Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-12-2014, 17:54   #436
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 53
Pohvala: 908
Pohvaljen: 963
Nivo reputacije: 157
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Micro Coil

Ja sam to probao na eVod glavi i nije mi se pokazalo. Curelo na konektor k'o kroz slavinu.
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-12-2014, 00:42   #437
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 35
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 2,016
Pohvaljen: 1,190
Nivo reputacije: 396
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Pi bre mora da ima neka fora tu, ja sam probao da smotam dual coil sa fiberom, i fibera sam ostavio vise kao da popunim "prazninu" kad ono siklja ko iz cesme, ja se smorio ko kanta i batalio...
Mada probacu ovu varijantu pa da vidim ima li nade ili nema.
Probaj impuls da stavis vise vate, sta znam :\

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-12-2014, 00:50   #438
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 53
Pohvala: 908
Pohvaljen: 963
Nivo reputacije: 157
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu

Eh, batalio sam klirove odavno...
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2014, 10:48   #439
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,418
Pohvaljen: 2,240
Nivo reputacije: 398
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Eo mog setup-a za protank2 kog furam vec duze vreme i za sad mi se pokazao kao jedan od boljih.
Nr-R-Nr 1.8ohm, namoran oko srafcigercica koji ide uz Kayu (od prilike precnik kao oko cackalice kad bih namotao - ko nema srafcigercic od kaye nek proba oko cackalice). Vata kroz coil. Vamo ocitava 1.7ohm i sa njim ne prelazim 7w. (Ok setup za ego baterije jer se coil brzo usijava - probao na ego bateriji sa fix naponom tj nije vv)
p.s. malo mi se rastegao coil kad sam stavljao gumicu i pin ali usijavao lepo od sredine ka krajevima. Tecnost 70pg30vg

eto, ko jos uvek "traga" za pravim setup-om nek proba aroma sasvim ok, th slab jer sam na 3mg nema zagorevanja ni posle 10ak povlacenja (oko 2-3 sekunde mi je povlacenje), nema curenja, nema grgorenja.

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-12-2014, 20:43   #440
werp690
Aktivan član

werp690's avatar

Registrovan: Oct 2014
Pohvala: 42
Pohvaljen: 24
Nivo reputacije: 18
werp690 je na dobrom putuwerp690 je na dobrom putuwerp690 je na dobrom putu

Probao danas mikro koil u T2 kliru.Namotao 9 namotaja 0.25 kantala oko 1.5 burgije,provukao vatu otprilike iste duzine i sirine kao i fabricki fiber,ista stvar sa flawor fiberom preko grejaca i zapario.Radi,dimi i nema dry hitova..Mislio sam da mikro koil u T2 kliru ima da suri jezik zbog blizine grejaca,kad,ono,medjutim..Radi kao sat.

Jer tad,tad sam bio mlad!
werp690 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-03-2015, 01:26   #441
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,610
Pohvaljen: 6,144
Nivo reputacije: 988
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Evo kako Viktor pravi microcoil:

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-05-2016, 11:00   #442
nrock83
Senior

nrock83's avatar

Registrovan: Feb 2015
E-cig: RX gen3,Ammit 25
Pohvala: 152
Pohvaljen: 408
Nivo reputacije: 89
nrock83 ima čime da se ponosinrock83 ima čime da se ponosinrock83 ima čime da se ponosinrock83 ima čime da se ponosinrock83 ima čime da se ponosinrock83 ima čime da se ponosinrock83 ima čime da se ponosinrock83 ima čime da se ponosinrock83 ima čime da se ponosinrock83 ima čime da se ponosinrock83 ima čime da se ponosi

Ja sam motao oko igle za spric i oko 1mm srafcigera dok dan koristo protank vise ih ne motam jer sam presao na kaju ali imam lepa iskustva sa njima

Sent from my LG-H500 using Tapatalk
nrock83 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-12-2016, 00:55   #443
Mrvoje
Iskusan član

Mrvoje's avatar

Registrovan: Oct 2016
E-cig: iStick Power 80w/ Kanger ProTank4/Avocado 24
Pohvala: 49
Pohvaljen: 77
Nivo reputacije: 18
Mrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svima

Evo i od mene par...

Probao sam fused claptone, claptone, upletene ne upletene na 3 na 4 na 4.5 mm jurim taj savrsen grejac i ukus o kome svi pricaju... malopre me pukne nostalgija setim se kako sam motao grejace za protank 2/3 oko cackalice.

Protank 4, dual coil, 0.4mm (30ga?) SS, dva coil-a po 5 namotaja

Razvio 0.5cm stripe vate na 1cm, presavio preko same sebe i uvrteo.

Ocupavio krajeve, jedva da diraju dno wicking rupica.

na 30w ko da parim dual coil 4mm 8krugova... makar se ja tako osecam.

Jurimo neke ultra grejace izmisljamo pletenice koje bolje wickuju u koje mozemo da uguramo 30grama vate i 50ml tecnosti... sve sto dobijemo je prazna bocica za 3h.

Ukus na micro-u parira svemu, trosi manje tecnosti, ne proizvodi oblake al tu je...

Tolko od mene
Mrvoje nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-05-2017, 21:41   #444
nikolaang
Aktivan član

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 104
Pohvaljen: 30
Nivo reputacije: 16
nikolaang je na dobrom putunikolaang je na dobrom putunikolaang je na dobrom putunikolaang je na dobrom putu

Mrvoje ce da me natera da izvadim onaj protank 2 sto guram prstima u stranu svaki put kada jurim delove!Secana naviru!😉

Sent from my E2105 using Tapatalk
nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-06-2017, 21:10   #445
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: kayfuni i modovi
Pohvala: 360
Pohvaljen: 358
Nivo reputacije: 99
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

Isti problem, a bogme i isto rešenje.. Ponovo m2l...najbolju aromu sam imao sa najprostijim e cig...prestige ili tako nešto

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš.
ezgeta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-06-2017, 21:25   #446
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,711
Pohvaljen: 1,540
Nivo reputacije: 276
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Nije mi jasno kako mozes to da tvrdis Na CE4 atomizerima (umbrella ih je uvaljivala pod imenom prestige) svega ima samo ne valjane arome...Probaj neki od popularnih sub-ohm RTA ili neki dobar RDA/RDTA pa ces osetiti sta je aroma...Kada se napravi dobar mix imas osecaj kao da jedes to sto paris...Da ne bude off...Microcoil jeste odlican,daje pristojnu aromu i kolicinu pare.Uvek biram kontakt coil pre spaced coila.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-07-2017, 17:49   #447
milanez
Senior

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
Pohvala: 701
Pohvaljen: 147
Nivo reputacije: 50
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

poz ljudi , da li neko zna i hoce da objasni ...ako imaju za atomizer grejaci od 0,3 oma i od 0,5 oma ,sve isto sem otpora (valjda) kako se to ogleda u parenju na npr 15 w ,u cemu je razlika ?
milanez je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2017, 18:06   #448
DusanM
Senior

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
E-cig: eVic VTwo Mini,Berserker
Pohvala: 116
Pohvaljen: 103
Nivo reputacije: 27
DusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosi

Jedno pitanje vezano za setup coil-a, imam srafcigercice one od kineza raznih dimenzija e sad.. od onoga sto koristim tu su 1.8 i 2.4mm nemam u kompletu 2mm....
Da li je obicna drvena cackalica tih 2 mm posto nemam da izmerim? u 1.8 mi staje malo vate, u 2.4mm mi mnogo za manje atomizere

@milanez

Kad sam vec napisao post i za mene sta me zanima evo ti moje iskustvo, ja sam stavljao u moje atomizere svih omaza koje imaju za njih i nikakvu bitnu razliku nisam dobio osim to da sto je manji otpor na vise snage teram, i to je za direkno uvlacenje, uglavnom onda ides na druge zice u grejacima ni, ti... stavljas na modu rezim rada tc, podesavas temp.. ugl vise toga za igranje sto dovodi do napetijeg vejpa i tu se gubi uzivanje bar po meni.... strucniji ce ti dati bolji odg.. a da te omaze ni ne mozes da teras na 15w
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2017, 18:32   #449
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 468
Pohvaljen: 347
Nivo reputacije: 99
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

@mlianez, grejaci raznih otpora ne mogu da budu nikako isti
@DusanM cackalica je 2mm

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-07-2017, 18:34   #450
milanez
Senior

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
Pohvala: 701
Pohvaljen: 147
Nivo reputacije: 50
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

ako parim na istoj snazi grejac od 0,5 oma i 0,3 oma ,kako se ogleda razlika? hvala btw
milanez je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:17 sati.