Forum

Praxis by Praxis Vapors - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Mehanički modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-12-2014, 17:40   #16
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,302
Pohvaljen: 1,157
Nivo reputacije: 255
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju
Uobičajeno Re: Praxis by Praxis Vapors

...

Izvinjavam se... Pobrkao sam Praxis sa Smpl modom, male mi slike na mobilnom...

Ovo jeste Smpl i tu se vidi prelaz na konektoru:
Kod:
http://www.fasttech.com/products/0/10010820/1927901-smpl-style-18650-mechanical-mod

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-12-2014, 04:00   #17
smokey
Veteran

smokey's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 772
Pohvaljen: 872
Nivo reputacije: 158
smokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalu

Zahvalim ti se ja FT-u u ticketu koji je automatski otvoren uz product request za praxis sto su uvrstili. Usput pomenem da slike ne ulivaju samopouzdanje za kupovinu,naglasivsi switch. Dobijem reply, parafraziram, "ovo nije 1:1 klon. Ako ti se ne svidja uzmi negde drugde. Nadam se da razumes." razumeo ili ne, hvala lepo. Do nekog rivjua nista pod jelku!
U medjuvremenu:
Kod:
http://focalecig.com/Product/1-1-Praxis-Style18650-Mechanical-Mod-by-LimwellStainless-Steel-23380
Bice nesto od ovoga samo treba biti strpljiv.
smokey nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-12-2014, 20:14   #18
smokey
Veteran

smokey's avatar

smokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalu

Cini mi se da je to-to.
SS
Kod:
http://www.fasttech.com/products/0/10011528/2020002-praxis-style-18650-mechanical-mod
Cu
Kod:
http://www.fasttech.com/products/0/10011528/2020003-praxis-style-18650-mechanical-mod
Brass(gold finish)
Kod:
http://www.fasttech.com/products/0/10011528/2020004-praxis-style-18650-mechanical-mod
Zahvalili :
Staro 31-01-2015, 21:10   #19
smokey
Veteran

smokey's avatar

U najkracim crtama...

plus:
- jednostavan dizajn (nema mnogo odvrtanja/zavrtanja)
- prekidach (auto lock, auto podesavanje battery rattle-a i jos po koja sitnica)
- udara kao zmaj! Osetna razlika naspram bilo cega sto sam do sada probao. Em sto udara em sto je baterija dosta duze iskoristiva.

Minus:
- prekidach
- Hybrid adapter
- zavrsna obrada cevke (podeljena misljenja)

Oba tri ( ) minusa se odnose na klon koji imam (SKU 2020003). Out of the box, prekidach je previshe tvrd za pritisak otkljucavanja (za ovo su zasluzne dve opruge). Izvadio sam jednu oprugu (od dve) iz prekidacha i situacija je daleko bolja. Tako ga i koristim dok se ne namerachim da nadjem slabije opruge. Ne smeta mi pa ni ne zurim.
Fire opruga je ok.
Hybrid adapter je od mesinga i ima svega oko 3 navoja cini mi se 20x1. Nista tu ne bi smetalo ali je tolerancija losija za nijansu. 510 na hibridu je ok. Porucio sam neke rezervne hibride za rezervu. Zlu ne trebali...
Zavrsna obrada cevke ima mikro strije u krug citavom duzinom cevke. Tesko vidljivo kada se drzi mod u ruci ali se pod noktom i tek kako oseti (imam negde macro shot tih strija pa ako nekoga interesuje kako to izgleda nek javi). To ima i + i -. Plus bi bio da ne klizi u rukama, a minus, brzo se prlja/patinira. Vise mi prija grip nego sto mi smeta prljanje/patiniranje tako da mi to ne smeta. Mozda nekom hoce.

Sto se tice same upotrebe, lakse je nego sto zvuchi. Treba malo navike ali se brzo udje u fazon rukovati sa prekidachem (cca 1 dan koriscenja).
Glavni aduti po meni bi bili provodljivost moda i autolock.

Praxis je mod koji obavezno koristim za izivljavanja ili kad vozim tj. imam potrebu da mod zakljucavam/otkljucavam cesto.
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Mehanički modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:52 sati.