Forum

VAPOREVER Baze - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-10-2016, 19:00   #16
x-man
Iskusan član

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 24
E-cig: iStick 30W, Cubis
Pohvala: 90
Pohvaljen: 57
Nivo reputacije: 20
x-man je poznat svimax-man je poznat svimax-man je poznat svimax-man je poznat svimax-man je poznat svimax-man je poznat svima
Uobičajeno Re: VAPOREVER Baze

Ok hvala, znaci ja bih otprilike na 50-50 vg-pg ukupno 100 ml trebao da dodam oko 3ml destilovane vode da bi bila ok gustina?
Mrzim dry hit a jos vise mrzim kad pocne da grgolji. Pa reko bolje da pitam nego da zeznem posle. Ipak ni to nije jeftino.

x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-10-2016, 19:16   #17
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 45
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 872
Pohvaljen: 1,117
Nivo reputacije: 177
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Evo i ja sam danas uzeo 0,5 litara Vaporever cistog vg da malo razblazujem mixseve za d2l da smanjim procenat nikotina i dobijem vecu kolicinu pare. Posto nemam destilovane vode (trenutno) razredio sam ga sa votkom. Tako razredjen istavim otvoren da itzvetri alkohol i onda razblazujem tecnosti. Ovo sam vec radio tako da kada stoji otvoren dva dana, votka se posle ne oseti.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-10-2016, 19:40   #18
dgproduction
Senior

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 610
Pohvaljen: 550
Nivo reputacije: 108
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

@AntonToni ako nemas destilovane vode razblazi ga bilo kojom vodom, voda koju pijes, ja sam rosu koristio neko vreme za baze (takodje i za pice).
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-10-2016, 19:48   #19
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Ja pijem cesmovacu. A ne znam moze li se sa deminerilizovanom vodom za pegle i akomulatore?
Ovo za flasiranu vodu nisam znao jer se svuda pominje destilovana voda.

---------- Post dodan 20-10-2016 u 20:53 ----------

A kolega @placebo je pomenuo i fizioloski rastvor u nekim receptima. A ja koliko sam upoznat u tom rastvoru bi trebalo da bude soli?.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Staro 20-10-2016, 19:54   #20
dgproduction
Senior

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 610
Pohvaljen: 550
Nivo reputacije: 108
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Ne znam, ja ne vidim zasto bi bio problem mali su to procenti vode, kupi rosu i zavrsis posao, mada ovde destilovana voda (1L) po apotekama kosta isto kao i rosa tako da ja uzeo litar koji mi traje bas dugo.
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-10-2016, 20:14   #21
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Ok. Hvala.

Staro 20-10-2016, 20:22   #22
jasmina
Senior

jasmina's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 907
Pohvaljen: 585
Nivo reputacije: 127
jasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalu

Mala kolicina soli koja se pojavljuje u fizioloskom rastvoru moze samo da pojaca aromu. Nekim DIY tecnosti ja sam dodavala po koje zrnce soli i efekat je bio mnogo jaca aroma. Par zrnca samo soli da ne bi tecnost bila slana.

egoC, eCab moje prve e-cigarete... i svašta nešto još....
jasmina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-10-2016, 20:25   #23
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Ovo nisam znao. Imam kuci bar fizioloskog rastvora na litre. Da li se stavlja u vg u procentu kao i voda ili u vecem-manjem?

Staro 20-10-2016, 20:28   #24
jasmina
Senior

jasmina's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 907
Pohvaljen: 585
Nivo reputacije: 127
jasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalu

Ja fizioloski nisam stavljala jer nisam znala da moze.

Stavljala sam par zrna soli da pojacam neke arome. To sam slucajno cula na drugom forumu i aroma je bila jaca nego pre toga.

egoC, eCab moje prve e-cigarete... i svašta nešto još....
jasmina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-10-2016, 20:34   #25
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Nadam se da ce kolega @placebo naci trenutak svog vremena pa objasniti to za fizioloski rastvor. Ja mu se unapred zahvaljujem.

Staro 20-10-2016, 22:30   #26
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 348
Pohvaljen: 645
Nivo reputacije: 119
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Fizioloski rastvor 0.9% je 9 g NaCl u destilovanoj vodi.

Koristio sam ga u receptu za cokoladne kolace. Hteo sam da ih posolim, i definitivno imaju slankast ukus ali nisam siguran da li je od fizioloskog ili od FA Joy i FA Cookie koji su u receptu.

Sve u svemu zivi su i zdravi i moja devojka i Serpent Mini kroz koji je proterala 300ml te tecnosti.

Prvom prilikom kad se namerim da muckam pomesacu cist PG, VG, bez arome i nikotina, jednu flasicu sa destilovanom vodom a drugu sa fizioloskim, da uporedim.

@AntonToni ta demineralizovana voda iz marketa je sasvim OK. Nisam nikada koristio destilovanu.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-10-2016, 05:13   #27
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Kolega @placebo hvala na ovim informacijama. Eto sada su razresene dileme koje ce pomoci,nadam se, i drugima a ne samo meni.

Staro 21-10-2016, 10:17   #28
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 99
Pohvaljen: 279
Nivo reputacije: 75
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

Sto se tiče drugog posta u ovoj temi od korisnika placebo, iskoristili smo njegovo zapazanje i proverili po maloprodajama da li se još nekome desilo da je flaša bila oštećena. Zahvaljujemo se na njegovim podeljenim informacijama. Bilo je jos 2 slučaja. Procenat je relativno mali, da kazemo sitna greška na traci. Razgovarali smo sa njihovim direktorom i menadzerom proizvodnje. Za svaki slučaj od sledeće ture boce će biti sa unutrašnjim stoperom.

Zahvaljujemo se svima na informacijama.

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2016, 10:55   #29
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Veoma poslovan i lep gest sa Vase strane. Ja mislim da i mi Vama dugujemo zahvalnost sto ste ovu gresku prilikom pakovanja proverili i informacije podelili sa nama.

Staro 21-10-2016, 20:23   #30
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 43
E-cig: Piko-Ruža x 2 i ostala potpora
Pohvala: 138
Pohvaljen: 473
Nivo reputacije: 116
BobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosi

Ово је похвално.....веома похвално....озбиљност, свака част.

BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:20 sati.