Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 10-06-2016, 11:27   #151
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,352
Pohvaljen: 4,316
Nivo reputacije: 709
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: Halo tecnosti

Uf, meni je ta bila skroz dobra. Jedino što je ostajao miris za njom...

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-06-2016, 11:29   #152
Belitsh
Iskusan član

Registrovan: Feb 2016
Godine: 34
E-cig: iStick pico/ProTank2 AFC V3
Pohvala: 93
Pohvaljen: 65
Nivo reputacije: 20
Belitsh je poznat svimaBelitsh je poznat svimaBelitsh je poznat svimaBelitsh je poznat svimaBelitsh je poznat svimaBelitsh je poznat svima

Ispravio bih se... Ovo je flasica od 30ml a a ja sam kupovao od 15... I pise odnos PG VG a skoro sam siguran da u originalima nije taj odnos...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Belitsh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-06-2016, 11:33   #153
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,906
Pohvaljen: 11,564
Nivo reputacije: 1769
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

FDA?
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-06-2016, 21:49   #154
ljudva
Senior

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,283
Pohvaljen: 945
Nivo reputacije: 160
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Možda... Kad @ljudva proba, znaćemo
Treba imati mooda pa odavde naruciti.Mada, covek mu se zaklinjao Kineskom majkom da su originali

Kod:
http://www.gearbest.com/e-liquid/pp_314501.html
ljudva je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-03-2017, 19:16   #155
shomi22
Nov član

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 0
Pohvaljen: 8
Nivo reputacije: 14
shomi22 je na dobrom putu

Konačno, pojavio se uvoznik za Srbiju Halo tečnosti - VAPE Balkan!
Danas sam naručio 6 bočica od 30ml i dobio 3 gratis (još uvek traje promocija - 2+1). Doneli mi na adresu (Beograd) - svaka čast momci!
Vrhunska tečnost - vrhunska i usluga!
Dakle, posle godinu i više dana pušenja krdže, sa zadovoljstvom uživam ponovo pareći Torque 56. Jes da nemaju još uvek moj omiljeni Captain Jack i Voodoo, ali zadovoljstvo koje sam sam sebi priuštio ne može se opisati rečima. Bilo je i krajnje vreme da plaknem pluća!
Ko nije probao HALO ne zna šta je merak. Kada posle parenja Joyetech Virginie i Deserta poslednjih godinu dana ponovo povučeš dim Torque, kažeš sebi - Vredi svaki dinar! Uzeo sam još da probam Malibu i Turkish Tobacco, koje do sada nikada nisam probao i neprevaziđeni Sub Zero da se na kraju dana šokiram mentom. Definitivno smo zaslužili da imamo u ponudi nešto drugačije što nije Made in China. Živeli!
shomi22 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-03-2017, 19:34   #156
drap
Senior

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 132
Pohvaljen: 356
Nivo reputacije: 89
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

Kasnis jedno 4 i kusur meseci sa tim saznanjem, ali OK - nikad nija kasno za dobro ucinit' !

http://www.e-cigserbia.com/forumdisplay.php?f=192

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-03-2017, 19:47   #157
shomi22
Nov član

Znam, kolega, s vremena na vreme uđem u ovaj topić i ništa novo, niko ne komentariše?!? Slučajno sinoć bacih pogled na prodavnice i gle čuda!
Pa zar ja, koji sam pario samo HALO godinama (od otvaranja Eko Vive, pa do zatvaranja i godinu dana još - pošto sam otkupio skoro ceo lager koji im je ostao posle stavljanja katanca) da to ne saznam. Stvarno bruka! Ali kao što reče - nikad nije kasno!
Zahvalili :
Staro 15-03-2017, 20:27   #158
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Uglavnom su komentari da je skupo. Realno i jeste skupo, ali i mi se ponašamo kao da smo ranije dobijali pljuge na poklon a ne plaćali debelo i još se trovali 😂

Sent from daljnski, using thumbs.

Zahvalili :
Staro 15-03-2017, 21:27   #159
ljudva
Senior

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,283
Pohvaljen: 945
Nivo reputacije: 160
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Mislim da je ovo sad veoma povoljna akcija.Steta sto nemaju malo siri asortiman.

Imas tri opcije...Da se lecis, da se selis ili da ides pod mac!
ljudva je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-03-2017, 21:58   #160
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Da ima Prime 15 ja bih se sigurno učipio, ali ta se izgleda malo kome dopala.

Sent from daljnski, using thumbs.

Staro 16-03-2017, 09:10   #161
shomi22
Nov član

Skupo? 30ml tečnosti uz ovu akciju izađe 1333din. Pa ja sam plaćao frišku Joyetech tečnost 1130 din, neki put jeftinije ukoliko bude neka akcija pred istek roka, ali ljudi moji kada je zdravlje u pitanju nije to neka razlika. Halo tečnosti važe za jedne od najkvalitetnijih, imaju strogu kontrolu kvaliteta, proizvedene u USA u Nicopure Labs, pa kad se truješ, truj se kvalitetnije. Nije realno porediti Halo sa ostalim tečnostima u ponudi, a svi znamo šta parimo. Niko živi ne zna šta je u tim bočicama i ko ih pakuje, a najbitnije je da 10ml platiš 250din, pa neka je i istekao rok pre godinu dana? Dakle za mene je to prosta stvar, ne treba mešati babe i žabe, Drinu bez filtera i Sobranie, a najžalosnije od svega je to da su se cene Drine i Sobranie skoro izjednačile i opet kukamo. Šta bi bilo da je razlika realna i Halo bude skuplji 5 puta, a ne 10%. Po stranim forumima i posle meseci guglanja dođoh do tog zaključka. Dodaš malo više novca i pariš ko čovek. Verovali ili ne ja sinoć posle Joyetech-a pređoh na Halo i već jutros manje kašljem, zvuči neverovatno, ali zaista je tako.
Tačno je da im je tanak asortiman, ali nadam se da će ga što pre dopuniti.

---------- Post dodan 16-03-2017 u 10:44 ----------

Samo pogled na pakovanje Vam sve govori o kakvim je tečnostima reč.

[IMG]how to capture screen[/IMG]
[IMG]image uploader[/IMG]
[IMG]temp image upload[/IMG]
[IMG]image hosting websites[/IMG]
Staro 16-03-2017, 09:47   #162
Attila
Moderator

Attila's avatar

Godine: 38
Pohvala: 4,759
Pohvaljen: 2,182
Nivo reputacije: 349
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

"Verovali ili ne ja sinoć posle Joyetech-a pređoh na Halo i već jutros manje kašljem, zvuči neverovatno, ali zaista je tako" A voliš da kašlješ ili samo malo ? Što pariš ako kašljes od Joyetech-a ?

Tapatalkkal küldve az én SM-N9005 eszközömről

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2017, 09:52   #163
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 293
Pohvaljen: 587
Nivo reputacije: 159
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Pogled zna i da vara. Logicno da ces manje kasljati ako ti smeta PG pa predjes sa tecnosti koja u sebi ima 70% PGa na onu koja ima 50% ili manje.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2017, 10:02   #164
shomi22
Nov član

E sad, to ti je kao da si pitao pušača, što puši ako kašlje. Zavisnost ti je čudo.
Šalu na stranu, pa probao sam svašta i nekako mi je Joyetech najbolje legao. U početku nisam kašljao, a onda sam počeo da ne vadim cigaru iz usta i kako je vreme odmicalo počelo je i kašljucanje.
Kada sam počeo da pušim pre 30 godina obične cigare, trošio sam jednu paklicu dnevno i kako su godine odmicale stigao do 3, malte ne nisam gasio i logičan sled je bio da predjem na elektronske jer sam već dotakao stadijum trovanja i tako evo gde završih. Inače, kao i svi, "obožavam" da kašljem!
Staro 16-03-2017, 10:03   #165
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,287
Pohvaljen: 1,940
Nivo reputacije: 353
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Kad god sam kupovao nesto na osnovu izgleda...bilo je corak.

Sam izgleda pakovanja je jedan od trikova u marketingu.

Daleko od toga da sporim kvalitet tecnosti.

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:19 sati.