Forum

Farmaceutske Flasice - Strana 4 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Ostalo
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-04-2016, 21:08   #46
Don Stefanello
Senior

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 233
Pohvaljen: 347
Nivo reputacije: 66
Don Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Farmaceutske Flasice

Citat:
Originalna poruka od jokjuar Vidi poruku
Ja bih pre plastiku, poslaću im mejl
Ja stavio od aqua vive, ali ona sa ukusima iskljucivo, ova obicna aqua viva je mnogo plitka pa slajfuje, ova sa ukusom velika duboka lezi kao da je pravljena za ovu od 250ml za manje pasu ove iz prvog posta na temi

Citat:
Originalna poruka od profiler Vidi poruku
Moja greška, mislio sam da su ove bosanske znatno povoljnije od uniplast zbog pipete i te uslovne, minimalne količine. Ako neko poručuje bilo gde sa pipetama, može me imati u vidu da učestvujem. Plastične mi nisu baš "zdrave".
ne uniplast, nego

Kod:
http://www.staklena-ambalaza.rs/sr/boce/farmaceutske-boce-24
jedino nemaju pipete, ovako flasice i poklopci su extra, minimalna porudzbina 500din
Don Stefanello nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-08-2016, 17:45   #47
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 345
Pohvaljen: 644
Nivo reputacije: 117
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Farmaceutske Flasice

Narucio sam flasice 20ml:

Kod:
http://www.sveambalaze.com/kategorije/staklene-i-plasticne-flasice-i-zatvaraci-5-100-1000-ml/flasice-i-zatvaraci-grla-18-mm/staklena-flasica-20-ml/
i staklene pipete:

Kod:
http://www.sveambalaze.com/kategorije/staklene-i-plasticne-flasice-i-zatvaraci-5-100-1000-ml/flasice-i-zatvaraci-grla-18-mm/staklena-pipeta-za-flasice-od-20-25-30ml-st/

Stigle su za jedan dan. Generalno sam zadovoljan. Pipeta je graduisana 1ml. Dosta dobrog kvaliteta, nije lako odvaliti gumu i staklo iz cepa. Ima suzen vrh koji bez problema ulazi na Crius, Serpent Mini, Goblin Mini v2 i Toptank Nano.

Pipete pasuju na Bumbar flasice od 100ml koje imam, ali ne znam dimenzije Bumbar flasica od 20 i 30 ml pa ne mogu da procenim da li pipeta doseze do dna tih flasica. Neka neko premeri ako ih ima.

Kao mane mogu da istaknem da ne dohvata samo dno flasice. Ostaje oko 2.5 mm do dna. Jedna od pipeta se odvija za pola namotaja, kada se umaze grlic, posto guma na unutrasnjoj strani gura o grlic flasice. Ovo se desava na jednoj od pet flasica koje sam napunio za sada.

I jedna subjektivna mana, boja gume koja me kao i originalni RX200 potseca na bolnicu.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Ostalo

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:09 sati.