Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 30-11-2016, 23:56   #1
Vutke
Nov član

Registrovan: Aug 2016
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 6
Vutke je na dobrom putu
Uobičajeno Koji coil da porucim?

Pozdrav,

Odlucio sam se da kupim svoj prvi mod. Posle nekog vremena istrazivanja po internetu, izabrao sam sledeci setup - Joyetech Cuboid 150w, Joyetech Ultimo atomizer. Porucio sam ultimo atomizer i uz njega sam dobio 2 coil-a, mg clapton i ceramic, oba po 0.5 ohm-a. Mod mi jos nije pristigao, tako da nisam testirao tank a ni coil-ove.
Ako iko ima nekog iskustva vezano za atomizer i njegove coil-ove, neka se slobodno prikljuci diskusiji.

Kom coil-u dajete prednost i zasto? Koliko dugo traju pomenuti coil-ovi, na koliko W i temperaturi ih je najbolje koristiti(limit im je 80-90w)? Preko kojih sajtova mogu da ih porucujem a da je najkraca dostava?

Citajuci po internetu, saznao sam da za sub ohm tankove ide ulje sa sto vecim procentom VG-a u sebi(po mogucstvu 100%?) i kolicinom nikotina ispod 6?
I naravno sam brend ulja, probao sam liqua, flavour art, KTS.
Favorit mi je FA, sto se tice KTS-a, imaju dobre arome, ali sam sumnjicav sto se tice kvaliteta, ipak je to balkanska proizvodnja?

Nadam se da nisam preterao sa pitanjima. Mozda sam trebao da podelim na razlicite teme, ne zamerite, u frci sam sa vremenom, zavrsavam diplomski.

Hvala unapred!
Vutke nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-12-2016, 00:02   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,582
Pohvaljen: 12,505
Nivo reputacije: 1926
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Koji coil da porucim?

Nema ulja u tečnostima za e-cigarete... KTS je Hrvatska firma. Hrvatska je članica EU i podleže regulativama EU...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-12-2016, 01:30   #3
Vutke
Nov član

Vutke je na dobrom putu

Izvini ako sam te uvredio ako sam tecnost za cigarete nazvao uljem. S'obzirom da je tecno i masno, za mene je to jednom recju ulje.
Staro 01-12-2016, 21:57   #4
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 43
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 162
Pohvaljen: 764
Nivo reputacije: 183
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Са том опремом немам искуства и нисам присталица директног увлачења, те нисам меродаван. Моја је увек препорука индиректно увлачење.
Грејачи ће ти трајати отприлике око 50 танкова....код неких арома краће а код неких дуже.
То "уље" ти је састава ПГ, ВГ, Х2О, арома и никотин. Већински ВГ ти даје више паре а већински ПГ ти даје арому и "јачину". За то што ти хоћеш ти је 6мг пуно, иде 2-3 мг никотина.
Са којег год сајта да поручиш очекуј доставу минимум 15 дана...али у највећем броју случајева око месец дана(убија царина углавном).

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-12-2016, 22:18   #5
Vutke
Nov član

Vutke je na dobrom putu

Da li neko ima iskustva sa ultimo tankom i coilovima, a da je spreman da podeli iskustvo?
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:25 sati.