Forum

Flavour Art arome - Strana 87 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-12-2016, 14:01   #1291
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,684
Pohvaljen: 11,212
Nivo reputacije: 1695
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Flavour Art arome

Citat:
Originalna poruka od placebo Vidi poruku
@c-hell Zar ti nemas SVE!!!
Znam da sam doneo Fuji, Kiwi i Black Cherry posto one imaju drugacije kapice. Bitter Wizard, i Meringue kome je mislim, bio istekao rok ali je aroma bila mnogo bolja od Meringue koju sam dobio od Bugara pre par nedelja. Ne mogu da se setim da li je bilo jos nesto, moram da pregledam etikete. Na njima su na italijanskom i engleskom.
UP, Nonnas Cake koje su skorije izbacili su slabe.
Pricali smo o Ozone koji je meni bio jak u svakom miksu a ostalima bezukusan.
Meni je vecina osim ove tri pomenute vocke i Forrest Mix-a, nekako u pozadini, treba im veca doza i dugo stajanje da se razviju. Neke opet od stajanja izgube ukus ili se previse promene.
Nisam mislio da ih cackaju preprodavci, nego da FA nesto menja. Posto se Amerikanci zale ako je previse koncentrovana mozda su im izasli u susret na obostrano zadovoljstvo.
Višnju imam staru (bela flajka) zakiva koliko je jaka. Kakva je nova voleo bih da vidim...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2016, 14:36   #1292
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 283
Pohvaljen: 554
Nivo reputacije: 152
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Natocio danas forest mix i kao da mi aroma mutira. Standardno pored jagode koju osecam imam na nepcima neku cudnu primesu maslaca ili margarina. Mix je star sigurno 2 meseca. Jel primetio jos neko slicnu pojavu?
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2016, 14:50   #1293
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 379
Pohvaljen: 686
Nivo reputacije: 126
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Kao dzem i maslac? Mislim da ima malo takvog ukusa na kraju ali ovo na sta ja mislim je lep ukus, nije cudan. Jake FA vocne arome imaju dominantnu ostru notu koja odmah po miksanju hoce da grebe grlo. Posle dva tri dana mi je taman, a kasnije nestane potpuno ta ostrina i ostaje, onako, zaokruzen ukus, ali slabiji i drugaciji.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2016, 14:51   #1294
maestro
Veteran

maestro's avatar

maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

E to, kao na hleb kad namazes maslac pa preko njega dzem od jagode.
Staro 18-12-2016, 21:02   #1295
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 958
Pohvaljen: 1,150
Nivo reputacije: 183
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Slatki dorucak.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-12-2016, 21:49   #1296
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,723
Pohvaljen: 1,737
Nivo reputacije: 338
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Kod:
http://flavourart.com/en/store/flavors/sweet/zeppola-flavor/
Citat:
A Zeppola (plural: zeppole; in southern Italian dialects: zeppole, in north eastern dialects: frittelle) is an Italian pastry consisting of a deep-fried dough ball of varying size but typically about 4 inches (10 cm) in diameter. This doughnut or fritter is usually topped with powdered sugar, and may be filled with custard, jelly, cannoli-style pastry cream, or a butter-and-honey mixture. The consistency ranges from light and puffy, to bread- or pasta-like. It is also eaten to celebrate St. Joseph, which is an Italian holiday.

Kod:
https://en.wikipedia.org/wiki/Zeppole
Nova "krofnasta" aroma od FA. HiC-ov komentar je da je jedna od boljih aroma ovog tipa koje je probao i najvise ga podseca na..

Po njegovim recima super kao samostalna aroma ali i u miksu. U poredjenju sa Nona's Cake ne zahteva dugacak period zrenja. U odnosu na Joy nema one note kvasca/piva koju su mnogi osecali. U sustini krofnice iz friteze posute secerom u prahu sa smekom cimeta.
MarkoTM je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-01-2017, 20:37   #1297
drap
Senior

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 118
Pohvaljen: 317
Nivo reputacije: 68
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi
Exclamation Re: Flavour Art arome

Izaslo je novo izdanje HIC's "biblije" o FA aromama, datirano 01.01.2017.

Nisam jos poredio detaljno da vidim da li ima promena u pojedinacnim opisima, ali pdf ima ukupno 4 strane vise. Ubacene novije arome, Polar, Zeppola...

Kod:
http://www.hicsmixes.com/notes-etc.html
(slediti link, upisati mejl i vrednost 0$. Link za download pdf fajla stize zatim na dati mejl)

Citao sam da je bilo malo neslaganja oko "vrednosti" HICs-ovim misljenja...ali meni i dalje ostaje "biblija" - jednostavno zato sto je po meni uvek u pravu ! Pre ili kasnije, na ovaj ili onaj nacin, do sada sam uvek na kraju zakljucivao da je gotovo sve sto napise tacno.

I vrlo postujem njegovu sposobnost da se "distancira" toliko da moze skoro potpuno da izbegne subjektivnost, koja je u opisima aroma toliko prisutna. Ono u smislu: meni je ovo ocajno, ali jeste odlicno !

I ne zaboravite - citajte ga i "medju redovima". On sve kaze, ali je to ponekad malo nejasno i namerno malo skriveno !

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-01-2017, 16:35   #1298
maestro
Veteran

maestro's avatar

Naceo danas Labyrinth posle 2 nedelje lezanja. Lepa aromica, nije mnogo koncentrovana, dozirao sam na 3%. Moj jezik kaze da je to patispanja sa malo vanile, maline i trunkom nekog blagog meda. Svidja mi se, a primetio sam da je Labyrint ista aroma kao TOP Tobacco, samo sto tamo nema maline i duplo manje je koncentrovana. TOP Tobacco sam morao da doziram na 5% i da cekam mesec dana da odlezi.
Zahvalili :
Staro 11-01-2017, 01:07   #1299
maestro
Veteran

maestro's avatar

U decembru sam porucio par aroma, izmiksao i ovih dana isprobavam, nesto mi slabo. Stavljao 3% i nesto mi bas slabasno deluje svaki miks. Rekoh, mozda je do setupa pa napravim novi, ali nije do toga. Probao posle FA mikseve od aroma koje sam kupovao krajem leta, deluju sasvim ok na 2, 3%. Jel primetio jos neko slicnu pojavu? Arome WOW, Hazel grove, Apple pie, Labyrinth, odlezale skoro mesec dana.
Staro 15-01-2017, 21:08   #1300
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 989
Pohvaljen: 1,434
Nivo reputacije: 269
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Ako bi neko voleo da pari ukus sirove sargarepe onda je to ovo.

Znaci prava pravcata sirova sargarepa ,mozda malo oprana od zemlje. Ne mogu da kazem da je losa aroma ali je svakako nesvakidasnja.
PsyBoza je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-01-2017, 21:26   #1301
Attila
Moderator

Attila's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 37
Pohvala: 4,723
Pohvaljen: 2,176
Nivo reputacije: 349
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

Chisto me interesuje šargarepa na koliko % ispala ?

Tapatalkkal küldve az én SM-N9005 eszközömről

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-01-2017, 21:30   #1302
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

I na 2% i na 1 % je ista samo se intezitet pojacava.U cistom VG-u sam je pravio
tako da verujem da je sa PG-om jos jaca.
Zahvalili :
Staro 15-01-2017, 21:34   #1303
drako
Senior

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 334
Pohvaljen: 502
Nivo reputacije: 96
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu

@maestro
Kad si vec spomenuo, i ja imam slican utisak za nonnas cake, samo sto sam ja drugu bocicu kupio krajem leta. Kako god je doziram nema mi onu izrazenost i jacinu kao iz bocice iz prethodne ture.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-01-2017, 20:30   #1304
drap
Senior

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 118
Pohvaljen: 317
Nivo reputacije: 68
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od PsyBoza Vidi poruku
Ako bi neko voleo da pari ukus sirove sargarepe onda je to ovo.
...
Znaci prava pravcata sirova sargarepa ,mozda malo oprana od zemlje. Ne mogu da kazem da je losa aroma ali je svakako nesvakidasnja.
Reference radi, samo da napomenem sta bi Reggae Night trebala da bude: "sumski" mirisi, sa dominantnim mirisom kleke i bora. Al' eto...

Na drugu ali slicnu temu, citam neku staru temu na ECF forumu, pa se smejem...opet na temu raznolikosti dozivljaja aroma, stara prica.

Pise covek o Dark Vapure:

Citat:
Avoid the Dark Vapuke flavor at all cost. I'd send you the bottle I have triple-bagged in the garage freezer, but I'm afraid the post office would track me down. When it's not in the freezer, it's horribly smelly. It's actually waiting for our next trip to the hazardous waste facility, no kidding. Nightmare in a bottle !
...a sledeci mu odgovara:

Citat:
I could add it to the 250ml of it I have. Use it all the time !

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-01-2017, 20:50   #1305
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Ko voli Dinju ova je najbolja na svetu
Probao sam sve Dinje koje su mi bile dostupne i ni jedna nije losa ali ova je ona nasa suva gde mora da se doda i malo secera, ona sto puca od zrelosti Bez zezanja odlicna.

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Tagovi
arome, flavour art, flavourart

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:49 sati.