Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 10-01-2017, 14:12   #526
Vladimir_84
Iskusan član

Vladimir_84's avatar

Registrovan: Oct 2016
E-cig: eVic vTwo Mini with Joyetech Ultimo
Pohvala: 83
Pohvaljen: 35
Nivo reputacije: 21
Vladimir_84 je na dobrom putuVladimir_84 je na dobrom putuVladimir_84 je na dobrom putuVladimir_84 je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Oglasi na forumu - iskustva korisnika

Citat:
Originalna poruka od AntonToni Vidi poruku
Gde bese taj oglas za violinu? Imam ja komsiju koji svira i pravi violine pa da pitam njega.
Ti si jos veci show. Sta imas da pitas bilo koga da pomogne prevarantu...
Vladimir_84 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-01-2017, 14:16   #527
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,148
Pohvaljen: 1,337
Nivo reputacije: 207
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Bese to sala...

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-01-2017, 14:20   #528
Vladimir_84
Iskusan član

Vladimir_84's avatar

E-cig: eVic vTwo Mini with Joyetech Ultimo
Pohvala: 83
Pohvaljen: 35
Nivo reputacije: 21
Vladimir_84 je na dobrom putuVladimir_84 je na dobrom putuVladimir_84 je na dobrom putuVladimir_84 je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od AntonToni Vidi poruku
Bese to sala...
Mada si mogao da pitas pa ako prodje da se bavis naplatom
Vladimir_84 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-01-2017, 15:51   #529
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,331
Pohvaljen: 970
Nivo reputacije: 166
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Sto se mene tice za sada imam samo pozitivna iskustva i sto se tice razmene i kupovine-prodaje, a vala i poklanjanja.Jedino me uvek iznervira kada mi neko nesto pokloni obavezno plati i troskove postarine.Mada sam i sam takav, pa se nadam da ih i ja iznerviram tim cinom.
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-01-2017, 16:43   #530
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,562
Pohvaljen: 765
Nivo reputacije: 165
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Pamtim samo pozitivna iskustva,tako mi je lakse

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-01-2017, 01:00   #531
goricilo
Iskusan član

goricilo's avatar

E-cig: Evic vtc mini
Pohvala: 19
Pohvaljen: 51
Nivo reputacije: 22
goricilo je na dobrom putugoricilo je na dobrom putugoricilo je na dobrom putugoricilo je na dobrom putugoricilo je na dobrom putugoricilo je na dobrom putu

Sa svima sa kojima sam saradjivao cak totalno ne poznatim forumasima nisam imao problem oko kupoprodaje , a slao sam nekad prvi za razmenu i sve pozitivno za sada veliki pozdrav svim postenim forumasima a bogami ima nas
goricilo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-01-2017, 06:22   #532
BoT_SD
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 166
Pohvaljen: 588
Nivo reputacije: 114
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od ljudva Vidi poruku
Sto se mene tice za sada imam samo pozitivna iskustva i sto se tice razmene i kupovine-prodaje, a vala i poklanjanja.Jedino me uvek iznervira kada mi neko nesto pokloni obavezno plati i troskove postarine.Mada sam i sam takav, pa se nadam da ih i ja iznerviram tim cinom.
Ako si toliko nesrećan zbog poštarine, evo da ti pošaljem upakovanu ciglu, ti plati poštarinu.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-01-2017, 23:13   #533
Deki05
Nov član

Registrovan: Jan 2017
Godine: 36
E-cig: Eleaf iStick 50w
Pohvala: 24
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 3
Deki05 je na dobrom putu

Za sada imam samo dobra iskustva.Sve pohvale.
Deki05 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-02-2017, 11:58   #534
Nemanja90
Nov član

Registrovan: Nov 2016
Pohvala: 1
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 3
Nemanja90 je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Višak

Član ezgeta nakon slanja i pokušaja kurira da mu dostavi paket rekao da odustaje pod izgovorom: "da odustajem..ne mogu da preuzmem..vec sam imao taj problem sa njima...sori" i "dolazili su u 10:30 ali ja tada radim,a i nije ih bilo 3 dana a ja sam danas otisao van beograda"
Pod 1: Ako rezervišeš uveče to znači da ja tek ujutru mogu da pozovem kurira, koji može paket dostaviti narednog a ne istog dana kad ga pozovem. Tako da je nekako i logično da se sačeka 3 dana paket.
Pod 2: Ako kurir ne može da te nađe u recimo 10:30 ti prilikom razgovora sa njim možeš da ga mu kažeš kad dolaziš kući da on ponovo dođe i obavi dostavu, a ako tog dana nisi u mogućnosti oni dođu i sutra, prema tome izgovor: "Nisam bio kući" ne pije vodu.
Pod 3: Ako nisi siguran nemoj da naručuješ nešto za šta nisi 100% siguran da li možeš da preuzmeš jer onda prodavca bacaš u trošak, nisu problem ni pare ni bilo šta već ljudska neozbiljnost i neodgovornost. No da ne dužim, jako loše iskustvo sa korisnikom Ezgeta i ne preporučujem nikakvu saradnju sa njim.
Nemanja90 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-04-2017, 09:57   #535
x-man
Senior

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 24
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 326
Pohvaljen: 242
Nivo reputacije: 72
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Atasic i Bet, skroz izasli u susret ljudi, bas dobra saradnja sa njima!

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-05-2017, 05:50   #536
st.gandra
Iskusan član

Godine: 39
E-cig: iPV5 Subtank mini
Pohvala: 133
Pohvaljen: 59
Nivo reputacije: 15
st.gandra je poznat svimast.gandra je poznat svimast.gandra je poznat svimast.gandra je poznat svimast.gandra je poznat svimast.gandra je poznat svima

Gledam ove naše oglase i nerviram se, zar je moguće da ljudi kupuju stvari samo da bi ih preprodavali za veću cenu.
I neko će reći kupio sam ga i ne odgovara mi itd... Pa prosledi ga dalje, dodaj poštarinu recimo koju si platio.
Ovde smo bar sa moje tačke gledišta da se pomažemo a ne da zarađujemo jedni na drugima.
Možda sam i utripovao....

Sent from my m2 note using Tapatalk
st.gandra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-05-2017, 07:50   #537
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,438
Pohvaljen: 4,401
Nivo reputacije: 723
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Ima i onih koji koriste to što neko nema karticu za plaćanje preko neta, pa se ovajde tu i tamo. Svako radi kako misli, ali sve dok ima ko da kupi, biće i (pre)prodavaca.

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-05-2017, 08:10   #538
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,956
Pohvaljen: 6,151
Nivo reputacije: 910
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Ja sam javno ponudio ko god nema karticu da mi se javi.

Sa bilo kog sajta, po srednjem kursu dolara mogu svakom da naručim na njegovu adresu.

To kad imam dolare, naravno.

Za par kolega sam naručio ponešto.

Inače, kad meni ne funkcioniše kartica ili nemam dolare uvek se našao neko od kolega da mi poruči šta treba.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-05-2017, 08:39   #539
goricilo
Iskusan član

goricilo's avatar

E-cig: Evic vtc mini
Pohvala: 19
Pohvaljen: 51
Nivo reputacije: 22
goricilo je na dobrom putugoricilo je na dobrom putugoricilo je na dobrom putugoricilo je na dobrom putugoricilo je na dobrom putugoricilo je na dobrom putu

Nikad nisam imao problema sa clanovima u vezi kupo prodaje,neki malo zaradjuju a neki stalno istrazuju,jedino zamerka imali merni instrument da ispita koliko je tankova neki ati presao,da ljudi ne bi bili u zabludi kao presao tri tanka ili dva a on presao cak 5 tankova ,strasno i besmislica svi traze ko u radnji,e pa nek idu u radnju i kupe nov ,to je da se koristi
a ne stoji u vetrini ,imali pecke pa svi koji se iole koriste ima pecke .
I onda nastaje neprijatna situacija ,sta ces nismo svi isti poz normanim i postenim clanovima foruma.
goricilo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-05-2017, 09:02   #540
Kinkel
Senior

Kinkel's avatar

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 430
Pohvaljen: 368
Nivo reputacije: 66
Kinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosi

Evo, ja sam bio banovan jer sam stalno prodavao (a i kupovao .. dok sam se trazio) i oznacen kao trgovac ... eee da su svi trgovci ko ja, kupim za 2000din, a prodam za 1500din. Stvarno sam svasta kupovao, vecina (ne svi, da ne nabrajam al neki clanovi su bili veoma predusretljivi) se dobro trudi da sakrije mane, al to je rizik kupovine, a i nekada ne moze od babe devojka (mada tada bi cena morala biti u "babskom" fazonu, a ne ko da devicu kupujem). Moje stvar koje sam ja kupio na raznim veb prodavnicama su bile bas nove, a u najboljem slucaju sam ih prodao za istu kolicinu novca koliko sam platio (bez troskova dostave).
Djubra koja sam dobijao i ponovo prodao predhodno sam ih doveo u sto bolje stanje. Da ne pricam o atty koje sam dobijao ne oprane i prljave .. ali ok.
Sada se trudim da pazarim iskljucivo sa neke veb ili domace prodavnice ono sto cu da koristim duze vreme. Polovnih i razdrdanih stvari vise ne bih kupovao (ostavljam prostor za ogradu ako naidje neka stvar koju bih da probam pre "prave" kupovine)...
to je moje generalno misljenje.

*jbg neko pusta vozice, neko mota coil-ice*
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:58 sati.