Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Korišćenje i održavanje e-cigarete Punjenje, čišćenje, održavanje ...

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-02-2014, 00:32   #61
MacVap
Senior

MacVap's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 454
Pohvaljen: 413
Nivo reputacije: 82
MacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Čišćenje eGo Vision (Stardust) kliromizera

Navukao sam kapicu jako dobro, pazio sam na to. Imam 4 baterije (1100) koje rotiram i primetio sam to sa slabom baterijom, zato sam i napisao.

Situacija je sledeca:

1. Ambrela daje relativno dobar TH, ali malo pare. Fitilj je odsukan (vide se 4 ili 5 pojedinacna vlakna).
2. Susi se, kada ga sklopim videcu, ali i prvi put sam pazio i nista, a i pre toga je propustao. Ima veoma kratak fitilj i izgubio je 1-2 vlakna (vise izgledaju kao brkovi). A malo sam ga koristio, steta.
3. Novi sada ide na pranje.

Kod 2 i 3 sam sumnjao da prejako vucem, ali grgucu i kada ne vucem.

Edit: Znam (ili mislim da znam) da su CE4 jer je 3. dosao u kutijici na kojoj je pisalo: Red Kiwi CE4+ V3, a 2. je veoma slican, ali ima male razlike u dimenzijama. Ambrela je ambrela.

MacVap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-02-2014, 19:03   #62
MacVap
Senior

MacVap's avatar

MacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosi

Nije dobro. Na 2. i 3., ako navucem mnogo kapicu, nije dobar kontakt sa drip-tipom i ulazi od tamo. Ako ne navucem do kraja, ulazi kroz prorez iznad fitilja.

Samo ambrela radi dobro, ali trazi cesto ciscenje.

Edit: 2. i 3. zavrcem dobro, sa klestama i krpom (ali ne snazno). Uhvatio me inat i 2. nisam uopste navalio, uvek je bio vertikalno, i opet ulazi.

3. sada pocinje da propusta napolju.

Nijedni delovi ne odgovaraju kod drugih. Ajde Chinezi, proslavite vec tu Novu godinu!

Edit2: Dzaba i ovo
Kod:
http://www.discountvapers.com/why-does-my-clearomizer-gurgle-and-leak/

Staro 02-02-2014, 20:24   #63
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 38
Pohvala: 1,753
Pohvaljen: 1,172
Nivo reputacije: 292
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

ako ti ne smeta topla para,imas u srbiji da narucis cc klir 650-700 dingi. meni ni jedan jos nije procureo,a nesto se ne secam ni da se neko pozalio na to

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-02-2014, 10:35   #64
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 43
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,463
Pohvaljen: 3,215
Nivo reputacije: 535
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

ima slucajeva da procuri i CC a ima i na forumu o tome... najcesce je povezano sa promenom temperature... prelaz iz hladnog u toplo...

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-02-2014, 18:38   #65
MacVap
Senior

MacVap's avatar

Narucio sam puno stvari od fasttecha, pa ne bi da kupujem skupo djubre kod nas. Ne znam dali neke prodavnice u Srbiji isporucuju dole... Maltene isto mi je dali narucujem od Srbije ili od Kine. Razlika je duzina cekanja i cena.

2. i 3. vise ne cure (rascupao sam fitilje), ali jos uvek osecam vlazan - kao mastan - ukus u ustima i brzo trose tecnost, dok se to kod ambrele ne desava.

Ucim se da teglim sporije/slabije, kao i da ne naginjem cigaretu, ali mislim da ne bi trebalo da bude tako.

Skoro sam siguran da je problem u kapici, ko sto sam napisao gore.

Staro 20-03-2014, 16:00   #66
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,107
Pohvaljen: 813
Nivo reputacije: 148
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Uradio sve kao u prvom postu. Sve ok radi. Nego vidim unutra 4 vlakna. Tri idu kroz namotaje a jedno vlakno položeno na namotaje. Jel to tako treba? U videu nisam primjetio da neko vlakno stoji van namotaja.
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-03-2014, 13:40   #67
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,107
Pohvaljen: 813
Nivo reputacije: 148
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Negdje na forumu postoji i verzija kad se ne skida silikonska kapica. Probao sam tako i nije baš efikasno kao kad se skine kapica. Inače sad gledam u apoteci i stvarno nisu normalni. Umbrela (CE4) atty košta 6€!
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:34 sati.