Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 30-12-2016, 11:39   #31
Di-Co
Aktivan član

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 177
Pohvaljen: 91
Nivo reputacije: 20
Di-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svima
Uobičajeno Re: Cthulhu mtl rta 24mm

Busardo u komentarima veli da ne želi da okreće tank nakon punjenja. Nešto u stilu - koja je onda poenta top-filla? U tom smislu, ovo jeste mana, ali ako se prevazilazi načinom korišćenja, nije strašno.

Mene je iznenadio Digiflavor Siren, kojeg punim bez okretanja i zavrtanja airflowa i ništa ne curi. Jednostavno sam u početku zaboravljao da to "tako treba" kod top-filla. Kad sam se toga setio i počeo da zavrćem i okrećem, počelo je i da mi curka kod airflowa. Ne znam kako su to rešili, ali rešili su.
Di-Co nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-12-2016, 12:52   #32
misko
Iskusan član

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 88
Pohvaljen: 64
Nivo reputacije: 31
misko je poznat svimamisko je poznat svimamisko je poznat svimamisko je poznat svimamisko je poznat svimamisko je poznat svima

Evo sad sam uspeo da ga napunim do vrha bez prosute kapi Ma dobro to zeznuto punjenje jeste mana ali mu sve opraštam zbog čiste i izražene arome, odličnog th i obilja pare. Imam coil 0,4 kantal oko 2.5mm prečnika 1.2oma na 4 volta (provari nemam beauty ring ali mi i ne smeta ). 1.6mm af. Samo njega koristim iako sam za black friday kupio i dobio skoro isti dan i ijoy combo, digiflavor siren, wismec theorem i kf v5. Samo smotani i probani i skupljaju prašinu
misko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-12-2016, 11:45   #33
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,203
Pohvaljen: 3,054
Nivo reputacije: 387
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

@Misko & @Di-Co - plan za 2017 - otvoriti temu za Digiflavor Siren

Nešto mi labavi argumenti za Katulu M2L za sada - pa preskačem

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-03-2017, 18:12   #34
garabin
Iskusan član

garabin's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 21
Pohvaljen: 35
Nivo reputacije: 34
garabin je na dobrom putugarabin je na dobrom putugarabin je na dobrom putugarabin je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od misko Vidi poruku
Evo sad sam uspeo da ga napunim do vrha bez prosute kapi Ma dobro to zeznuto punjenje jeste mana ali mu sve opraštam zbog čiste i izražene arome, odličnog th i obilja pare. Imam coil 0,4 kantal oko 2.5mm prečnika 1.2oma na 4 volta (provari nemam beauty ring ali mi i ne smeta ). 1.6mm af. Samo njega koristim iako sam za black friday kupio i dobio skoro isti dan i ijoy combo, digiflavor siren, wismec theorem i kf v5. Samo smotani i probani i skupljaju prašinu
Druze, odaj mi tajnu kako uspes da napunis cthulhu mtl a da ne procuri? Pokusao sam sve moguce i neeema sanse.

Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
garabin nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-03-2017, 18:44   #35
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 34
Pohvala: 875
Pohvaljen: 532
Nivo reputacije: 96
oliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvalu

Puniš ga tek kad povučeš dry 😂 Evo i meni procuri malo svaki put ali aroma je odlicna pa cu im oprostiti

Sent from my SM-T210 using Tapatalk
oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-03-2017, 18:55   #36
garabin
Iskusan član

garabin's avatar

garabin je na dobrom putugarabin je na dobrom putugarabin je na dobrom putugarabin je na dobrom putu

Ma potrosim ja svu tecnost pa tek punim, al bas uvek procuri malo. Zar nema neko resenje?

Staro 15-03-2017, 19:06   #37
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Godine: 34
Pohvala: 875
Pohvaljen: 532
Nivo reputacije: 96
oliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvalu

Mozda bi za smanjivanje pritiska pomoglo resenje slicno kaji v3 da se skinu navoji. Kod mene se stvori ozbiljan pritisak prilikom zatvaranja. Jednom je cak isterao vatu iz kanala kad sam otvorio dotok tecnosti. Sad lagano otvaram pa samo malo zaslini ali nemam grgoljenje posto ga koristim d2l bez reducira pa prvim povlacenjem se sve dovede na svoje mesto

Sent from my SM-T210 using Tapatalk
oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-03-2017, 19:44   #38
garabin
Iskusan član

garabin's avatar

I kod mene stvori bas jak pritisak i izbaci tecnost izmedju gumice i stakla na gornjoj strani, tako da nivo tecnosti opadne oko 3mm ispod od gornje ivice metal/staklo. Ma igracu se jos da pronadjem neko adekvatnije resenje...

Staro 15-03-2017, 19:49   #39
drap
Veteran

drap's avatar

E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 159
Pohvaljen: 413
Nivo reputacije: 103
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

Da li ga punite do vrha, kao sto je preporuceno od strane proizvodjaca ? Malo pomaze. Do vrha znaci do same ivice tanka, daleko preko "otvora" za dolivanje...

Citat:
About flooding when refiling.
Please refill the tank to the very top without letting any air beside the top filling cap and the juice. Thank you.

p.s.
Usput...jos uvek ne mogu da odlucim koji/kakav setup mu najvise odgovara...sta stavljate vi ?

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-03-2017, 21:01   #40
garabin
Iskusan član

garabin's avatar

Ja za m2l stavljam clapton 26ga+32ga 5 namotaja na mali plavi srafciger (oko 0,86 ohm) i na 20w fino sljaka.

Staro 23-03-2017, 09:41   #41
mladenke
Iskusan član

mladenke's avatar

Registrovan: Dec 2016
E-cig: evic vt + subtank mini
Pohvala: 6
Pohvaljen: 100
Nivo reputacije: 26
mladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od drap Vidi poruku
Da li ga punite do vrha, kao sto je preporuceno od strane proizvodjaca ? Malo pomaze. Do vrha znaci do same ivice tanka, daleko preko "otvora" za dolivanje...
Nema ni kapi kad se nasipe tecnost do samog vrha. Ja ga koristim za d2l, tako da ne znam jel hoce da grgolji.
mladenke nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-04-2017, 19:37   #42
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,612
Pohvaljen: 1,279
Nivo reputacije: 287
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Dobar univerzalac, malo sam ga pario d2L bez reducira, a pre sat vremena sam stavio reducir od 1.2mm, paralel coil 2x0.25 kantal, 8 navoja, 1.8oma, traži malo više snage, 9.5W i 4.18V na Balrogu, ali radi u rangu standardnih m2L atomizera, ne bolje, ali ni lošije. Malo gušća para, ali aroma u rangu ostalih atija koje koristim (vidi ispod avatara).

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-05-2017, 12:35   #43
Kinkel
Senior

Kinkel's avatar

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 602
Pohvaljen: 514
Nivo reputacije: 93
Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu

Samo bih citirao kolegu .. dovoljno sazeto opisano
Citat:
...a sto se ktulua tice, e tu pocinje komplikacija...koliko vidim u njemu su sabrane osobine najboljeg i najgoreg atija...inzenjer koji ga je pravio je definitivno bio tesko drogiran...ili je hteo da proizvede ktulu efekat (ne znam da li si slucajno citao knjigu po kome je dobio ime?)...ukratko sve na njemu je odvratno i sklopljeno na nacin da te iznervira i deprimira al kad ga na kraju sklepas dobijes najbolji vape ikad...

*jbg neko pusta vozice, neko mota coil-ice*
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-06-2017, 12:03   #44
Indoctrinator
Nov član

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 0
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 15
Indoctrinator je na dobrom putu

Evo i mojih iskustava sto se tice Cthulhu mtl. Koristim ga par dana i nisam imao apsolutno nikakvih problema sto se tice curenja prilikom punjenja, cak u odnosu na druge atomizere najbolje se pokazao. Pridrzavam se uputstva kako je navedeno na forumu zatvorim dotok vazduha i tecnosti napunim do vrha, zavijem top kep ali samo dok ne pruzi otpor, fakticki do gumice onda prevrnem atomizer otvorim dotoke i privrnem do kraja top kep. Postojujuci tu proceduru nisam imao nikakvih problema cak ni kada sam dopunjavao atomizer od pola.

Po meni je Cthulhu mtl sasvim pristojna spravica, testiran ja na nekakvim sugavim tecnostima pa ne mogu bas da ga ocenim u potpunosti. Koristim ga sa reducirem od 1,6mm tako da je to po meni neki optimum. Jos jedna napomena, dobio sam ga sa vec premotanim klepton grejacem na nekih 0,8 oma i kao takav je davao vraski vrucu paru sto mi nikako nije odgovaralo tek kad sam namotao standardan grejac sa ss316 0,4 mm otpora 0,5 oma proradio je bas kako treba.

Atomizer je solidno izradjen, navoji odlicno rade, sasvim glatko i nema problema i zaglavljivanja. Sto se mene tice svaka preporuka. Jos jedna napomena odabrao sam ga posto mi je po konstrukciji bio slican kayfunu 5, koristio sam klona koji je posle 2 meseca krenuo da pravi probleme verovatno zbog gumica i Cthulhu mtl daleko od toga da bi ga mogli nazvati kayfun kilerom, ali za te pare vraski dobro obavlja posao.
Indoctrinator nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2017, 12:44   #45
garabin
Iskusan član

garabin's avatar

Ja ga punim tako sto odsrafim bazu i kroz rupice za dotok tecnosti spricem napunim. Tako stane doosta vise tecnosti a bukvalno ne procuri ni kap.

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:43 sati.