Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Naše video recenzije > Our video reviews in English
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-09-2012, 20:14   #16
Sh@rance
Iskusan član

Sh@rance's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 39
Pohvala: 35
Pohvaljen: 45
Nivo reputacije: 27
Sh@rance je na dobrom putuSh@rance je na dobrom putuSh@rance je na dobrom putuSh@rance je na dobrom putuSh@rance je na dobrom putu
Uobičajeno Re: eGo E Europe review by Zeljko_Kostic

Svaka čast majstore

Joyetech eGo-C 650 mAh
Joyetech eGo-C Twist 1000 mAh
eGo 2.4ml CC kliromizer
Sh@rance nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-09-2012, 19:11   #17
liberprint
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
Nivo reputacije: 0
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Ovaj Zeljko je postao kao deda mraz, samo deli nesto, pa sam tako i ja dobio ovaj evropski ego. Ovako na prvu mogu reci da je eGo-E ekstra atomizer, samo ne znam koliki mu je radni vek jer ne postoji mogucnost odrzavanja, ciscenja, reparacije... Glava je totalno zatvorena tako da sta ima unutra, a jedini nacin da se vidi je uz pomoc cekica i sekaca. Sto se tice performansi, ovaj atomizer je fenomenalan. TH je sasvim solidan, veoma se lako povlaci cak cini mi se lakse nego na CC-u, para je umereno topla i ima je toliko da bi korisnik 'ladno mogao da se zaposli u diskoteci da pravi dim. Kada sam povukao prvi dim bio sam prijatno iznenadjen. Nisam mogao da verujem da postoji nesto sto je tako prijatno za koriscenje, da para tako lepo klizi kao da postoji neka pumpa koja je gura, ali onako bas koliko je potrebno. Ne mogu taj osecaj recima da opisem ali je koriscenje jako prijatno iskustvo. Postoji i prsten za podesavanje dovoda vazduha, ali "ja tu nista ne bi' dirao". Verovatno necu nastaviti da ga intenzivno koristim, ali cu javiti sta se desava posle izvesnog vremena koriscenja. Verujem da ovaj atomizer nece biti preterano rasprostranjen sto zbog relativno visoke cene, sto zbog slabe dostupnosti i nemogucnosti "cackanja" po njemu, ali mislim da zasluzuje paznju i da je pravi izbor za korisnike koji zele spravu bez cimanja, ciscenja i bilo kakvog oblika odrzavanja. A da izgleda kao sablja, izgleda.
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-09-2012, 11:28   #18
Zeljko_Kostic
Iskusan član

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 66
Pohvaljen: 117
Nivo reputacije: 0
Zeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosi

Liberprint je inace dobijao samo petice za sastave iz srpskog jezika dok je isao u skolu

Imas pozdrav od Zeljka i Milice
Zeljko_Kostic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-09-2012, 11:33   #19
RedGirl
Aktivan član

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 28
Pohvaljen: 55
Nivo reputacije: 26
RedGirl je poznat svimaRedGirl je poznat svimaRedGirl je poznat svimaRedGirl je poznat svimaRedGirl je poznat svimaRedGirl je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od liberprint Vidi poruku
veoma se lako povlaci cak cini mi se lakse nego na CC-u
S obzirom da sam uglavnom ja bila ta koja ga je danima testirala pre recenzije, mislim da ti se ipak samo cini da se povlaci lakse nego na CC-u... Isto ili mozda za nijansu slabije da, ali lakse ne... Ili je to samo moj utisak... U svemu ostalom se slazem sa tobom, samo bih jos dodala da sam ja od onih ljudi koji vole da vide koliko im je tecnosti ostalo (i koje je boje, tj. da li je potamnela ili ne) te da mi je smetao onaj minijaturni prozorcic predvidjen za to.
Suma sumarum, odlicna stvarcica
RedGirl nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Naše video recenzije > Our video reviews in English

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:55 sati.