Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-12-2016, 19:55   #76
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
E-cig: iKuun i200+Melo4,Osub baby 80W+Kayfun v5, iJust2
Pohvala: 462
Pohvaljen: 465
Nivo reputacije: 116
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: UD Balrog 70w

kako ?
Znam da moze da zakljuca fire dugme ali ne i posebno otpor ili nesto drugo.

Ω + V + W =

nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-12-2016, 20:10   #77
mikiluzajic
Aktivan član

mikiluzajic's avatar

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 14
Pohvaljen: 16
Nivo reputacije: 10
mikiluzajic je na dobrom putumikiluzajic je na dobrom putu

Jedino sto mi pada na pamet je slaba ili losa baterija,samo u tim slucajevima mi se to dogadjalo!
mikiluzajic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-12-2016, 20:11   #78
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,061
Pohvaljen: 1,509
Nivo reputacije: 287
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

U tc rezimu bilo koje zice mora da se zakljuca otpor.Probaj fire dugme i + ili -.
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-12-2016, 20:12   #79
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,534
Pohvaljen: 1,352
Nivo reputacije: 245
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

+ i - zakljucava otpor u bilo kom rezimu.Znaci drzis + i -
Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-12-2016, 20:14   #80
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Ohladi ga prvo malo da bi imao tacne vrednosti.Koju zicu si namotao?
Staro 13-12-2016, 20:17   #81
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

Zamenio sam jutros ss za kantal. Ono sto se desavalo jeste da je otpor bio konstantan ( 0.3 oma ) ali ostali parametri su se menjali. Razumem da se menja temperatura ali kada mi sa predvidjenih 2.7 V ( npr ) spusti na pola , pa i na nulu, onda vucem na prazno.
Mislim da ovde zakljucavanje otpora nije problem ali da sam danas umro ne bih znao da se otpor zakljucava na + i -

Ω + V + W =

Zahvalili :
Staro 13-12-2016, 20:21   #82
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

A i da kantal ne moze u tc rezim 😂Kako li si ga terao na ss u tc kad nisi zakljucavao?
Staro 13-12-2016, 20:22   #83
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,507
Pohvaljen: 3,240
Nivo reputacije: 538
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Mislim da posle zajednickog pritiska + i - dugmeta treba ubrzo okinuti i fire kao potvrdu... Mada mozda i gresim al da skodi u svakom slucaju nece

Sent from my E2105 using Tapatalk

alfini0507 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-12-2016, 20:25   #84
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,534
Pohvaljen: 1,352
Nivo reputacije: 245
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Najverovatnije los uredjaj,kada sam planirao da uzmem balroga citao sam i dobre i lose strane,bilo je par slucajeva bas kao sto si ti opisao.Voltaza u SS modu pada do 0.3 0.4 i mod ne moze da radi.Desavalo im se par puta ali odmah nakon drugog pokusaja je okidao bez problema...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-12-2016, 21:18   #85
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

@PsyBoza
Citat:
A i da kantal ne moze u tc rezim ��Kako li si ga terao na ss u tc kad nisi zakljucavao?
Na kantalu teram ga u power rezimu. Znam da nema vajde od TC rezima na kantalu.

@alfini0507
Citat:
Mislim da posle zajednickog pritiska + i - dugmeta treba ubrzo okinuti i fire kao potvrdu... Mada mozda i gresim al da skodi u svakom slucaju nece
Zakljucava otpor posle potvrde. Kada ga vratim ponovo na SS zicu provericu ove i jos neke detalje.

@SljukaZr
Citat:
Najverovatnije los uredjaj,kada sam planirao da uzmem balroga citao sam i dobre i lose strane,bilo je par slucajeva bas kao sto si ti opisao.Voltaza u SS modu pada do 0.3 0.4 i mod ne moze da radi.Desavalo im se par puta ali odmah nakon drugog pokusaja je okidao bez problema...
Suvise je mlad za tako nesto
MOzda je greska sto ga nisam ganjao na 60+W
Okine on postavljenu vrednost posle par puta ali je neminovno poceo da "zeza" . Pomislio sam da je mozda do zice pa zamenio. Mislim da su i srafovi bili dobro pritegnuti tj kontak je bio dobar. Teracu ga par dana na kantalu a onda, kada skupim jos koji info pokusacu da se ... obradujem

Ω + V + W =

Zahvalili :
Staro 13-12-2016, 21:29   #86
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Izvinjavam se nisam lepo procitao.Balrog se pokazao kao izdrzljiv mod(osim farbe).Mozda i proradi kada ga zakljucas.
Zahvalili :
Staro 13-12-2016, 21:39   #87
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Nema potrebe za izvinjenjem . Terao ga na par razlicita otpora u TC rezimu i nisam zakljucavao. Probacu i sa tom opcijom.

Послато са PSP3452DUO

Ω + V + W =

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:46 sati.