Forum

Jos jedna gotova tecnost - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-09-2016, 13:47   #1
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 45
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 558
Pohvaljen: 950
Nivo reputacije: 151
AntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvalu
Uobičajeno Jos jedna gotova tecnost

Evo samo fotografije ove tecnosti

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Mi dosli a nismo morali...
Neko moze zato sto hoce a neko uvek nadje izgovor!
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-09-2016, 18:37   #2
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Jos jedna gotova tecnost

Da li je neko probao?

Staro 27-09-2016, 19:00   #3
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,020
Pohvaljen: 10,401
Nivo reputacije: 1556
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ti Ne znam šta kaže brat Google o njoj...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-09-2016, 19:34   #4
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Ja jesam. Nego me zanima da li je jos neko? A google danas slavi rodjendan pa necu da mu smetam.

Zahvalili :
Staro 27-09-2016, 19:36   #5
roonda
Veteran

roonda's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 2,962
Pohvaljen: 3,812
Nivo reputacije: 539
roonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputaciju

Daj recenziju

TEODOR! KO JE DODJAVOLA TEODOR?!

Tri bele i dve crne bajo!
roonda nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-09-2016, 19:43   #6
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Hocu dacu svoje utiske samo na kraju posto imam jos nekih tecnosti da probam. Mogu samo reci da jako lepo i intenzivno mirise. I da ameri preteruju,bar za moj ukus, a verovatno i za vecinu drugih, sa procentom arome, bar u ovoj tecnosti.

Staro 29-09-2016, 21:41   #7
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Malo sam istrazio google i jedino sto sam nasao o ovoj tecnosti je sledece: tecnost je iz premium serije Muertes a ime joj je el Gringo. Iz US je uvozi i prodaje Liquiedo. Medjutim u opisu tecnosti pise da ima ukus borovnice,jagode,maline i kupine. Na slikama je tecnost skoro crvena. Ova sto ja imam niti je crvena niti ima opisani ukus na doticne vockice. Iz ove serije ima i drugih tecnosti medjutim iako sve imaju lobanju na bocici jedino ova pod tim imenom ima plavu ali joj se boja i opis ne podudaraju sa ovom sto ja imam. Na drugim bocicama su lobanje u drugoj boji i sa drugim imenom pa me to malo buni. Znaci ova koju ja imam nema veze sa onom koja je na sajtu nekom nemackom koji predstavlja ove tecnosti pod Liqiuedo.

Staro 30-09-2016, 01:02   #8
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 392
Pohvaljen: 561
Nivo reputacije: 81
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

upravu si oni ovako opisuju ukus te tecnosti

To je mješavina oba osvježavajuće voćne strane i misteriozni pramen sa dubine preko svojih okusa.
Kupine i maline dati karakter tečnosti kao jagoda i borovnica donijeti svježinu i mekoću.
Ravnoteža okusa je jako dobro, i omogućava uživate u svim ukusima, .
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-10-2016, 10:56   #9
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Evo konacno da prenesem i svoje utiske o ovoj tecnosti.
Miris iz bocice jak i intenzivan. Kora od narandze,mandarina,vanila. Nekako pored svih ovih mirisa na povrsinu izbija miris limuna.
Prilicno gusta i masna tecnost koja se malo teze razmazuje izmedju prstiju i ostaje masna i lepljiva. Ovako razmazana jos vise pojacava i onako intenzivan miris. Miris je toliko jak da u jednom trenutku cak pocinje i da smeta.
Tecnost je lepe zlatne boje.
Odnos pg/vg u ovoj tecnosti je 20/80 pa otuda i njena gustina. Nikotin je u ovom slucaju 0mgml.
Para obimna i gusta. Lepo se oseca volumen pare u ustima. Izostanak th i rezanja u grlu zbog izostanka nikotina i malog procenta pg-a.
Aroma ove tecnosti je veoma jaka i verovatno dozirana u veoma velikoj kolicini.
Veoma slozena aroma u kojoj se preplicu ukusi vanile (koju bas nesto i ne volim), narendane kore od narandze,mandarine,limuna i mozda neke pozadinske note suvog grozdja. Neodoljivo me podseca na kolace,konkretno kuglof.
Pustanjem kroz nos na povrsinu izbija miris limuna kao osnova i nosilac svih onih navedenih mirisa ali pokrivenih mirisom limuna. U grlu ostavlja ukus i gorcinu kore od narandze.
Pomalo osvezava ali isto tako i susi usta pa je potrebno cesce utimanje vode.
Uz kafu nikako ne ide. Toliko je jaka da skroz ubije kafu.
Duzim parenjem ova tecnost postaje nekako sve "neprijatnija". Zbog veoma velikog procenta arome,prvi utisci jedne lepe i neobicne kombinacije vremenom nestaju i sticem utisak kao da parim neki parfem.
Necu oceniti ovu tecnost zbog toga sto ona definitivno nije za m2l nacin parenja. Zbog ovoga ne bih mogao da je parim ceo dan.
D2l daje ovoj tecnosti sasvim drugu dimenziju mada i dalje ostaje ta moj ukus jako "naparfemisana". Ne bih mogao ni da je preporucim jer verujem da postoji izvestan broj parilaca kojima bi se svidela ali na drugoj opremi i drugim nacinom parenja.
Ne mogu reci ni nesto negativno za tecnost nego je samo tecnost sa jako puno arome koja je u prvim trenutcima veoma zanimljiva, neobicna, jako slozena i lepa samo verovatno nije namenjena za nacin parenja i opremu koju ja koristim.

---------- Post dodan 11-10-2016 u 11:41 ----------

Samo da se izvinim zbog permutovanja slova kada sam pisao liquiedo umesto liqudeo.

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:55 sati.