Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-05-2014, 19:42   #16
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,602
Pohvaljen: 2,293
Nivo reputacije: 393
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kakav je osjećaj pariti nula posto nikotina

Mislim da ti nece biti veliki problem da skocis sa 18 na 12 , ja sam pario 18/24 kupovne i kad sam poceo da muckam pravio sam 12 i ne osecam razliku a 2 od 18 sto sam napravio bile mi prejake, doduse DIY koliko sam cuo su malo jace po TH od kupovnih na istom nikotinu pa je vrlo moguce da je to razlog zasto mi nije smetalo.
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2014, 20:39   #17
bla truc
Iskusan član

bla truc's avatar

Registrovan: Apr 2014
Godine: 37
Pohvala: 132
Pohvaljen: 64
Nivo reputacije: 34
bla truc je poznat svimabla truc je poznat svimabla truc je poznat svimabla truc je poznat svimabla truc je poznat svimabla truc je poznat svima

Ja licno sumnjam u stav da sa nulom uz jak TH nema krize. Ne kazem da sam 100% u pravu
Mozda neko ko je pusio light/superlight/ultralight cigare i to do pakle dnevno. Ko je vario "crvene" i jace (o duvanu da ne govorimo) preko kutije i po dnevno.... Tesko!
Meni nekad i ovih 24mg slabo izgleda (posebno uz pivo), o 18 ni ne pomisljam jos.
Oprema igra ulogu, koliko i samokontrola pri ostavljanju cigareta. Stvar psihe, a ne hemije Naprosto organizmu treba nikotin.
U cigaretama ima jos supstanci koje te "zovu nazad", osim nikotina. Nisu toliko izrazene, ali ih ima. Zato bivsem pusacu i dodje da zapali u okruzenju pusaca. Jednostavno mozak se sjeti "davnih vremena" Ne mirisa paljevine, nego onoga sto on jos donosi.

"It's nice to be IMPORTANT, but is more important to be NICE..."
bla truc nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2014, 21:02   #18
Guru
Banned

Pohvala: 2,054
Pohvaljen: 4,810
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Jednom cigara, uvek cigara

Zasto ljudi zapale posle 10, 15, 20 godina. Znam vise starijih osoba.

Jednostavno mozak nikada ne zaboravlja tu nikotinsku zavist.

A sa druge strane isti ti ljudi koji su pusili cigare dok su neki od nas imali mesec dana uvek kazu da danasnje cigarete nemaju veze sa zivotom.

Ono sto se tada pusilo je bilo daleko bolje i kvalitetnije, kada spomenu sarajevsku drinu, samo se iskeze svi i sete starih dobrih vremena.

Ovo danas nije ni c od cigare verovatno. Ono sto sam ja pusio u srednjoj skoli nema veze sa onim sto se prodaje danas, a kamoli pre 20/30 godina.

Ja sam smuckao am4a sa 0%, bas cu napraviti probu dan dva, da vidimo kakav je crv sa ovim, posto sam cigarete sada ostavio 3 put za zivota.
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2014, 21:09   #19
BigBud
Banned

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 459
Pohvaljen: 609
BigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvalu

Kako TH sa 0% nikotina?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
BigBud nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2014, 21:11   #20
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 40
Pohvala: 1,756
Pohvaljen: 1,179
Nivo reputacije: 303
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

nikako
ili jedva nekako,sto je opet nikako
mozda malko alkohola u bazu,ili mentola u aromu,ali je sve to,ako mene pitas tesko sr...e

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2014, 21:15   #21
bla truc
Iskusan član

bla truc's avatar

Registrovan: Apr 2014
Godine: 37
Pohvala: 132
Pohvaljen: 64
Nivo reputacije: 34
bla truc je poznat svimabla truc je poznat svimabla truc je poznat svimabla truc je poznat svimabla truc je poznat svimabla truc je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od Guru Vidi poruku
...sa druge strane isti ti ljudi koji su pusili cigare dok su neki od nas imali mesec dana uvek kazu da danasnje cigarete nemaju veze sa zivotom.
Definitivno tacno!
Danas slusam kako kazu npr. Best, Morava, Partner itd smrde... Pa cist duvan u principu i smrdi dok se pusi. Poslije pocne kupovna cigareta da smrdi i bude kisela u odnosu na cist duvan ko pusi. Ove "class" cigarete ne "smrde" jer u njima vise svega nego duvana.
3 godine sam pusio cistu domacu Hercegovacku Skiju (prva ruka, direktno sa njive ). Ma to je melem za pluca poslije kupovnih cigara.
Ode se u off...

Da se ne pretjeruje: mnogo je vaper ucinio i prelaskom sa cigara na e-cig za svoje zdravlje. Neka malo pauze, pa onda opet novi korak... Do konacista, vec ce se skine sa svega i sa sebe samog

"It's nice to be IMPORTANT, but is more important to be NICE..."
bla truc nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2014, 21:24   #22
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Godine: 40
Pohvala: 1,756
Pohvaljen: 1,179
Nivo reputacije: 303
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

meni nije cilj da se skinem sa parenja
ja volim da parim
voleo sam i da pusim
ali je pocelo da mi smeta
zdravstveno i finansijski
nasao sam zamenu
zdraviju i jeftiniju
meni super
okolini super
ok je smanjiti nikotin
pa cak i do nule
ali zasto sebi uskratiti neku strast?
zivi smo ljudi
po prirodi hedonisti
uzivajmo zdravije...
...i jeftinije

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-05-2014, 21:26   #23
Sky
Veteran

Sky's avatar

Pohvala: 1,625
Pohvaljen: 899
Nivo reputacije: 185
Sky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvalu

Ne opterecujem se procentom nikotina.

Sky nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-05-2014, 21:27   #24
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,568
Pohvaljen: 2,410
Nivo reputacije: 420
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

Meni je kod nula posto bila puno veca potrosnja tecnosti....parila sam nekoliko dana nulu pa se vratih na 6,jbg...

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-05-2014, 21:45   #25
sasa
Pipe MOD Master

sasa's avatar

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 765
Pohvaljen: 1,308
Nivo reputacije: 193
sasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputaciju

Ja sam na 2mg/ml vec 3-4 meseca. U pocetku kad sam presao na 2mg/ml potrosnja tecnosti mi je isla i do 14ml dnevno...zadnjih mesec dana ustalila se na 8-9ml...
Th skoro i da ne postoji, osim recimo pauze sat, dva bez mod-a.... samo prvih par potezanja oseti se TH..kad potrosim trenutne zalihe tecnosti sa 2mg/ml spustam na 1mg...
Benifit smanjivanja nikotina je taj da se covek oslobodi zavisnosti...i ja volim da parim ali ne volim to sto sam zavistan od necega...

sasa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-05-2014, 21:56   #26
Guru
Banned

Pohvala: 2,054
Pohvaljen: 4,810
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Mene stalno pitaju smanjujem li, skidam li se sa parenja?

Odgovor je ne zelim da prestanem da parim, samo sam zamenio jedno za drugo.

Rituali, dim u zadnji 18 godina je deo mene i ne zelim da ga se odreknem. Para mi je postala deo zivota iako je svojstvena zavist, bolja je od zilion drugih.

Uzivam u svakom trenutku sa svojim spravicama.

Sent from my G2
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2014, 22:05   #27
scooter
Moder

scooter's avatar

E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,533
Pohvaljen: 2,115
Nivo reputacije: 411
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Jav74 je zivi primer kako izgleda pariti 0 nikotina , vratila se na 6mg

Moze lock

EDIT: Jav74 kako se ne oseca aroma ? Da ti nije grejac popustio ?
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2014, 22:07   #28
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,568
Pohvaljen: 2,410
Nivo reputacije: 420
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Kakav je osjećaj pariti nula posto nikotina

Haha tačno tako...reče mi davno c-hell da je kao da stojiš iznad dzezve...totalno se slabo osjeća aroma i th....Paris li Paris,sipas li sipas ...ili ga pari ili ne pari
Sad vidim da sam ja otvorila ovu temu...kakav je osjećaj?5 dana dobar,a poslije NIKAKAV;-)
Ma kakav grijac popustio čim sam usula ry 4 6 mg sve se vratilo,bogatstvo ukusa,th...

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2014, 23:02   #29
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Pohvala: 1,602
Pohvaljen: 2,293
Nivo reputacije: 393
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Pa to i nije loša ideja @jav-sedamdesetCetiri

Meni recimo svaka aroma dosadi posle jednog tanka u pt2mini ili pt3mini pa stalno nalivam nešto drugo i tako vrtim jedno 10 aroma u krug , kad bi se patio jedno dan dva na 0mg verujem da bi mi nedostajale arome pa bi mi bilo dosta lepše kad se vratim em bi ih cenio više

Sent from my HTC One using Tapatalk
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-05-2014, 08:22   #30
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,612
Pohvaljen: 610
Nivo reputacije: 159
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu

Zreo si da nabavis jednog dripca.Recimo, jedan Igo L za pocetak.Idealno za isprobavanje tecnosti i za onoga ko koristi vise vrsta tecnosti u toku dana.(normalno za kucnu varijantu):thumbup:
A za parenje sa 0 mg.nikotina kao sto rece chell ili ti "nidje veze" Nit ukusa,nit mirisa nit Th-a.Neka hvala,godinu dana sam na 12mg. a ponekad mi zafali i malo 18mg.

lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:11 sati.