Forum

RBA glava za nautilus by vvtf - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-12-2016, 09:46   #1
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,586
Pohvaljen: 6,101
Nivo reputacije: 979
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju
Uobičajeno RBA glava za nautilus by vvtf

Izuzetno pipava za setup zbog svojih dimenzija, ali daje sjajne rezultate. Do sada je stigla do verzije 2A. Predvidjena je za vertical i horizontal coil. Radi sa nautilus minijem, nautilusom i kabukijem.

Slika:

Ima je na ebayu za 7.99 usd:

Kod:
http://www.ebay.com/itm/ORIGINAL-VVTF-NAUTILUS-MINI-NAUTILUS-RBA-DECK-V2A-REBUILDABLE-COILS-HEADS-ATTY-/162134885607

Glavu sam probao sa klonom kabuki tanka, vertikalni coil. Radi u klasi sa najboljim MTL atijima, ako ne i bolje od njih. Apsolutna preporuka.

Evo i uputstva:

Molim admine da prebace u drugi podforum ako nisam pogodio pravo mesto , o ovoj glavi vidim da se pisalo u temi za nautilus.

Doggy and Pico

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-12-2016, 16:42   #2
Darkoni
Iskusan član

Darkoni's avatar

Registrovan: Sep 2016
Pohvala: 58
Pohvaljen: 65
Nivo reputacije: 14
Darkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svima
Uobičajeno Re: RBA glava za nautilus by vvtf

Ja sam veliki fan nautilusa,ovu rba glavu sam video odavno ali sam odustao od nje bas zbog dimenzija I "pipavosti".
Iz gore navedenih razloga uzeo sam triton 2,veci grejac I laksi rebild,noviji poizvod,skoro ista cena coila...
Ali,iz mog iskustva, za m2l nautilis mini je bolji od tritona tako da opet razmisljam o ovoj rba glavi posto mi se vise smucilo da razmisljam o grejacima.
Ako je budes prodavao javi ...
Darkoni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-12-2016, 17:00   #3
zogu
Moder

zogu's avatar

zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Nemam je ja, doneo drugar pa sam probao. Ako budem narucivao saljem ti pp da narucim dva komada.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Doggy and Pico

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
Staro 28-02-2017, 15:17   #4
Darkoni
Iskusan član

Darkoni's avatar

Darkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svima

Stigla mi glava danas..:-)
Kako sam ocekivao nije toliko komplikovano.
Malo je zayebano ubaciti vatu kako treba.
Nije lose za sada s obzirom da je prvi setup.

@zogu
Oko cega si motao grejac ,mislim na precnik...?
Ja sam motao oko malog plavog ,2mm.
Zahvalili :
Staro 28-02-2017, 16:21   #5
Svemir
Senior

Svemir's avatar

Registrovan: Oct 2014
Pohvala: 607
Pohvaljen: 777
Nivo reputacije: 122
Svemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvalu

Kakva je aroma na rba u odnosu na fabricki grejac?

Svemir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-02-2017, 16:32   #6
Darkoni
Iskusan član

Darkoni's avatar

Uobičajeno RBA glava za nautilus by vvtf

Pa jbga,s obzirom da sam ovaj setup na brzinu sklepao samo da probam za sada možda malo bolja na fabrickom ali dobra je i ovako.
Treba da se eksperimentise malo.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Staro 28-02-2017, 19:17   #7
zogu
Moder

zogu's avatar

Nisam ja motao, imao sam prilike samo da probam i stvarno ne znam koji precnik je koriscen. Mislim da je 2mm optimalno, nista ja tu ne bih dirao

Doggy and Pico

Staro 28-02-2017, 21:05   #8
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 711
Pohvaljen: 640
Nivo reputacije: 124
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Svemir Vidi poruku
Kakva je aroma na rba u odnosu na fabricki grejac?
Imam ja ovu rba vec duze vreme, ali ne mozes je uporediti sa fabrickim grejacima, prvo na fabrickim grejacima ko zna sta koriste umesto pamuka, probao vertikalu, horizontalu ali nista ne moze zameniti fabricke grejace za nautilus, pa mozda i jedni od najboljih koji postoje na trzistu, bez obzira sto sumnja u materijal postoji.
dgproduction je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-03-2017, 00:02   #9
Darkoni
Iskusan član

Darkoni's avatar

^^
Ja mislim da to sto koriste umesto pamuka(kao karton izgleda)I daje tu specificnu aromu I taj dobar vejp.
Staro 01-03-2017, 09:05   #10
Svemir
Senior

Svemir's avatar

Svemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvalu

Mislim da je u pitanju ovaj materijal

Kod:
https://www.fasttech.com/p/1999400
Silica wick

Veoma nezgodan za premotavanje fabricke glave, raspada se u rukama, davno sam probao jendu glavu premotati , nisam uspeo

Zahvalili :
Staro 01-03-2017, 16:44   #11
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 233
Pohvaljen: 634
Nivo reputacije: 180
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

A kako se ovo koristi? Pokusah da vidim na YT ali nigde ne nadjoh osim klasicnog "kanapastog". Nije valjda da se sece na trake u zelji da se dobije nesto poput kanapa... ili je ideja da se koristi isto kao vata?

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-03-2017, 18:31   #12
Svemir
Senior

Svemir's avatar

Iseces na traku , koristi za vertikalne grejace to bi bila namena...ne znam kako bi leglo na horizontalni greja. Vertikalni grejac pa se obmota oko njega traka, kao kod fabrickog grejaca

---------- Post dodan 01-03-2017 u 19:36 ----------

upravo sam narucio jednu glavu Davno sam je video na nekom sajtu ali nije moglo da se naruci.... Nautilus mini mi je bio jako dugo omiljeni m2l atomizer, odustao sam samo zbog relativno skupih grejaca... Mislim da ce biti u upotrebi ponovo

Staro 01-03-2017, 18:46   #13
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 233
Pohvaljen: 634
Nivo reputacije: 180
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Znaci kao na videu pri vrhu strane za prvi/vertikalni nacin koilovanja?

Raspitujem se jer razmisljam vec danima da uzmem crni gunmetal Kabuki tank da ga sparim sa Provarijem ali sam odavno prestao da dajem pare za zamenjive glave.

Sto je najgore, bas zato sto dugo ne uzimam nista sto nije rebuildable, nisam ni probao Nautilisa i pojma nemam kakav je. Zaintrigiralo me je to sto ga hvale i ovde i na ECF i na par recenzija ljudi koji inace koriste rebuildable M2L. Nekako verujem da je dobar kada na vise mesta ima brojne pozitivne komentare.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-03-2017, 19:22   #14
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 711
Pohvaljen: 640
Nivo reputacije: 124
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Naitilus je odlican, ja ga jos uvek koristim povremeno. Ali sa fabrickim grejacima.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
dgproduction je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-03-2017, 23:13   #15
Darkoni
Iskusan član

Darkoni's avatar

Ja evo vec nekoliko dana cepam horizontalni coil na ovoj glavi i moram reci da sam veoma zadovoljan,nije kao fabricki ali jeste jedno 80% od fabrickog,aroma,volumen i sve ostalo.
Vertikalni posle onog prvog nisam vise ni pokusavao,mnogo je zayebano namotati vatu oko njega i potrefiti da ne grgolji i ne curi.Probacu jos ovu Siliku sto je pomenuo Svemir ako i sa tim ne uspem odustajem od vertikale...
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:54 sati.