Forum

Doggystyle 2K16 RTA - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-11-2016, 21:03   #16
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 1,977
Pohvaljen: 2,876
Nivo reputacije: 363
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju
Uobičajeno Re: Doggystyle 2K16 RTA

17,60$ sa PEI DT na 3F
13,62$ sa PEI DT na FT

Samo što onaj na 3F defo ima gravure - a onaj na FT ..pa ima neki pasji odtis na komori..možda i ostalo

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-11-2016, 21:07   #17
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 42
Pohvala: 911
Pohvaljen: 474
Nivo reputacije: 130
nemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosi

taj logo je i na originalu, tako da verujem da je ceo logo na komori...u svakom slucaju povoljni FT sa 7 dana zakasnjenja sto i nije meni neki problemo...

nemanja14 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-11-2016, 16:43   #18
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

nemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosi

juce narucih onaj sa drip tipom, danas su mi poslali izvinjenje i rekli da taj sa DT vise ne ide sa DT i potvrdili su mi da su oba od SJMY, tako da sam se slozio da mogu da ga salju i bez DT-a....cekam pa cu videti sta je u kutijici.

Staro 16-11-2016, 23:32   #19
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 74
Pohvaljen: 259
Nivo reputacije: 64
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Mislim da zbog velikih kanala za dovod tecnosti nece biti bas pogodan za m2l. Kontrola vazduha je po meni losa, govoreci iz iskustva jer je taj prsten uvek bio lose resenje sem ukoliko nije bas stegnut gumicom no opet tada bi bilo otezano okretanje. Ipak mislim da se moze fino namestiti a gledajuci cenu, po meni jako isplativa investicija.
Imam Varia koji je, rekao bih za par mm manji i za razliku od ovog atomizera ima kontrolu tecnosti ali nema kontrolu vazduha dok mu je isti taman za d2l. Redukovao sam vazduh i sada je kao bombona za m2l. Mozda jos bolja investicija gledajuci cenu.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2016, 10:40   #20
dgproduction
Senior

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 555
Pohvaljen: 504
Nivo reputacije: 100
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Zanimljiv atty, jutros mi je stigao, rupa za vazduh oko 2.4mm, afc radi odlicno, probao 27awg na 2mm precnika i bez problema radi, bas mali atomizer...

Poredjenje sa kajom lite

Sent from my Samsung Galaxy S6 Edge
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-12-2016, 10:59   #21
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

daj jos koji info

ja cekam moj da stigne

Staro 05-12-2016, 12:34   #22
dgproduction
Senior

dgproduction's avatar

dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Pa ne znam sta vise, generalno odlican klon ali sto se samog vape-a tice, hmm.. meni je i dalje sve preko 1.6-1.7mm centralne rupe previse, razbija aromu i moram da ga parim na vecim snagama a onda imam problem sa parom koja je topla, sta znam... na prvu loptu mi se ne svidja puno, jedino sto mi se svidja je velicina atomizera i kapacitet od 3ml
Zahvalili :
Staro 05-12-2016, 15:43   #23
kavasaki
Iskusan član

Registrovan: Aug 2011
Pohvala: 82
Pohvaljen: 31
Nivo reputacije: 34
kavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putu

a da probaš redukovati rupu za vazduh
kavasaki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2016, 15:52   #24
dgproduction
Senior

dgproduction's avatar

Jesam na 1.4mm, cimam vec par sati ali mi aroma mutirana i nekako zagusena...

Sent from my Samsung Galaxy S6 Edge
Staro 20-12-2016, 12:01   #25
esox
Nov član

Registrovan: May 2016
Pohvala: 8
Pohvaljen: 9
Nivo reputacije: 5
esox je na dobrom putuesox je na dobrom putu

Meni se ovaj atomizer mnogo svidja, nekako mi je bas funkcionalan i taman za moje potrebe. Evo nedelju dana kako je stigao probao sam 7-8 varijanti grejaca Ali sto se tice arome razocarenje ocekivao sam mnogo vise.
esox nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:40 sati.