Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema
Zaboravljena šifra? Registracija

Zatvorena tema

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-11-2012, 16:47   #61
Alias
Aktivan član

Alias's avatar

Registrovan: Oct 2012
Pohvala: 76
Pohvaljen: 18
Nivo reputacije: 24
Alias je na dobrom putuAlias je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Fitilj za atomizer

Citat:
Originalna poruka od tabbywrc Vidi poruku
Na zalost,jos uvek nema u Srbiji,bar ne da ja znam,vise puta je bila prica da ce neko od ovlascenih prodavaca ubaciti i fiber u ponudu,ali je na tome i ostalo.

Nesto najpovoljnije,bar po meni, je kod rumuna ( vapo.ro i etigara ),imaju ljudi fiber svih debljina,a stize za 7 dana
Ovi na vapo.ro imaju bas lep izbor fitilja (vapo.ro/product/search?filter_tag=Silica%20rope) ali je problem što je plaćanje samo sa PayPal
( koji su Srbiju samo što nije došao )
Alias nije na Forumu   top
Staro 29-11-2012, 17:10   #62
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 525
Pohvaljen: 651
Nivo reputacije: 177
AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Kod ovog drugog Rumuna koga je Tabby spomenuo (etigara-electronica) može plaćanje direktno karicama kao i MB.

AtilaHan nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 29-11-2012, 19:33   #63
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 542
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od AtilaHan Vidi poruku
Kod ovog drugog Rumuna koga je Tabby spomenuo (etigara-electronica) može plaćanje direktno karicama kao i MB.
I samo da dodam da mu je brzina isporučivanja na vrlo zavidnom nivou 3-7 radnih dana.
Kvalitet fibera je odličan,moja preporuka za isti .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   top
Staro 30-11-2012, 05:10   #64
Alias
Aktivan član

Alias's avatar

Covek sa vapo.ro mi je na mejlove odgovarao neverovatno brzo i ukazivao na mogućnosti a na kraju mi je i preporučio etigara-electronica.ro zbog mogućnosti plaćanja sa CC ili MB. Svaka mu čast.

Koliko sam ja istraživao u vezi fitilja, ovaj koji oni nude je izuzetnog kvaliteta... nešto baš, baš... što nama treba
Staro 30-11-2012, 05:24   #65
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Alias Vidi poruku
Koliko sam ja istraživao u vezi fitilja, ovaj koji oni nude je izuzetnog kvaliteta...
A gde si istrazivao!?

Staro 30-11-2012, 13:41   #66
Alias
Aktivan član

Alias's avatar

pa po bibliotekama, institutima, laboratorijama...

dobro, možda je izraz preozbiljan, možda bi jasnije i očiglednije bilo "informisao se preko interneta"...
ukratko - ono što je dobro kod ovog fibera, pored toga što izdržava visoke temperature, je to što je kompaktan, za razliku od nekih drugih koji se nude za reparaciju atomizera...

u svakom slučaju, bilo koja vrsta fibera je pod znakom pitanja...

upravo sad sam naleteo na ovaj sajt
thermovape.com
i koliko sam na brzinu uspeo da ukapiram ovi ne upotrebljavaju fitilj uopšte (mislim, ne koriste ni mrežicu - samo grejač)!!!???

Možda bi trebalo napraviti novi post u podforumu Elektronske cigarete - modeli
Staro 30-11-2012, 14:21   #67
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 542
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Citat:
...upravo sad sam naleteo na ovaj sajt
thermovape.com
i koliko sam na brzinu uspeo da ukapiram ovi ne upotrebljavaju fitilj uopšte (mislim, ne koriste ni mrežicu - samo grejač)!!!???

Možda bi trebalo napraviti novi post u podforumu Elektronske cigarete - modeli
Napravio sam ja ovde ,pre 15 dana,zato ja i pišem stalno da se koristi ova opcija na forumu .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   top
Staro 01-12-2012, 10:37   #68
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

Citat:
pa po bibliotekama, institutima, laboratorijama...

dobro, možda je izraz preozbiljan, možda bi jasnije i očiglednije bilo "informisao se preko interneta"...
ukratko - ono što je dobro kod ovog fibera, pored toga što izdržava visoke temperature, je to što je kompaktan, za razliku od nekih drugih koji se nude za reparaciju atomizera...

u svakom slučaju, bilo koja vrsta fibera je pod znakom pitanja...
A ja pomislio da si malo pogledao odgovore koje si dobijao na postavljena pitanja ili prevrteo forum... Dakle tvoja zapažanja, a na osnovu "informisanja preko interneta" su:

"Da je baš, baš fitilj koji nam treba onaj koji izdržava visoke temperature ali je pri tome kompaktan, a ne kao drugi (nekompaktni!?) koji se nude... mada su svi pod znakom pitanja"?

Izvini, možda nekome ko je upućen i bude jasno "šta je pisac hteo da kaže" ali nekom drugom verovatno neće...

Zahvalili :
Zatvorena tema

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:35 sati.