Forum

RBA baza za subtank nano? - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-01-2017, 00:10   #1
Anomaly
Iskusan član

Registrovan: Nov 2016
Pohvala: 200
Pohvaljen: 69
Nivo reputacije: 20
Anomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svima
Uobičajeno RBA baza za subtank nano?

Da li ovo postoji? i da li kod nas imaju da se kupe grejaci za isti?
Anomaly nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-01-2017, 00:15   #2
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,175
Pohvaljen: 1,935
Nivo reputacije: 458
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju
Uobičajeno Re: RBA baza za subtank nano?

grejachi su occ ko za subtank mini,oni se motaju,e sad zavisi da li rba dek moze da stane sa subtanka
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-01-2017, 00:16   #3
Anomaly
Iskusan član

Anomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svima

Da li ima kod nas da se kupe occ grejaci? moze na pp gde ima link ili slicno
Staro 11-01-2017, 00:16   #4
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 272
Pohvaljen: 522
Nivo reputacije: 145
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Postoji RBA za nano, ali ne fabricki kangerov. Najbolje da koristis OCC glave, najbolji ukus daju. Imas 2 koje idu uz klir od 0.5 i 1.2 ohma i premotavas ih kao protank, samo koristis kanthal 0.32 (za 1.2 oma) ili 0.4mm (za 0.5). Kod nas ih nazalost niko ne prodaje, imas na FTu.

Kod:
https://www.fasttech.com/p/2010103
Kod:
https://www.fasttech.com/products/3007/10009412/2010102

maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-01-2017, 00:21   #5
Anomaly
Iskusan član

Na ovima sto imam su izgoreli izolatori...hvala
Staro 11-01-2017, 00:23   #6
maestro
Veteran

maestro's avatar

maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Ne vole dry burn, a zica debela i cas posla istopi gumu. Inace nano je odlican klir, ja ga razvaljujem na D2L. Ubo sam setup koji mi odgovara, aroma dobra, afc mu je odlican, ne menjam ga skoro.

Zahvalili :
Staro 11-01-2017, 01:01   #7
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Kad se ubode setap bolji je vejp na OCC grejachima nego na RBA glavi,al kad se ubode!!!
Staro 11-01-2017, 01:28   #8
maestro
Veteran

maestro's avatar

Caka je u tome sto je OCC fabricki zamisljen kao vertikalni grejac. Ja sam potrosio metar kantala dok nisam nasao kako valja premotati tu glavu na horiznotalno postavljen grejac jer da ga motam vertikalno, onda od dry burna nema nista i morao bih kad god vata sazri za menjanje da pravim sve komplet. Finta je u tome da grejac mora biti postavljen tacno u centar da sve namotaje mozes videti odozgo. Ako je previse namotano krugova, ne valja, a isto tako i ako je premalo. Meni najbolje radi glava za D2L 0.5 oma, 5 namotaja kantal 0.4mm, izadje ravno 0.7 oma grejac. Na 20W daje fantastican vejp. Onu drugu glavu za 1.2 oma sam nasao isto tako na 5 krugova, ali 0.32mm kantal, daje tacno 1.2 oma. Ona je iskljucivo za M2L, ali je suzena unutra i neverovatno je pipavo napraviti grejac tako da ne kaci zid. Dobar klir, radi fenomenalno, ali za setup mora da se potrudi iako su koraci isti kao i kod protanka.

Zahvalili :
Staro 11-01-2017, 13:43   #9
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,245
Pohvaljen: 1,830
Nivo reputacije: 337
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Moze moze 😁

Sent from my P8l

Be Free Without WiFi n TV
shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-01-2017, 13:55   #10
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

To je to ,mogao bi tutorijal da snimish kako si ih dobro napravio,svaka cast!
Staro 11-01-2017, 19:23   #11
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Pa ono, moga bih, imam vatu, imam kantal, imam kameru...samo mi fali subtank i occ glava

sifra : rastali se davno

Staro 11-01-2017, 20:39   #12
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,164
Pohvaljen: 4,151
Nivo reputacije: 682
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Ja te OCC setupe spaljujem brenerom, dry burn stvarno sprži izolaciju, proteram 20-30 ml i namotam novu. Očistim žicu alkoholom, smotam oko 2.5 mm nekoliko krugova spaced coil, spalim brenerom tj lepo je usijam, kad se ohladi provučem vatu, prajm i vozi. Ako je neka tečnost koja baš prlja, onda oko 20 ml, one čistije proteraju 30 i više.
Koristim kantal 0.40 i 5 krugova oko 2.5 mm.
U principu izgleda kao što su kolege gore objasnile i slikale. Mnogo srče tečnosti, ali je vrh ukus i ugođaj.

sent from plastique

Edit: mora da se drži ono pomagalo oko kojeg se mota žica sve vreme kroz rupu dok se setup ne fiksira i nacentrira, i dok se ne odseče višak žice odozdo. Takođe žica koja ide ispod i iznad izolatora mora lepo da se otfikari, inače može da napravi short. Oprez pre svega

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-01-2017, 21:27   #13
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Ja kad god sam se trudio oko grejaca...radilo je ali ne kao grejac koji sklepam na brzaka... Ali to sam samo ja

Inace, OCC nije tezak za reparaciju, mozda za nijansu tezi nego pt2 ali definitivno mi se vise svideo od rba i od fabrickog occ. Ko ima occ glavu i ne mrzi ga...vredi odraditi. Meni je potrosnja bila ok cak sta vise mozda i ista kao na rba ali je daleko bolji vejp bio na occ.

Zahvalili :
Staro 14-01-2017, 02:29   #14
Anomaly
Iskusan član

Ima neko occ grejac viska?
Staro 14-01-2017, 21:39   #15
Anomaly
Iskusan član

E sad ovako imam 0.32 kantal i ss dajte bildove za occ koristim istick. Posto ste mi rekli za 1.2 i 0.5 oma kako ide dajte jos neki predlog? D2l kakav je sa 1.2 oma grejacem? I da li mogu da radim db a da ne izgorim izolator?
I do koliko w da idem max?
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:52 sati.