Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kartomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-12-2011, 18:50   #1
Danilo
Video Reviewer

Danilo's avatar

Registrovan: Sep 2011
Godine: 40
Pohvala: 110
Pohvaljen: 216
Nivo reputacije: 70
Danilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosi
Uobičajeno GotVapes FLuXomizer™ DeLuXe CLEAR SMOKEY 510 XL 1.8ml

I napokon stigao je i paket od GotVapes
CE2 Cartomizers,

Stize u kartonskom pakovanju u kome se nalaze 5 zasebno zatvorenih
kesisca sa kartomizerom, uz njih stize i jedan gumeni tip i jedna skracena igla.
Da ne zaboravim i karton uputstvo i naravno vizitka

Nakon otvaranja prve kesice poprilicno sam razocaran, kvalitet je ocajan.
Plastika lose isecena (izlivena) , ivice ostre, gumeni delovi kao da su nogama
gurani u tank a i oni su lose izliveni i iseceni tako da postoji velika verovatnoca da vam parce gume upadne u grejac.
Zapravo ceo "uredjaj" deluje vise nego klimavo i jadno.

Ok, par sati kasnije , koristio sam tecnost koju tacno znam kako "zvuci" na drugim uredjajima , jacina 18mg (80% pun tank)
Prvi utisak - Ego-w , potpuno isto samo je para jos toplija
Aroma , izvitoperena, lici ali nije.
HT dobar cak i odlican.
Pare ima i vise nego sto ocekujete
za ovo kratko vreme nije cureo, hvatao se kondenz ali nema isticanja tecnosti.

Osecaj sa "fabrickim" tip-om uzasan, guma od koje je napravljen je ocajan polu ljigav kad se ugreje.
Bez tip-a vec samo sa poklopcem jos gore.

Kao sto je u sledecem postu pomenuo Che , OBAVEZNO dokupiti neki drugi TIP.

Generalno gledano 7 od 10 , vizuelno jadno , odrzavanje lako , ukus - aroma - para - ht zadovoljavajuce.
Gledano kolicinski dobijate pet komada , za te pare po mom misljenju VREDI imati ga.

USKORO VIDEO Testiranje

Tebi je možda, kada te mnogo ljudi hvali i preporučuje, znak da su oni kokošari. Meni je to znak vrednosti i poverenja.
Danilo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-12-2011, 18:57   #2
Che Guevara
Senior

Pohvala: 105
Pohvaljen: 70
Nivo reputacije: 0
Che Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svima
Uobičajeno Re: GotVapes FLuXomizer™ DeLuXe CLEAR SMOKEY 510 XL 1.8ml

Taj gumeni tip odmah batali i uzmi neki obican drip tip jer ovaj je sa veoma malom rupicom i kondenzad zavrsava u ustima posle par dimova.
Che Guevara nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-12-2011, 21:37   #3
Danilo
Video Reviewer

Danilo's avatar

Pohvala: 110
Pohvaljen: 216
Nivo reputacije: 70
Danilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosi

BUMP - Dopunjen opis

Tebi je možda, kada te mnogo ljudi hvali i preporučuje, znak da su oni kokošari. Meni je to znak vrednosti i poverenja.
Danilo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-12-2011, 12:28   #4
smiljke
Tutorial Master

smiljke's avatar

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 425
Pohvaljen: 875
Nivo reputacije: 132
smiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalu

I ja sam naručio posle odgledanog jednog tutorijala (ne mogu sada da nađem link) u kome je čovek opisao karakteristike posle 4 meseca korišćenja jednog istog fluxomizera sa VG tečnosti.
On je :
- pre prvog korišćenje stavio te gumene poklopčiće u malo ključale vode i držao 30 sekundi. Navodno tim postupkom postaju žilaviji.
- brener upaljačem zagrejao fitilje da bi sagoreo supstance kojim je fabrički tretiran fitilj, da bi izbegao loš ukus.
- makazama napravio malo veće useke na kapici iz kojih izlaze brkovi fitilja, zbog veće gustine VG.
- vratio taj prvi poklopac sa usecima, pincetom povikao fitilje ( ka ustima ) do polovine debljine tog poklopca.
- stavio sledeći poklopac ( sa kružnim žl***om ka drip tipu).
- dobijeni gumeni tip bacio u kantu za đubre i stavio svoj.
- napuni do vrha (nije ostavio prazan prostor u tanku)
- oduševljen sa 2,4-2,6ohm na 3,3V sa duvanskim aromama, nezadovoljan sa voćnim. Na 3,7V duvanske arome prejake ali su mu dobre voćne.
E sad, ukusi su različiti. Neznam dal´ je ovaj fluxo postojao pre 4 meseca!?
Ništa bez ličnog iskustva a ja ću postaviti klip kad ga budem našao.
smiljke nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2011, 14:28   #5
smiljke
Tutorial Master

smiljke's avatar

Pohvala: 425
Pohvaljen: 875
Nivo reputacije: 132
smiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalu

Nisam uspeo da pronađem klip koji sam gore prepričao ali sam našao zanimljivu modifikaciju fluksa, koja bi trebala da mu poboljša performanse.
Danilo ako te ne mrzi, možda da jedan fluxomizer modifikuješ, pa uporedni test?
Unapred se radujem tvojim video recenzijama, odlične su.
Čini mi se da ga ovaj napuni do vrha?

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/GMQTiEBxTeU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
smiljke nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-12-2011, 22:36   #6
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Pre neki dan su mi stigli neki cartovi koje se već neko vreme kanim da probam, među njima i ovaj. U Kineskoj verziji se zovu: ULTIMATE CE2 Clearomizer XL.
U odnosu na one prve CE2 koje sam koristio pre više od pola godine, drastično je poboljšan kvalitet cevčice, kao i sama finalna obrada. Jeste, i dalje izgledaju jeftino - ali ko je video kako su oni stari izgledali, kapira zašto ovi predstavljaju veliki napredak

Daje dosta pare, lep ukus ali meni fali TH-a. Probaću sa još nekom tečnosti pre nego stvorim konačan sud.
Umesto fabričkog sam(isto poučen iskustvom sa starim CE2) stavio nov drip, poručen zajedno sa kartovima, definitivno bolja solucija.
Ne znam da li se promenila i tehnika otvaranja i pranja ovih cartova, ali se nadam da nije, tako da ni održavanje neće biti neki problem.

Ono što je meni najbitnije - izgleda da je rešen problem curenja sa sredine, preko grejača. Jeste da ovaj što sam upogonio nisam baš preznojavao, ali se svaki dan koristi na mahove a u međuvremenu voza u torbici - ni kapi nije prešlo "na ovu stranu".

Kao minus bih izdvojio princip punjenja iglom i špricem, koji je barem meni vrlo dosadan i iritirajući. Toliko da je to bio jedan od dva razloga zbog kojih sam ih i batalio prošli put.
Videćemo da li se sada situacija sa mojim strpljenjem malo popravila

Definitivno, po toj ceni, CE2 cartovi su nešto što bi trebalo imati u svojoj kolekciji.
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-12-2011, 22:48   #7
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 541
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Otprilike je i moj doživljaj CE2 clir-a sličan tvome,stim što je kod mene situacija obrnuta,TH-a ima ali arome nema,mogli bi da ih sklopimo u jedan koji extra radi,šalu na stranu daću mu još malo vremena ipak ga i ja suviše kratko imam da bih dao konačan sud .
Citat:
Kao minus bih izdvojio princip punjenja iglom i špricem, koji je barem meni vrlo dosadan i iritirajući.
Moraćeš malo da poradiš na ovome ako želiš da pariš Line i slične genesis spravice za napredne vapere .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kartomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:30 sati.