Forum

Kanger Protank 4 - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-11-2016, 14:19   #31
pedjabomi
Senior

pedjabomi's avatar

Registrovan: Oct 2015
E-cig: Cuboid mini, Protank 4, Kanger aerotank v2,
Pohvala: 69
Pohvaljen: 43
Nivo reputacije: 32
pedjabomi je na dobrom putupedjabomi je na dobrom putupedjabomi je na dobrom putupedjabomi je na dobrom putupedjabomi je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Kanger Protank 4

Problem je do grejaca izgleda. Jos neko vreme sam ostao na keramickom grejacu samo je potrebno da se krvnicki zategne na bazu i tada curenja nema msilim nema curenja da prlja mod ali su airhole rupe uvek malo vlazne ali to je podnosljivo, to jest ne prlja ti dzepove ili torbicu gde ga vec nosim, a i ne vidi se pad nivoa tecnosti. Zatim sam presao na 1.5 omh-a grejac i sada ga trenutno koristim. Isto gotovo neprimetno ostavi trag na prstu kada predjem preko rupa za vazduh ali stvarno nista strasno. E sada razlika izmedju ova dva grejaca je ta da je keramicki neuporedivo bolji bar po mom misljenju. Grejac od 1.5 omh ( za m2l) dosta pljuje vrelu tecnos u usta dok to kod keraamickog nije slucaj.

---------- Post dodan 02-11-2016 u 15:42 ----------

OVo za zatezanje grejaca na bazu sam procitao negde na internetu od nekog tipa stranca koji je dao komentar za protank 4 i problem se resi, ne bas potpuno ali je to vlazenje neznatno. Zbog toga mislim da je zbog grejaca ali opet mozda je i do same baze. Negde sam jos procitao da ovaj atomizer ne drzi dobro vakum (to je isto komentar nekog korisnika).
pedjabomi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-11-2016, 14:57   #32
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,369
Pohvaljen: 1,182
Nivo reputacije: 261
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Znači konstrukcijski je problem. Ako imaš kontrolu protoka vazduha, zatvori je skroz kad ne koristiš atomizer ili ne pariš.
Za to pljuckanje vrele tečnosti probaj da smanjiš snagu ili napon na modu ako imaš regulisani, dok ne stigneš do neke vrednosti na kojoj imaš i aromu i dovoljno pare za tvoj ukus, a prestane prskanje tečnosti. I imaj na umu da m2l parenje ne daje ni toliko pare, niti zahteva snagu kao za d2l.
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-11-2016, 15:07   #33
pedjabomi
Senior

pedjabomi's avatar

pedjabomi je na dobrom putupedjabomi je na dobrom putupedjabomi je na dobrom putupedjabomi je na dobrom putupedjabomi je na dobrom putu

Grejac od 1.5 omh koristim na snazi od 15 do 20w. Smanjio sam na 12w i bolje je sto se tice pljuckanja ali ukus je slabiji mada nije los.
Zahvalili :
Staro 03-11-2016, 18:38   #34
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 43
E-cig: Piko-Ruža x 2 i ostala potpora
Pohvala: 143
Pohvaljen: 515
Nivo reputacije: 126
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Таман док научиш на њега и упознаш му све цаке, продаћеш га. Кад цурка, онда грејач или негде има луфта на танку.

BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-11-2016, 21:11   #35
pedjabomi
Senior

pedjabomi's avatar

Grejac ssocc od 1.5 ohm je cist promasaj po meni ali zato grejaci ssocc od 0.5 ohm koje sam kupio pre protanka 4 su odlicni. Sa pritvorenim vazduhom odlican za m2l a sa otvorenim vazduhom do pola ili skroz je odlican za d2l i sve to na 30w u oba slucaja uvlacenja. Dosta tople pare i super ukus arome stvarno je pravo uzivanje. Sa jednim grejacem i protankom kombinacija dve vrste uvlacenja pare. Ista je situacija i sa mojim Kanger SUBVOD-om sa istim grejacem i sa kojim sam prezadovoljan ali je sa protankom 4 cini mi se vece uzivanje.

---------- Post dodan 03-11-2016 u 22:21 ----------

Za d2l moze da se potera i na vece snage i tu se grejac super ponasa ali meni je dovoljno 30 ili 35w.
Staro 16-11-2016, 22:19   #36
pedjabomi
Senior

pedjabomi's avatar

RBA glava super nemam reci. Preporucujem. Nema curenja radi odlicno. Generalno sa Protankom 4 sam veoma zadovoljan. Koristim ga na Cuboid miniju.
Zahvalili :
Staro 16-11-2016, 23:27   #37
Mrvoje
Iskusan član

Mrvoje's avatar

Registrovan: Oct 2016
E-cig: iStick Power 80w/ Kanger ProTank4/Avocado 24
Pohvala: 37
Pohvaljen: 61
Nivo reputacije: 13
Mrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svima
Thumbs up Re: Kanger Protank 4

Evo, posle mesec dana par utisaka:

1) Ne, nije klasican D2L, para se usija na 40-50w (ne verujem da moze preko ovoga kad je microcoil), najduzi udisaj mozda 2sec oko 3ce sekunde rizikujete krvav dry hit . Situaciju olaksava dodatni "ariflow" na samom usniku koji zapravo hladi paru. Sve do kraja otvoreno i uzivanje.

2) Produkcija pare odlicna, naravno zavisi od tecnosti. Na domacoj radinosti 80 10 10 (VG PG H2O) pravi oblake i nervira ljude u Sport Pub-u

3) Ukus bas kako treba, razlika u odnosu na neki drip minimalna

4) RBA baza relativno velika za tank ove velicine, dual coil 2 ili 2.5mm, sam kapacitet tanka ispasta, al s ovom lakocom punjenja zaista nije problem

5) Primetio sam da se pojavljuje pomalo kondenzacije izmedju baterije i samog tanka posle celodnevne upotrebe. Nikad ni blizu samog kontakta, uvek po obodima.

E sad, nesto sto je neocekivano podiglo uzitak... Keramicki grejac radi savrseno ovde, jako je tesko opisati razliku u odnosu na standardne. Para je punija i konstantna, ukus je mozda za nijansu slabiji, ali je sam uzitak parenja neverovatan. Koristio sam ga izmedju 35 i 45w, preko ovoga je svaki treci dry hit prilikom lancanog parenja. Uzecu par pakovanja i ostaviti utiske ponovo za par meseci, ali zaista lepo iskustvo.

Probao sam RBA sa dual coil SS 0.33ohm u TC modu... Drzite se dalje od TC moda sa dual coil sistemom... Oplakao sam sve preke.

Sve u svemu topla preporuka za Kanger lovers

I ode prvi post na forumu
Mrvoje nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-11-2016, 23:02   #38
Mrvoje
Iskusan član

Mrvoje's avatar

Mrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svima

Nakon malo igranja, dopuna dve stavke:

1) Ceramic je za chainvape, na zalost, dosta dugo drzi toplotu, tako da tecnost postane viskoznija i procuri

2) Pokusajte da premotate RBA na single coil, Scottish fold za wick, podelite ga na 3, odsecite trecinu, jednu trecinu uvucite u rupice direktno ispod grejaca, ostatak provucite oko stuba nazad do rupica gde bi inace bio drugi grejac. 0 Dry hits na 45-60w

Pozdrav
Zahvalili :
Staro 27-01-2017, 20:21   #39
max86
Aktivan član

Registrovan: May 2014
Pohvala: 81
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 15
max86 je na dobrom putumax86 je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Mrvoje Vidi poruku
Nakon malo igranja, dopuna dve stavke:

1) Ceramic je za chainvape, na zalost, dosta dugo drzi toplotu, tako da tecnost postane viskoznija i procuri

2) Pokusajte da premotate RBA na single coil, Scottish fold za wick, podelite ga na 3, odsecite trecinu, jednu trecinu uvucite u rupice direktno ispod grejaca, ostatak provucite oko stuba nazad do rupica gde bi inace bio drugi grejac. 0 Dry hits na 45-60w

Pozdrav
Pokušavam da nadjem negde kako premotati na single coil, ne uspeva mi. Može neka slika, bar da vidim kako izgleda? Koliki otpor dobijaš sa single coilom? Može li se nekako namotati preko 1ohm?

max86 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-02-2017, 23:32   #40
pedjabomi
Senior

pedjabomi's avatar

Koju debljinu kantal a1 da narucim za motanje grejaca na protank 4 da bih dobio slicnu omazu kao na grejacu koji je dosao sa rba glavom
Staro 02-02-2017, 00:34   #41
Mrvoje
Iskusan član

Mrvoje's avatar

Mislim da je rba glava dosla sa ss? Mozda gresim... Sve u svemu 0.3ss radi lepo, dual coil fino zari i na manjim watazama

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Zahvalili :
Staro 02-02-2017, 01:44   #42
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 362
Pohvaljen: 661
Nivo reputacije: 121
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

U rba su klepton grejaci a otpor je 0.33. To mozes da postignes sa awg 24(0.5mm) ili awg 26 kantal zicom.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-02-2017, 07:18   #43
pedjabomi
Senior

pedjabomi's avatar

A kada bih narucio klapton zicu dobra debljina bi bila 26 - 32 awg jel tako?
Staro 06-02-2017, 05:28   #44
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 362
Pohvaljen: 661
Nivo reputacije: 121
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Da. Klepton zica ima otpor kao zica koja je jezgro. Omotac okolo ne utice mnogo.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:55 sati.