Forum

Koji MOD - Strana 4 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-01-2015, 13:48   #46
teodorica
Senior

Registrovan: Dec 2013
Godine: 40
Pohvala: 497
Pohvaljen: 396
Nivo reputacije: 99
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: KOJI MOD

pa nije bas,ali dobro.Ekstra mi je SS brass sentinel,ali su navodno malo omasili sto se tice duzine tuba pa se u 18650 vide navoji.Mesingane 510-ke se najvise plasim kod svih brass modela.Jedva sam uskocio u trku za rezervni switch nemesis,pa kad stigne kineskom vazdusnom postom, prelamam za backup mod
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-01-2015, 13:51   #47
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 4,567
Pohvaljen: 6,084
Nivo reputacije: 977
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Vapoholic i Finder slatko koriste sentinela vec duze vreme, ne secam se da li vire navoji. Bet merio drop i minimalan je.

Only rose and some box

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-01-2015, 14:01   #48
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,391
Nivo reputacije: 1144
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Bices zadovoljan sa Sentinelom. Ja imam stariju verziju od mesinga i na njoj se ne vide navoji sa 18650 baterijom. Navoji nisu bas toliko osetljivi ako si iole pazljiv, a narocito ako je bekap mod.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-01-2015, 14:03   #49
teodorica
Senior

Registrovan: Dec 2013
Godine: 40
Pohvala: 497
Pohvaljen: 396
Nivo reputacije: 99
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

I Triper ga je nahvalio,pogotovu floating pin sa oprugom u odnosu na klizni bez opruge na originalu,pa pljunuo jer je kopija sa imenom originala.Taj sirok pin me brine da mi ne bi kacio i + i - na PT-u.Na Launcheru standardan zavrtanj sa uzim vrhom
Ok,hvala svima
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-01-2015, 16:11   #50
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,254
Pohvaljen: 5,444
Nivo reputacije: 802
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Na SS verziji se vide navoji sa 18650 baterijom. Ja sam na to navikao. Ali ono na sta se tesko navici je sama duzina srednje tube: na mojoj verziji je po meni prekratka za pojedine atomizere (npr. magma sa svojom dugom konekcijom se j e d v a uklopi). I to sa flat top baterijom.

Srednja cev bi trebala po 2mmm sa svake strane da bude duza, ionako se ne vidi a navoja manje za toliko.

Osim sto je mod otporan (SS verzija), prekidac je odlican, mekan i kratak hod. No i on ima mali nedostatak: odvrce se lagano tokom upotrebe i povremeno ga treba pritezati. Vec sam se navikao i na to pa dotegnem kad primetim da se povecao hod. Lock je reverse threaded. I lepo radi. Ni jednom mi se nije zaglavio. Opruga za sad odlicna.

U poredjenju sa Nemesisom, stvar koja mi se na M 16 vise dopada je sto legne lepse u ruku dok se pari: nasloni se gornja tuba na meki deo gde se spajaju palac i kaziprst tako da nema sile da isklizne iz ruke i pri se tom fire button lako okida (pogledaj drugu sliku). Nije elegantan kao Nemesis, vise izgleda kao mod za drvosecei gradjevince, sto mi se dopada. Srednja tuba potamni dosta.

Takodje, floating pin je odlican. Nemam ni jednu zamerku. Sta god uvrnes stoji flush, a i atomizeri sa kracom konekcijom imaju kontakt. Najlepse na njemu cuce dripci posto je gornja SS tuba otprilike iste duzine kao visina vecine RDA koje ja imam. Sa Kayfunom ipak vise koristim Nemesis jer mi se ne dopada kako izgleda na Sentinelu.

Moja preporuka za backup mod, uz sve sitne mane. Mada, to je moj prvi mech, malo sam pristrasan, Slike su malo zrnaste, HTC... sta reci... ;(

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:10 sati.