Forum

Trazim savet od iskusnih parilaca :D - Strana 22 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-02-2016, 11:28   #316
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemessisi,heron ruza kaja
Pohvala: 2,388
Pohvaljen: 740
Nivo reputacije: 159
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Trazim savet od iskusnih parilaca :D

tu je I z-max3

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-02-2016, 23:32   #317
draganius
Senior

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 144
Pohvaljen: 80
Nivo reputacije: 42
draganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od gojkov Vidi poruku
SRECA,u razlicita iskustva,jer ovde neki,kao ja na primer se mnogo opuste,ja sam od onih tupana sto rizikuju zivot svaki dan,kupaju se sas upaljenim bojlerom,zato zahvaljujem marku na linkovima,i na zasluzenim cvrgama,treba ovakve kao ja opominjati.Dok ne skupim pare drzacu punjac u serpi i cesce kontrolisati
Mozda je od serpe ekspres lonac bolji izbor jer moze i da se zabravi. Izbusi i par desetina rupa i eto ti sigurno mesto.

draganius nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-02-2016, 00:18   #318
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,717
Pohvaljen: 1,714
Nivo reputacije: 334
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Sledeci sadrzaj moze da posluzi kao izvor informacija o baterijama i punjacima, uz neke osnovne smernice o njihovoj pravilnoj upotrebi. Shvatam da je zasnovan na odredjenom tehnickom znanju, i nikako se ne moze porediti sa iskustvom cija je osnova broj prodatih Trustfire punjaca bez reklamacije, ali moze mozda u nekoj maloj meri da doprinese tome da neko napravi odgovarajuci izbor za sebe.

Kod:
http://vaping360.com/vaping-battery-safety-introduction/
Kod:
http://vaping360.com/vaping-battery-safety-part-1/
Kod:
http://vaping360.com/temperature-is-the-enemy/
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2016, 00:46   #319
draganius
Senior

draganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svima

Malo sam pretrcao klip, posto trenutno nisam u situaciji da odgledam detaljno.
Koliko sam video, samo odredjeni Nitecore modeli se uporedjuju.
Kad si vec u ovoj tematici, napravi detaljan i kvalitetan post o punjacima, sa linkovima, cenama, dostupnosti ...

Staro 26-02-2016, 00:48   #320
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,529
Pohvaljen: 11,057
Nivo reputacije: 1662
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Mnogo ti imaš vremena poslednjih nedelja. Sedi pa piši
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-02-2016, 00:55   #321
draganius
Senior

Jes, to se vidi kad i koliko sam na forumu (iako imam zelju da budem bar jednom u dan-dva).

Staro 28-06-2016, 21:07   #322
ZafronSa
Aktivan član

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 24
Pohvaljen: 8
Nivo reputacije: 6
ZafronSa je na dobrom putu

Opet ja javljao sam se sa da mi Vi cijenjeni forumasi date prijedlog sta uz klon kayfun lite, pa ste imali raznih ideja i hvala na tome. Uglavnom da ja kazem na cemu sam zavrsio pa mozda i nekom polupocetniku pomogne:
Jeftino sam naletio na nov Evic VT i uzeh ga na lijepe oci i nisam se presao (makar do sad ) i sa njim prvi put napravio setup sa kanthal zicom na kayfunu, 9 namotaja ispalo je oko 1,33 oHM.

(vec vidim da ce ovo biti dug post i pegla)

i to je ferceralo sve super, ne curi nista, ispocetka se malo ''osjetila'' vata, ali sam vrlo brzo dosao do ok arome. Taj kanthal sam koristio na w-v modu (ne za nickl, ne za titanijum, jer koliko sam shvatio iz iscitavanja to ne VALJA ni pod razno ) pa imam par pitanja za postovane i nikad zaboravljene pionire i heroje ove nase rabote:

Da li ja mogu stainless steel zicu komotno koristiti na VW modu ? Jer sam nju ko zadnji bekan narucio od 28 gaga ( sapacha nije bilo ) , bila je najpopularnija pa ja narucio, kontam ako ne mogne za coil, moci ce za udice kakve ili da zenu bodem u usi dok spava... (svakoj stvari nadji svrhu, stara ceska poslovica)

drugo pitanje bi se odnosilo na to da sam nakon mjesec dana osjetio promjenu u aromi i u vejpanju, pa sam zamijenio pamuk no, medjutim vrlo brzo sam nakon toga osjetio bas zagorjeli okus. PA sam opet zamijenio pamuk (mislio sam da malo bilo pamuka pa reko da ''podebljam'') no medjutim isti je problem bio nakon par uvlacenja. DA li je to do coila (zice) ili je do mene. U cemu bih mogao grijesiti (vjerovatno u tome da nisam promijenio zicu dugo vremena) ? Pario sam na 11.5 w / 3,30 v na 1.30 OHMA.

Rekao sam da ce ovo biti dugacak i peglativan post. AL STASH RADIT UTORKOM navece ?
ZafronSa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-06-2016, 21:23   #323
zajchik
Veteran

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,156
Pohvaljen: 1,135
Nivo reputacije: 207
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Koristi kantal žicu u WV modu. Ni i Ti su odlične žice, ali se koriste u tim režimima rada na modu i valjaju i te kako.

SS žica je isto tako dobra i kada se pogodi switspot sa njom je prava uživancija vajpovati. Možeš je koristiti u WV modu i radice isto tako dobro iako VT nema režim za SS. Ja koristim VT i jako je dobar sa svim žicama.

Zagoreo ukus je verovatno do žice, ako je nisi menjao mesec dana. A još ako nisi ni drybrn uradio onda je zagoreo ukus neminovan posle jednog tanka. Isto je tako moguće da preteruješ sa količinom vate u coilu pa ne natapa dovoljno. Po starom vaperskom vata je idealna kada ulazi u coil ni labavo ni tesno.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-06-2016, 21:27   #324
ZafronSa
Aktivan član

Hvala mnogo prijatelju. Dakle ne moram bacati ovu SS zicu u kantu ? Moze i u VW modu da radi. Nista, sutra cu namotati novi coil pa vidjeti kakva je situacija
Staro 28-06-2016, 21:48   #325
zajchik
Veteran

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,156
Pohvaljen: 1,135
Nivo reputacije: 207
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Nista nije za bacanje.
Probaj, dobra je SS žica. Ja je motam na oko 0,50 do 0.80 oma u singl i oko 0.40 dual coil. Uglavnom je koristim sa tečnostima gde je koncentracija nikotina veća na 6mg. Brzo se zagreva, pa već u drugoj sekundi po opaljivanju fire dugmeta ima punu snagu i količinu pare koja je potrbna. Daje dobar TH, i ajde da kažem ukus, pogotovu na RTA, u klirevima mi se nije pokazala najbolje. Nisam obožavalc ove žice, ali to je samo moje iskusto, meni najbolji vajp na Ni 200 žici u TC režimu.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-06-2016, 21:49   #326
ZafronSa
Aktivan član

Hvala mnogo Zajchik !
Zahvalili :
Staro 03-04-2017, 20:36   #327
admiral
Senior

admiral's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 265
Pohvaljen: 164
Nivo reputacije: 50
admiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosi

Šta znači oznaka V2 kod ego one mega kompleta (baterija i atomizer)?

Nikad od mene vaperke
admiral nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-04-2017, 20:48   #328
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 967
Pohvaljen: 1,406
Nivo reputacije: 264
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Da je druga verzija

"Heaven Gifts, World NO.1 E-CIG B2B Supplier Since 2007! Make Vape Trade Easy."
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-04-2017, 22:08   #329
admiral
Senior

admiral's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 265
Pohvaljen: 164
Nivo reputacije: 50
admiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosi

V2 znači verzija 2?
V2 je version 2?
Kakvo zbunjivanje ljudi

Nikad od mene vaperke
admiral nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-04-2017, 22:16   #330
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,408
Pohvaljen: 5,544
Nivo reputacije: 817
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

I tu nije kraj... V3, V4, V5...

I onda svi pobrkaju lončiće.

Ne znam zašto to rade.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:20 sati.