Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-07-2016, 23:15   #466
harts
Iskusan član

harts's avatar

Registrovan: Jul 2014
Pohvala: 169
Pohvaljen: 147
Nivo reputacije: 40
harts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Capella arome

Citat:
Originalna poruka od zajchik Vidi poruku
Treba mi info, kakve su kapela arome na arom timu? Jod poljaka nisu baš koncentrovane, pa je potrebno da se doziraju jače, do 6-7 posto, bar po mom ukusu. Na sajtu stoje procenti od 7 pa i do 15 posto. Kakva su iskustva, poručio bih danas.
Ja ih doziram sve na 3ml, i uopste mi ne fali arome..

hivearts.
harts nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-07-2016, 12:09   #467
Like A Boss
Iskusan član

Registrovan: Dec 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 80
Nivo reputacije: 27
Like A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od jokjuar Vidi poruku
Naleteh na neki neotvoren Chocolate fudge brownie V2. Pojma nisam imao da ga imam, mislio sam da sam ostao bez aroma i naručio novi kontingent.

Ima li neko preporuku za doziranje?
0,5% i to u nekom miksu.
Ja ga koristio u miksu Pralines & Cream 4% i VC1 1%.
Like A Boss nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-07-2016, 13:44   #468
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,438
Pohvaljen: 4,403
Nivo reputacije: 723
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Tako malo? Aj' baš ću da probam, hvala

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-07-2016, 04:35   #469
Like A Boss
Iskusan član

Registrovan: Dec 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 80
Nivo reputacije: 27
Like A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svima

Probao sam do 10% i prava merka je 0,5-1%, za moj ukus.
Like A Boss nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-08-2016, 15:12   #470
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od BigBud Vidi poruku
E vidis, ja mogu da purnjam Graham solo a purnjam ga zadnja 3 dana non stop.
Na 5% mi je bio prejak pa sam spustio na 4% mada bi mogao i na 3% uz duze krcanje.
Sad purnjam na 4% i odlican je. Meni je ovo identicna aroma keksa "Spekulas" koji obozavam pa valjda zato mogu solo da purnjam Graham.

Napravio na 2% i posle tri dana steepinga je upravo to, Spekulos keks i to onaj za mazanje Kul mi je aroma, nema potrebe za jačim procentom, barem meni. Cimeta ima taman da se nasluti ništa preterano, nadam se da mi neće razvaliti PMMA tankove

Staro 11-09-2016, 16:28   #471
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,383
Pohvaljen: 1,379
Nivo reputacije: 256
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Jedno kratko blic pitanje za poznavaoce VC arome.
Smutio sam 100 ml VC pre mesec dana na 3%. Posle tri dana nisam mogao da odolim mirisu iz bočice, i već sam posle prvog tanka bio oduševljen, pa sam popario nekih 30ml+. Pošto sam mislio da ću je potrošiti ne sazrelu, i da neću osetiti pravu draž arome kad je sasvim zrela, odložio i danas ponovo napunio goblina. Doživeo sam neprijatno iznenađenje užasno oporim i teškim ukusom koji je drastično različit od prvog. Osećam alevu papriku ili biber valjda pri izdisaju. Da li treba da je razblažim ili se ne daj bože pokvarila? Dosta je tamna, ali sam video slike ovde, da je modro braon boja za VC normalna i to me ne uzbudjuje, ali taj ukus me razočarao. Mix je 50/50 sa 4% nik. Sveža vata, R0.26 kantal. Umixano 7.8.

I još jedno

Praline i krem opet na 3 posto arome, previše se oseća kafa. Jel to tako treba ili predozirano?

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-09-2016, 16:37   #472
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,244
Pohvaljen: 11,989
Nivo reputacije: 1845
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

VC Ameri pare posle minut, ja posle 2 meseca. Ameri stavljaju 25% ja 1%... Pravi manje pa troši dok je "u roku"
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-09-2016, 11:58   #473
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,420
Pohvaljen: 1,546
Nivo reputacije: 293
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Ja je na 2.2% mešam... parim posle minut, ništa joj ne fali ni nakon 3+ meseca.

Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2016, 12:08   #474
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Ja je za svaki slučaj ostavim da odleži u vreloj kupki par sat, kad se o'ladi točim i dimim. Kako izgleda posle više od dva + meseca nisam uspeo da dokučim, napravim 100-200 ml i to ode u tom roku otprilike. Oko 3% stavljam.

Staro 03-01-2017, 18:21   #475
Diko
Iskusan član

Registrovan: Mar 2015
Godine: 27
Pohvala: 19
Pohvaljen: 17
Nivo reputacije: 15
Diko je na dobrom putuDiko je na dobrom putu

sa kog sajta porucujete capella arome? probao sam na edym ali ne moze da se plati preko paypal
Diko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-01-2017, 19:15   #476
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Bilo je kod Arom team iz Francuske, ja sam naručivao sa ecigexpress iz USA, ubacim par aroma u paket sa nikotinom jer su uvek bile na akciji po 2.5 dolara, uz skup šiping i nikotin se isplatilo uzeti uvek po nekoliko. Međutim nikotin više ne šalju, pa se moram snabdeti sa drugih izvora...

sent from plastique

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:40 sati.