Forum

Prelazak na mracnu stranu - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-11-2016, 21:20   #1
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 45
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 558
Pohvaljen: 950
Nivo reputacije: 151
AntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvalu
Uobičajeno Prelazak na mracnu stranu

Posto je i ovo neki pocetak za mene stavih ga u ovu temu.
Kantal 0.40mm za MG da bih smotao grejac moram ici 9/10 namotaja na 2mm precnik. Sa ovakvim grejacem uvek uidem u sunohm. Ne preterano ali ipak ispod ohma (tacnije mereno unimerom 0,9ohma.) Posle gubitka cepa za drugi grejac morao sam ubaciti jos jedan isti takav grejac i matematikom R1×R2/R1+R2 dobio sam da mi ova dva grejaca postavljena u MG daju otpor od 0,45ohma. Prave performanse daje tek na 25-30w mada recimo bolje na 30w.
Na Tajfunu isti grejac isto motan (0,9ohma) dobre performanse na 12-15w mada na 15w zna nekada i da zagori. Tecnost je vecinski vg razredjen sa 10-tak% vode u odnosu 80/20 vg/pg.
Recimo da sam se u pocetku bojao snaga preko 15w ali ovo je nekako pocelo da mi se svidja.
Zanemaricu Tajfuna i "normalno" parenje m2l.
Fokus na Mini Goblin. Parenje direktno u pluca sa mnogo manjim udelom nikotina i arome ali sa cini mi se lepsim dozivljajem samog parenja, izrazenijom aromom,jacim th na manje nikotina, kolicina pare (sto je lepo videti ali nije nesto presudno. Ovo su moji neki utisci sa "mracne strane" kako rece jedan kolega sa ovog foruma. A ja se pitam da nije malo rano?

Mi dosli a nismo morali...
Neko moze zato sto hoce a neko uvek nadje izgovor!
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2016, 21:25   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,020
Pohvaljen: 10,401
Nivo reputacije: 1556
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Prelazak na mracnu stranu

Dobro mi je ponekad za arome koje loše leže na jačem nikotinu. Brzo me smori, pa opet na jači nic i jednocifrene watte m2l...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-11-2016, 21:37   #3
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvalu

Za koji dan se vracam i ja na jednocifrene w i na pt2. Sledi mi jos opisa aroma koje nisam probao. A to me nekako i najvise zadovoljava u svemu ovome. Uvek nesto novo. I uvek se mozes vratiti na staro ako ti se novo ne svidi.

Zahvalili :
Staro 06-12-2016, 22:49   #4
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Malo da osvezim temu.
Otkada sam probao kremaste arome, koje mi se jako svidjaju, pocelo je i sve vise da mi se svidja parenje ispod ohma na malo vecim snagama (ali ne preko 20w). Pravim mixseve sa kremastim sromama gde aromu samo rastvorim u pg pa je dodajem u vg razredjen sa oko 15% vode i tako dobijem mixeve sa oko 90% pg i vrlo malim ili cak nikakvim udelom nimotina. Grejaci od 035-060ohma i malo igranja. Uvlacenje diremtno u pluca. I mogu vam reci da sam poceo da uzivam u takvom nacinu parenja. To mi je postao malte ne i selodnevni nacin. Tek s' vremena na vreme uzmem per povlacenja m2l.

Staro 06-12-2016, 23:23   #5
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 49
E-cig: nemessisi,heron ruza kaja
Pohvala: 2,214
Pohvaljen: 677
Nivo reputacije: 148
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Brzo ti ode pt2 u istoriju,a nema ni tri meseca kako ti nista bolje nije trebalo,za***an je ovo sport

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-12-2016, 06:25   #6
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Nije otisao u istoriju. Koristi se i on svakodnevno. Neke stvari ipak imaju dusu.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Zahvalili :
Staro 07-12-2016, 08:00   #7
zajchik
Veteran

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 1,969
Pohvaljen: 972
Nivo reputacije: 182
zajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvalu

To je samo prividno. Moj trajao svega 2 meseca. Čim sam upoznao d2l, protank i aerotank našli novajlije koji su pokušali da predju na ecig. Još su tamo, čekaju 1.1.2017 da cigarete poskupe za duplo.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-12-2016, 08:10   #8
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Nije. Volim bas onako iz zadovoljstva da zaparim na pt2. A i ranije sam pisao kako mi sve nove tecnosti onako na prvu bolje "legnu" na njemu nego na bilo cemu drugom. Subjektivni osecaj. A ovaj je posebana i draga uspomena pa se prema njemu odnosim sa posebnim postovanjem

Zahvalili :
Staro 08-12-2016, 00:14   #9
Draganchica
Senior

Draganchica's avatar

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 1,361
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 58
Draganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosi

+1

Draganchica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:59 sati.