Forum

Eleaf iStick 100W - Strana 6 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-02-2016, 17:19   #76
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 54
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,364
Nivo reputacije: 548
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju
Uobičajeno Re: Eleaf iStick 100W

Bravo, pazuzu91
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2016, 21:33   #77
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,123
Pohvaljen: 4,105
Nivo reputacije: 676
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: Istick 100w

Citat:
Originalna poruka od pazuzu91 Vidi poruku
Koristio sam pomenuti mod 1-2 meseca, kad su krenuli da se javljaju problemi sa 510 konekcijom, Krenuo je pin da propada. Nakon malo istrazivanja sam otkrio da "Spring loaded 510" Je obicna laz. Kakva opruga kakvi bakraci. Jedina stvar sto drzi pozitivni pin je neki vid izolatora koji vise vuce na plastiku. On je propao naravno od temperature i na kraju se skroz raspao, tako da sam zavrsio sa 510 pinom unutar moda . Posto volim da ceprkam oko svega, uzmem ja da rastavim i da probam da resim. Ubacio sam cilindricni peak izolator izmedju 510 pina i kucista 510 konektora. To je drzalo vodu par dana . nakon mnoooogo neuspesnih pokusaja i polu uspelih, na kraju sam uspeo. Nekako, da bih posle par dana zavrsio sa 510 konektorom koji se vrti po modu ... Kompletan konektor se odvojio od moda. Nije zalepljen, nije zavrnut, samo je utisnut u aluminijumsko kuciste isticka. i to je drzalo vodu dok je drzalo. ALI .. Nisam odustao, nasao sam na FT-u 510 konektor za box modove, premerio dimenzije i skontao da bi moga da stane u istick. Ima knap mesta. Porucio i danas mi je stiglo. Posle malo busenja i brusenja sam dobio sledeci rezultat:

Prelemio kontakte i WOALAAA It's ALIVE I ima PRAVI spring loaded 510 sada ))

Ako nekoga interesuje koji je SKU 510 ili kako da to odrade ako im treba, neka pitaju. Na raspolaganju sam

Je l' to authentic, ili styled iStick sa FT???

Kao aikido...

ДРАГАНЏА ГАНЏА ГАНЏА ГАНЏАЈИЋ
--------------------------------------

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2016, 22:07   #78
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 44
Pohvala: 2,167
Pohvaljen: 3,246
Nivo reputacije: 498
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Procitam ja sad ovo, uzmem svoj istick 100 koji koristim vec 5 meseci, poguram srafcigerom pin, pustim, on se vrati, probam jos par puta, svaki put se vrati. Definitivno radi kako treba.
Gde si kupio istick?

Sent from my Casio Scientific Calculator using Tapatalk

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2016, 23:50   #79
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,123
Pohvaljen: 4,105
Nivo reputacije: 676
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Znam da klonovi sa FT imaju drugačiju ploču gore, nije crna već srebrna, ova je crna pa mi nije jasno, jer i kod mene kao i kod Vilija 510 vraća pin na oprugu...

Kao aikido...

ДРАГАНЏА ГАНЏА ГАНЏА ГАНЏАЈИЋ
--------------------------------------

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-04-2016, 20:44   #80
milankomsa
Senior

milankomsa's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 28
Pohvala: 163
Pohvaljen: 107
Nivo reputacije: 42
milankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosi

i meni danas ode 510 konekcija, odlepila se i okrene se zajedno sa atomizerom kada sam navijeo. nisam odmah izvalio sta se desava i u daljim pokusajima otkinem zicu

born to fish
milankomsa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:23 sati.