Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-02-2014, 13:16   #1
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,541
Pohvaljen: 2,382
Nivo reputacije: 414
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Kakav je osjećaj pariti nula posto nikotina

Da li ste probali tecnost bez nikotina,kakva je.da li vas drma nikotinske kriza dva dana koliko mu treba da izadje iz organizma?

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2014, 13:20   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,397
Pohvaljen: 16,270
Nivo reputacije: 2640
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kakav je osjećaj pariti nula posto nikotina

Stani iznad džezve. E takav.

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2014, 13:24   #3
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,532
Pohvaljen: 2,102
Nivo reputacije: 409
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Probao , sta 2 dana ? Posle 15 minuta sam grebao za nikotinom

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2014, 13:42   #4
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,541
Pohvaljen: 2,382
Nivo reputacije: 414
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

Znaci da ne žurim sa kupovinom te tecnosti...

Sent from my iPad using Tapatalk

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-02-2014, 17:04   #5
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,612
Pohvaljen: 610
Nivo reputacije: 158
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Stani iznad džezve. E takav.

Kao sa "durex"-om Ljudi,polako sa obaranjem nikotina.Sve postepeno.U ostalom nije nikotin taj koji ubija nego katran,C0,C02 i hiljde drugih stetnih sastojaka analogne cigare.Sta sve jedemo,pogotovo od konzervanasa -nikotin mu dodje kao limunada.

lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2014, 17:25   #6
perakojot
Iskusan član

perakojot's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 10
Pohvaljen: 31
Nivo reputacije: 29
perakojot je na dobrom putuperakojot je na dobrom putuperakojot je na dobrom putuperakojot je na dobrom putu

Stvarno je truba nula posto, ili mi je tako delovalo zato sto sam pocetnik, a I 24 mi je jako, najbolja je zlatna sredina....neko moje skromno misljenje

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
perakojot nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2014, 14:11   #7
BigBud
Banned

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 459
Pohvaljen: 609
Nivo reputacije: 0
BigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvalu

Sirius Sem cucla 0% ako se dobro secam.
BigBud nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2014, 14:18   #8
Ivan82
Senior

Ivan82's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 36
Pohvala: 252
Pohvaljen: 236
Nivo reputacije: 76
Ivan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosi

Detabo mi je dao mentol sa nulom. Bez problema pario ceo dan. Meni samo treba TH, i to je to.

mi vi i oni

Ivan82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2014, 15:03   #9
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 691
Pohvaljen: 394
Nivo reputacije: 108
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi

Haha,pa svima treba "samo TH".MIslim da bi svi parili zero a da moze da ima TH
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-02-2014, 16:06   #10
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,307
Pohvaljen: 2,006
Nivo reputacije: 479
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Pario 2 meseca zero level,medjutimposle 15 dana kolege pocnu da mi ukazuju na inace naviku koju ne volim a to je zickanje,a onda sam ozbiljno porazgovarao sa jednim tipom koji mi je rekao da ne bacam sve u vodu shto sam do sad uradio,a uspeo sam tako shto sam pravio extra jaku mint tecnost i sve to pario nadobrom genezisu,ali posle dva meseca sam se vratio na nikotin,doduhe na 9 mg poml i ovako mi prija zasad ,nisu to ne znam kakve krize ,ali se jednostavo osei potreba u drushtvu drugih pushaca da toj vashoj neshto fali!
Spoiler:
Velika slova zamenjena
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-02-2014, 16:16   #11
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 57
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,370
Nivo reputacije: 557
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Mali off. @Sirius priblizi se malo monitoru, ako su ti slova sitna. Izbi nam ochi
Sasvim je ok nula posto. Naravno samo na kraci period i sa mnooogo dodate omiljene arome
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2014, 18:40   #12
Barba76
Iskusan član

Barba76's avatar

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 140
Pohvaljen: 156
Nivo reputacije: 47
Barba76 ima čime da se ponosiBarba76 ima čime da se ponosiBarba76 ima čime da se ponosiBarba76 ima čime da se ponosiBarba76 ima čime da se ponosiBarba76 ima čime da se ponosiBarba76 ima čime da se ponosiBarba76 ima čime da se ponosiBarba76 ima čime da se ponosiBarba76 ima čime da se ponosiBarba76 ima čime da se ponosi

Ja trenutno parim 4 mg/ml (poceo sam sa 18), nemam prakticno nikakvih kriza. Sledeca mera 2.5.

Barba76 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-02-2014, 02:48   #13
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,307
Pohvaljen: 2,006
Nivo reputacije: 479
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Ja ti garantujem da poredjamo 5 parilaca i da im damo jednu tecnost sa razlicitim nivoom nikotina,i da ukinemo komunikaciju,ali na kraju bi 1 ili dvoje imalo tacne odgovore, ovi ostali ,pa kod mene je pisalo drugacije, josh sa ovim vv zvecarkama od kojih se sve pa i zemlja trese ,pa tako bi ih ispomerao da dobro sam rekao dvoje od 5 !
I to ne oni shto su pominjali krizu nego ovi drugi....
Probao sam video da mogu i shvatio da cu imati zanimaciju u penziji !!!
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2014, 17:31   #14
dandellion
Iskusan član

dandellion's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 124
Pohvaljen: 100
Nivo reputacije: 38
dandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosi

Moja devojka pari 0mg... ja probao, posle 20min do pola sata počinje kriza... a inače je ok
dandellion nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2014, 18:06   #15
Mamic
Senior

Mamic's avatar

Registrovan: May 2014
Godine: 32
Pohvala: 305
Pohvaljen: 216
Nivo reputacije: 63
Mamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosi

Ok za neku bas dobru aromu ali samo povremeno, ne bih mogla skroz da predjem. Mozda sto je neko napisao s nekom super dobrom opremom... ja makar da smanjim sa 18 postepeno na duplo manje bicu zadovoljna.
Mamic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:21 sati.