Forum

Joyetech eVic VT kit - Strana 7 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-12-2015, 11:27   #91
zajchik
Veteran

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,045
Pohvaljen: 1,050
Nivo reputacije: 192
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju
Uobičajeno Re: Joyetech eVic VT kit

Rešio problem.

Prvo sam rastavio jedan grejač, i video da je unutra neka krpa tj neka jako sabijena vata koja se ne cepa. Zato je bio problem natapanje. Onda sam drugi razbušio iglom za sivenje po svim rupicama i probao. Sve šljaka odlično. Grejači kupljeni u Austriji u ovlašćenoj radnji za 3€ po komadu 2 Ni i 3 Ti. Izgleda da je kvalitet uzasan.

Hvala svima na savetima.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-12-2015, 11:30   #92
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 893
Pohvaljen: 1,342
Nivo reputacije: 252
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Nista gore nego kad kupis novu orginal stvar a ona ne radi.Dobro pa si resio sad uzivaj
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-12-2015, 20:29   #93
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 718
Pohvaljen: 1,033
Nivo reputacije: 177
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Da se nadovezem na temu, pre neki dan mi je stigao primerak i uz do sadasnje testiranje se pokazao da mu TC odlicno radi na Ego One sa fabrickim NI glavama dok TI glave jos uvek nisam probao.
Ono sta sam primetio je problem kod zakljucavanja otpora. Cini se da softver ne prepoznaje razlike u otporu ispod 0,2 ili 0,3 oma i samo je na tome zamerka.
Kada se glava zagreje otpor ide gore za nekih 0,02 oma sto je pri tako niskiim vrednostima velika razlika i tada dolazi do gubitka performansi koje se lako nadomestaju podizanjem temperature na otprilike 240 - 245 - 250 C i tada TC radi bez problema.
Ima tu jos nekog zezuckanja, desilo se da je glava potpuno otkazala poslusnost ali je posle rasklapanja, skidanja sa baze i ciscenja kondenza ponovo proradila bez daljih problema.
Treba imati u vidu da kod malih otpora svi kontakti ukljucujuci i navoje na 510 konektoru moraju biti besprekorno cisti da ne bi otpor setao i dolazilo do voltage drop-a.
U VW modu radi bez ikakvih zamerki. Svasta sam srafio i sve radi bez problema.
CLR glavu jos uvek nisam stigao da isprobam ali kako vidim kolega Chikavili je zadovoljniji tim nacinom rada.
U svakom slucaju vrlo dobro parce opreme ali uslovno raceno jer su zahtevi i ukusi razliciti.
Kapacitet baterije je odlican, bez ikakvih problema ce potrajeti jedan dan ma kakav god nacin ekspoatacije koristili.
McIron je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-12-2015, 21:06   #94
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Vratite mi potpis :)
Pohvala: 1,773
Pohvaljen: 4,032
Nivo reputacije: 731
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Bas tako, sa Ti i Ni zicama / grejacima mora vecom temperaturom da se nadomesti setanje otpora, grejaci su cudni.
Sa rucno motanim nema takvih problema.

CLR glave su vrh, motaju se lakse nego Kanger sa PT2 a izuzetno su dobre za m2l na Ego One Mega.
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-12-2015, 22:55   #95
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 718
Pohvaljen: 1,033
Nivo reputacije: 177
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Probace se.
Ima tu jos nekih detalja obzirom da za sada firmware ne moze da se apdejtuje: ako hoces da ti prepozna atomizer da bi izvrsio pravilnu kalibraciju pocetnog otpora a u ovom slucaju ne hladnog otkljucas otpor, odvijes atomizer, prebacis sa NI na TI, zavijes atomizer da ocita otpor. Kada posle toga odvijes atomizer i vratis na NI i ponovo ga zavijes otvorice ti opciju da li je novi ili stari. Kada je osrednje zagrejan a to mu je radni otpor, odaberes ga kao novi i zakljucas. Posle toga TC radi pravilno.
I slazem se sa Cikavilijevim iskustvom, a to je da pre skidanja atomizera treba otkljucati otpor i nakon postavljanja ponovo zakljucati. I tada TC radi normalno bez podizanja zadate temperature.
Ovo je iskustvo sa fabrickim NI glavama a svakako cu probati CLR.
McIron je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-01-2017, 21:54   #96
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 311
Pohvaljen: 326
Nivo reputacije: 68
Zadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosi

Da dignem temu iz mrtvih

Jeli ko sredjivao plus pin na evic-u, i jeli moguce to odraditi?
Vremenom skoro svaki atomizer mi ne radi, prekratak je. Opruga na plus pinu jos uvijek radi e sad nisam siguran vraca li do kraja, ali kad sam pokusao tankim srafcigerom da malo probam izvuci pin nije mogao. Izgleda je komplet mehanizam sa pinom utonuo od dugotrajnog koristenja. Ne baca mi se mod jer jos uvijek odlicno radi kao prvog dana kad sam ga uzeo a to bijase bas davno (sa atomizerima sa kojima moze raditi), i baterija uopste nije popustila

Ko se moda ne ogrija, taj se dima ne nadimi
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-01-2017, 22:28   #97
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,131
Pohvaljen: 5,307
Nivo reputacije: 783
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Moj je relativno nov (stigao sa HeavenGifts pre 2 meseca) i radi savršeno što se svega tiče.
Plus pin odličan.
Pretpostavljam da uvek možeš da nađeš atomizer sa podesivim plus pinom i samo njega koristiš sa VT ako se ne snađeš na drugi način.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-01-2017, 22:31   #98
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 311
Pohvaljen: 326
Nivo reputacije: 68
Zadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosi

Vapoholic - pa to i radim, ali bih nekad navrnuo i neke od njih koji nemaju podesiv pin. Mislim da sam ga zeznuo sa tfv4 jer je dosta dugo bio nasrafljen na njega, a on ima poprilicno dugacak navoj

Ko se moda ne ogrija, taj se dima ne nadimi
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:20 sati.