Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-02-2016, 01:45   #586
Milena T
Senior

Milena T's avatar

Registrovan: Jan 2016
E-cig: Smok OSUB 40w,Esigei eiffel 165w,Smok H Priv 220 w
Pohvala: 602
Pohvaljen: 278
Nivo reputacije: 52
Milena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Dekang tecnosti

@nemirko
probane su RL Turkish tobacco i american tobacco, ole usa mix i desert ship za sad (malo je ali sam jos pocetnik )
Milena T nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-02-2016, 11:30   #587
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 99
Pohvaljen: 287
Nivo reputacije: 77
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

@novopečena vaperka

irish story - ukus kafe

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-04-2016, 15:22   #588
tasicss
Nov član

tasicss's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 13
tasicss je na dobrom putu

Danas sam kupio Jap story, ode mi skoro 5ml a i dalje ne mogu tacno da odredim koji je ustvari ukus, rekli su mi da je tresnja, mada meni lici na visnju ili bubble gum?
tasicss nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-08-2016, 11:14   #589
milos0049
Nov član

Registrovan: Aug 2016
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 4
milos0049 je na dobrom putu

Kvalitet dekang tecnosti zna li ko?
milos0049 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-08-2016, 12:58   #590
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,764
Nivo reputacije: 346
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Dekang tecnosti su jedne od najduze prisutnih tecnosti na trzistu i ova tema ima prilican broj strana sa brojnimu utiscima clanova koji verovatno mogu da budu od velike koristi.
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-08-2016, 13:25   #591
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,916
Pohvaljen: 11,572
Nivo reputacije: 1771
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

I da dopunim Marka. Od 7 poruka 6 ti je spam tema, jedna je oglas...
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-12-2016, 16:57   #592
Anomaly
Iskusan član

Registrovan: Nov 2016
Pohvala: 200
Pohvaljen: 69
Nivo reputacije: 21
Anomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svima

Kakve iskustva imate u skorije vreme sa dekangom i neke preporuke? moze i duvanske i neduvanske posto u mom gradu nema velikog izbora, znam da ima fa,ritchy liqua,ole,inovation i jos neka sa liqua nastavkom
Anomaly nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-12-2016, 17:52   #593
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,590
Pohvaljen: 606
Nivo reputacije: 149
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu

A da li si procitao temu o dekang tecnostima?Mislis da su sada bolje nego pre jer su promenili glavnog kuvara?

Послато са GT-N7000 уз помоћ Тапатока

lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-12-2016, 17:55   #594
Anomaly
Iskusan član

Registrovan: Nov 2016
Pohvala: 200
Pohvaljen: 69
Nivo reputacije: 21
Anomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svima

pa citao sam nesto videcu kad probam
Anomaly nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-12-2016, 17:59   #595
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,590
Pohvaljen: 606
Nivo reputacije: 149
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu

Citanje i samo citanje ce ti dati neke smernice ali nista dok sam ne probas.
Ono sto je nekom super tebi ce biti fuj i obratno...

Послато са GT-N7000 уз помоћ Тапатока

lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-12-2016, 22:54   #596
Novak
Aktivan član

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Cloupor mini 30w,VTC Mini 75w,Kayfuns,CloudOne
Pohvala: 135
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 20
Novak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putu

Desert ship je po meni njihova najbolja.

Novak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-12-2016, 20:32   #597
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,074
Pohvaljen: 1,281
Nivo reputacije: 199
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Ja sam probao dosta toga od dekang tecnosti, i duvanskih i neduvanskih odnosno vocnih.
Kod duvanakih tecnosti mi se generalno ne svidja sto sve koje sam probao imaju neku slatku osnovu i po tome su sve nekako slicne. Pored toga one duvanaske note nose aromu koju bi i trebalo i to je ono po cemu se razlikuju. Ta slatka osnova duvanskih tecnosti duzim parenjem zna da zasmeta.
Neduvanske tecnosti sa vocnim aronama su u sustini dobro pogodjene. Otprilike pruzaju ono sto im i naziv govori.
Odnos pg/vg je dobro pogodjen i daju gustu i bogatu paru.
Izbor dekang tecnosti je prilicno raznolik.
To je neko moje opste misljenje o ovim tecnostima.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-03-2017, 18:58   #598
vvviktor
Banned

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 2
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 0
vvviktor je na dobrom putu

Pozdrav parioci ...

Da se nadovezem na Tonija uz "ogradu" nov sam e-turbo snifer... sve sto sam probao do sada (10 duvanskih aroma) mi na udisaju sladi a na izdisaju bas slatko. Nemogu da pronadjem nista sto mi odgovara pa je svaki savet iskusnijih vajpera krajnje dobrodosao. Ako je neko imao slican dojam ili utisak na pocetku zamolicu za savet ...
Unapred hvala,
Viktor

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
vvviktor nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-05-2017, 04:53   #599
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,074
Pohvaljen: 1,281
Nivo reputacije: 199
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

U nedostaku slovodnog vremena, i baze za pravljenje sopstvenih mixeva (a zalihe se potrosile), bio sam "prinudjen' da premostim kupivinom par bocica ovih gotovih tecnisti dok opet ne pipunim nastalu rupu u zalihama mixeva. Kada se vec pari onda cu se potruditi i da vam prenesem i po koji utisak.
Kao i uvek; novi ukusi, prva proba na pt2 kliru, 10w, grejac 1.6 ohma.
Red Story
Gotova tecnost sa 6mg/ml nikotina na bazi sa vecinskim pg-om (70/30 pg/vg) sto je iz nekog mog skromnog iskustva standard ovog proizvodjaca bar u slucaju tecnosti koje su meni dostupne.
Tecnost je blago obojena (skoro pa bezbojna) nijansom crvene boje svetlog tona koja podseca na svetle nijanse sveze ubrane i tek oprane jagode. Miris direktno iz bocice je je miris svezih jagoda, prirodan i cist bez nekih dodatnih nota i bilo cega vestackog u sebi. Tecnost je neke srednje gustine, lako se razmazuje izmedju prstiju, i koza je veoma brto upija. Ovako razmazana ova gotova tecnost usled toplote prstiju intenzivira svoj cisti i prirodan miris svezih jagoda i on postaje jos prijatniji.
Para ove gotove tecnosti je neke srednje gustine, za moj ukus malkice vazdusastija, i s' obzirom na vecinski pg ne daje u potpunosti onu punocu i "tezinu" na koju sam navikao koristeci vecinaki vg. No i kao takva, para je prijatna, nije suva i ima je dovoljnoj kolicini. Th i rezanje grla prisutni u velikoj meri zbog kolicine nikotina, ali ne preterano da bi kod mene izazvale neke neprijatnosti i kasalj. Kao i tecnost, i sama para ina taj prijatan i skroz prirodan miris sveze ubranih i tek opranih jagoda koji ispunjava culo mirisa i prostoriju u kojoj se dugo zadrzava. Pustena kroz nos, para ove tecnosti zadrzava gore opisani miris uz peckanje nozdrva usled prisustva nikotina.
Ukus same pare...Jagoda. Cist i prirodan ukus sveze jagode bez onog samponskog osecaja decijih vocnih kupki koje znaju da imaju neke arome ovoga tipa. Ovde je ukus jagode prisutan konstantno, i prilikom udisaja a i prilikom izdisaja, nekako na celoj povrsini jezika, u dobro odmerenoj dozi, ne preteran niti napadan, taman toliko da pruza osecaj koji daje i sama jagoda kada se stavi u usta i tek jednom ili dva puta prozvace, kada je usna duplja ispunjena sokom i komadima samog voca. Cak ni ovako ova tecnost ne daje niti najmanju naznaku neceg vestackog u svojoj aromi. U ovom ukusu je prisutna i sama slatkoca (zacudo ne ona slatkoca meda koja je karakteristicna za njihove sve duvanske i vecinu ne duvanskih tecnosti) svezih jagoda, slatkoca voca tj fruktoze. Sama sltkoca je za moj ukus tek za njega nijansu jaca posto i kod jagoda volim njihovu sltkocu u nekoj blazoj varijanti pa prilikom konzumacije istih biram one manje zrele.
Gotova tecnost sa ukusom jagode pogodjena i dozirana u jednoj pravoj meri da daje potpuni dozivljaj samog voca koje predstavlja. Taman i u sezoni jagada kada sam u mogucnosti da uporedim ukus same arome sa ukusom svezih plodova jagode, i mogu vam reci da su razlike toliko male da su cak i neprimetne.
Sama gotova tecnost ne susi usta u nekoj preteranoj meri i ne trazi cesto uzimanje vode, mada voda oporavlja receptore i njenim pijenjem iznova resetujemo sam ukus i aromu tecnosti i cinimo ih svezim.
Ova gotova tecnost ima moju toplu preporuku za ljubitelje vocki, a i onih drugih koji bi da probaju neku cistu i svezuvaromu prijatnog, prirodnog, osvezavajuceg ukusa jagode.
Jedna od aroma koje bih pario ceo dan ali ne uz tursku kafu, nego ako vec mora uz kafu bio bi to topli nes sa mnogo mleka i slaga koji bi jos vise zaokruzio i upotpunio sam dozivljaj ove arome.
Moja ocena, naravno, 10/10.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-05-2017, 17:13   #600
radna skela
Senior

Pohvala: 131
Pohvaljen: 80
Nivo reputacije: 29
radna skela je poznat svimaradna skela je poznat svimaradna skela je poznat svimaradna skela je poznat svimaradna skela je poznat svimaradna skela je poznat svimaradna skela je poznat svima

Prijatno su me iznenadile tecnosti spring i narocito autmun, Irish story mi je jedna od najboljih. Ry4 kada sam probao, prva asocijacija mi je bila crveno beli Pall-Mall, ali onaj iz devedesetih. Usa mix mi je ubedljivo najbolja tecnost!
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
dekang

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:36 sati.