Forum

Galerija grejača - Strana 24 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-01-2017, 00:32   #346
dgproduction
Senior

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 601
Pohvaljen: 538
Nivo reputacije: 106
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Galerija grejača

Ne, nisi me razumeo, nisam ja imao lose iskustvo, napisao sam da bacon nije los ali takodje nisam nesto prezadovoljan da mi postane primarna vata ako me razumes? Ja generalno cesto menjam vatu, probam sve i svasta ali bacon, muji, ltq i kgd mi se uglavnom vrte po atomizerima.

P.S Da samo v2 i koristim nemam drugu

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
dgproduction je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-01-2017, 00:35   #347
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,156
Pohvaljen: 4,139
Nivo reputacije: 681
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Meni se najviše dojmio Native wicks ali je preskupa, Bacon V2 je odlična i pristupačna, a od tih iz Kine mi je najbolja KGD...

sent from plastique

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-01-2017, 00:40   #348
dgproduction
Senior

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 601
Pohvaljen: 538
Nivo reputacije: 106
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Da i meni je KGD skroz okey, aroma ko iz topa

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
dgproduction je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-01-2017, 00:40   #349
repa04
Senior

Registrovan: Feb 2016
E-cig: Vapedroid C1D2 dna75+serpent mini 25
Pohvala: 71
Pohvaljen: 101
Nivo reputacije: 30
repa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosi

Izvinjavam se da se uskocim u razgovor bez iskustva sa cotton bacon, ali bi da iznosim moje ovonedeljno zapažanje. Uvek sam mislio da za vecinski vg treba manje vate, i tamo sam i radio a opet nije bilo ukusa koji sam tražio, pa sad sam zadnji put onako bahato trao vise i rezultat je super, radi se o tome da ukoliko nema dovoljno vate unutar grejaca, nema "rezervoar" iz cega da ispari u slučaju ovih fensi setapa kao dual fused clapton...Muji vate sam probao više vrsta, i po meni je razlika cak i sa onim kao cik-cak iz prodavnice je samo vreme koje treba da se razradi neprijatan miris...Sto se dovoda tecnosti tice sve je isto ako se isceslja da ne bude tvrdih slojeva...Nije da ne verujem da je taj cudesni cotton bacon nije dobar ali mene sasvim dobro sluzi i ovo sto se kupuje za 100dindži kod nas, a ako ga prokuvas nema skoro nikakve razlike od muji tablice...Sad ovo je samo moje mišljenje da je bezpotrebno trositi pare na to a vi kako mislite...Bitno je da se uziva u vape i da ne palimo analogne...peace...

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
repa04 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-01-2017, 17:06   #350
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 941
Pohvaljen: 1,389
Nivo reputacije: 262
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Iznervirala me mlada sad cu da se roknem

PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-01-2017, 15:08   #351
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 491
Pohvaljen: 656
Nivo reputacije: 95
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

samo da pokazem slike koje dokazuju da cotton becan v2 je odlicna vata za grejace, sa ovom vatom je proslo preko 300ml tecnosti na snazi od 50w do 70w, sta zelim da kazem zamenio sam vatu ali nije trebalo jer je kao nova, sada mozete da vidite zasto preporucijem cotton bacon v2, parite bezbedno

dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-01-2017, 18:13   #352
Raka 1971
Senior

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
E-cig: svašta+kayfuni razni
Pohvala: 129
Pohvaljen: 546
Nivo reputacije: 90
Raka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvalu

Poslato po golubu pismonoši

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-01-2017, 18:39   #353
repa04
Senior

repa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosi

verujem da je cotton bacon super stvar...Ali kako je to moguće?xD ja kad ga teram u TC, isto tako nema zagorelosti na vati, cak i posle 2 nedelje ali se opet skupi zagoren tecnost na samom grejacu...A tebi clapton kao nov...

Staro 14-01-2017, 18:58   #354
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 131
Pohvaljen: 5,504
Nivo reputacije: 746
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Moguće je jer čovek pari samo Heisenberg, a ta tečnost/aroma ne znam kako, ali uopšte ne prlja grejač, samim tim ni vatu.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-01-2017, 19:00   #355
repa04
Senior

Moracu da probam to cudo onda...

Staro 14-01-2017, 21:07   #356
dragon
Senior

dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu
Thumbs up Re: Galerija grejača

Citat:
Originalna poruka od Betrayer Vidi poruku
Moguće je jer čovek pari samo Heisenberg, a ta tečnost/aroma ne znam kako, ali uopšte ne prlja grejač, samim tim ni vatu.
upravu si nista drugo ne koristim
Staro 14-01-2017, 21:15   #357
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 941
Pohvaljen: 1,389
Nivo reputacije: 262
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Bas ekonomicno
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-01-2017, 21:33   #358
dragon
Senior

u proslosti sam postavio ovu sliku i moze se videti sta koristim
Staro 15-01-2017, 11:04   #359
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,156
Pohvaljen: 4,139
Nivo reputacije: 681
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Koliko arome stavljaš Heisenberga? Ili koristiš gotove tečnosti?

sent from plastique

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-01-2017, 15:52   #360
dragon
Senior

@jokjuar koristim 12%, 60/40 vg-pg
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:24 sati.