Forum

Sopstvene Tecnosti - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Ostalo
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-05-2015, 15:19   #16
smokey
Veteran

smokey's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 772
Pohvaljen: 872
Nivo reputacije: 158
smokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Protank mini 2 odrzavanje

@nikouro
Imas po nasim radnjama dobrih baza. Ima Hellas varijanta(koja meni bolje lezi od Inawere), imas inaweru tamo gde si i ovu kupio(samo nemoj opet VPG), ima Atmos labs(ovo nisam ni probao ali nisam primetio da se iko ista bunio), ima Fumatija(tu ima raznih podeljenih misljenja. Trenutno mislim da nisu lose.) i mozda jos po nesto sto mi je promaklo.
U sustini su sve dobre tj. parive bez da su ogavne ili sta ti ja znam...
smokey nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-05-2015, 18:05   #17
nikouro
Senior

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
Pohvala: 261
Pohvaljen: 291
Nivo reputacije: 71
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

Auuuuu. Opet igranje, istrazivanje, isprobavanje ... postaje malo zamorno.
Ajmo, trazenje po Beogradu odgovarajuce radnje. Ne bih da narucujem preko grane, mislim, ipak je domace domace ( kupujmo domace ).
delboy@
Citat:
Ima ali ne smemo da kažemo
Slobodno pusti poruku na pp
nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-05-2015, 18:22   #18
smokey
Veteran

smokey's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 772
Pohvaljen: 872
Nivo reputacije: 158
smokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalu

Sve sto sam naveo ima kod nas da se pazari. Bolje ili mnogo (ako uopste) vise, nema.
Domacu bazu neces naci.
Od navedenih, meni se hellas najvise svidja a ti kako hoces.
Over and out!
smokey nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-05-2015, 18:35   #19
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 250
Pohvaljen: 443
Nivo reputacije: 131
maestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosi

Od svih tih gotovih baza gore pomenutih, probao sam sve i hellas je najneutralniji i najbolji. Inawera je ok, a atmoslab smrducka pomalo, nju uzimas samo ako nista od ostalih nema na lageru.

maestro je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2015, 06:35   #20
nikouro
Senior

nikouro's avatar

nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

Kada sam napisao domaca baza mislio sam da bazu kupim ovde, u bgd. Da izbegnem internet narucivanje.
Procitao neke tekstove o Fumantiji i vidim da ima podeljenih misljenja tj iskustva. Po zadnjim, rekao bih da su se popravili, a i usput su mi tj maltene u komsiluku. Okusacu se pa ... Nadam se da necu proci kao sa ovom Inawerinom ( ne znam koliko je vas pilo ulje i secer, ali su mi usta kao da sam pio ulje, ali bez secera ).
Zasad atmos i helas nisam nasao u blizini, a nism ni nesto o njima procitao.
Staro 16-05-2015, 11:56   #21
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 42
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,136
Pohvaljen: 2,913
Nivo reputacije: 488
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Prvi put da se neko zali na Inaweru... Sto se mene tice bolja od Fumantie

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2015, 12:41   #22
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Pohvaljen: 943
Nivo reputacije: 130
Goran_M. je za svaku pohvaluGoran_M. je za svaku pohvaluGoran_M. je za svaku pohvaluGoran_M. je za svaku pohvaluGoran_M. je za svaku pohvaluGoran_M. je za svaku pohvaluGoran_M. je za svaku pohvaluGoran_M. je za svaku pohvaluGoran_M. je za svaku pohvaluGoran_M. je za svaku pohvaluGoran_M. je za svaku pohvalu

Trošim Inawerine VPG baze konstantno preko godinu dana i ni jednom nisam primjetio ništa neobično i čudno u njima. Primjetio sam samo ono šta i slijepac primjeti - promjenu u pakiranju i grafičkom dizajnu na ambalaži. Jel moguće da si naletio na lošu seriju baze? Ma ne vjerujem...

Eleaf iStick Pico, iStick 40W TC, Kangertech Protank ll
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-05-2015, 11:52   #23
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 3,894
Pohvaljen: 4,925
Nivo reputacije: 733
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od nikouro Vidi poruku
Auuuuu. Opet igranje, istrazivanje, isprobavanje ... postaje malo zamorno.
Ajmo, trazenje po Beogradu odgovarajuce radnje. Ne bih da narucujem preko grane, mislim, ipak je domace domace ( kupujmo domace ).
delboy@
Citat:
Ima ali ne smemo da kažemo
Slobodno pusti poruku na pp
Na prvoj strani foruma pri dnu imas podforum sa domacim prodavnicama, imas direktne linkove na sve sajtove i tamo cene.

Ne moras ni da se cimas iz kuce posto sa cenama GSP, benzina ili taxija po BGu jednostavnije da narucis telefonom i platis pouzecem. Cak ima i besplatne dostave preko odredjenog iznosa.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-05-2015, 15:52   #24
admiral
Senior

admiral's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 256
Pohvaljen: 161
Nivo reputacije: 48
admiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosi

Ja samo da se javim da kažem da se meni ovo nije desilo.

---------- Post dodan 17-05-2015 u 15:53 ----------

Mislim to sa zejtinom
admiral nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-05-2015, 16:38   #25
nikouro
Senior

nikouro's avatar

Uobičajeno Re: Sopstvene Tecnosti

Bio u poseti jednoj domacoj prodavnici i pazario drugu bazu. Usput i uzeo gotovu tecnost da bi imao scim da uporedjujem. O tome cu u njihovom delu podforuma.
Da li je do serije ili sta, ne znam. Znam da mi je jedan prijatelj poslao njihovu bazu smuckanu sa dve arome. Ove bocice su bile odlicne. Svideli su mi se ukusi koje sam dobio pa sam pazario taj VPG. Sad imam tri razlicita proizvodjaca pa cu uporedite sta i kako.
Zahvalili :
Staro 25-05-2015, 22:21   #26
nikouro
Senior

nikouro's avatar

Posle nekoliko dana menjanja tecnosti i uporedjivanja mogu slobodno da napisem da mi ova serija Inawerine VPG baze ne odgovara ( da ne napisem nesto jace i ruznije ). Zejtin u ustima samo sa ovom bazom . Fumantija mi se pokazala odlicnom.
Menjao grejace ( omazu), cas vatu, cas fiber i sve isto. Sa Inawerinom bazom jedino da pokusam ... zapravo ne znam ni sam sta da pokusam. Mozda neka jaca aroma, mix aroma, ili ko zna sta ?
Staro 26-05-2015, 02:30   #27
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvaljen: 443
Nivo reputacije: 131
maestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosi

Nista, menjaj bazu i to je to. Nema svrhe trositi arome, vozis dalje i koristis ono sto ti se svidja.

maestro je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Ostalo

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:35 sati.