trebalo preko HK. Posle 7-8 dana natezanja oko toga kada će napokon poslati paket, oni mi šalju tracking za CN. Znači sad i nikad više.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2018, 16:36   #791
propas
Aktivan član

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 7
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 22
propas je na dobrom putu

Pre neki dan mi je stiglo sve sa alija, cekao sam nesto vise od 20-tak dana, ot toga sigurno nedelju dana na nasoj carini, makar je tako pisalo u trackingu. Uzeo sam odvojene porudzbine, birao sam gde mi je jeftinije i sigurnije iskreno. Sva roba koja mi je stigla je original, proveren svaki kod i sve je ok. Samo sam za jedan paket platio carinu oko 400 dinara, sve ostalo je bilo oslobodjeno carine. Ja prezadovoljan. Uzeo sam Cuboid mini kit sa kockastim atomizerom i komplet grejaca za isti (mtl 0.6 ohm) mada sam i uz njega dobio komplet grejaca sto za mtl sto za dl, kao i iStick Pico 25 i uz njega ego one mega v2 sa kompletom CLR grejaca od jednog oma. Oba kompleta su me kostala otprilike kao da sam kupio jedan komplet ovde kod nas. U domacoj radnji sam uzeo bateriju i punjac kao i malo kantal zice i vate. Hvala forumasima sto su mi pomogli savetima prilikom kupovine, jer evo vec 7 godina koristim istu opremu, red je bio da se ponovim. Iskustva sa alijem su pozitivna, samo gledajte kolicinu narudzbina i komentare kupaca i nema problema.
propas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-12-2018, 16:37   #792
CatVape
Senior

CatVape's avatar

Citat:
Originalna poruka od Milanez Vidi poruku
da kazem javno - @catvape bi uveo u tajne steam engine kalkulatora ( salim se ,prosto je ko pasulj ,mislim nikakve tajne )
onda ćemo da se igramo čim prođu praznici
Staro 17-12-2018, 16:45   #793
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

nema problema .savladaces za 15 min ,a pravo je uzivanje igrati se u vejpu
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:04 sati.