Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-04-2012, 12:00   #16
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 656
Pohvaljen: 951
Nivo reputacije: 214
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Joyetech eGo-C Twist

.
Priložene Slike
File Type: jpg SDC12805.JPG (45.0 KB, 122 pregleda)
File Type: jpg SDC12802.JPG (42.7 KB, 125 pregleda)
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-04-2012, 12:05   #17
svetabond007
Senior

svetabond007's avatar

Pohvala: 412
Pohvaljen: 251
Nivo reputacije: 88
svetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od karlo Vidi poruku
bas sam neki dan probao pariti ego C LR na ovu "bateriju" Variable Passthrough V2 sa HC-a i vec na 4.2V atty ne pari bas najbolje, koji je razlog tome ??

i da li bi ova twist baterija trebala biti drugacija ili jednostavno ego LRovi nisu za jacu voltazu
Ne samom uputsvu od proizvodjaca i kaze kada je na upgrade bateriji postavljen napon od 4.2 volta netreba koristiti LR ati i isto tako recimo za bater.koju ja koristim EHO 1300 mah izlazni napon pune bater. je 4.2v uputstvo kaze nekoristiti LR ati!Koristim ati sa redovnim otporom i mogu da kazem da sam prezadovoljan i sa kolicinom pare i sa TH!

Престиж про Престиж танк Елеганс про
"В2 Мод","Твист","еГо-Т/Ц","Стардуст 2.0","ДЦТ","И свашта нешто у канти за смеће"
svetabond007 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-04-2012, 16:01   #18
karlo
Senior

karlo's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 31
Pohvala: 216
Pohvaljen: 255
Nivo reputacije: 63
karlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosi

nisam vidio uputstvo heh, gledam sad na HC-u a tamo nista ne pise, bas cu probati obicni atty, da vidim kako ce se ponasati
karlo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-04-2012, 20:19   #19
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Zahvalili :
Staro 15-04-2012, 20:43   #20
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

Pohvala: 489
Pohvaljen: 767
Nivo reputacije: 0
ZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvalu

Ovo je zaista sjajan potez Joyetech-a. Nije baš revolucionaran kao što Mika kaže, ali bi lako moglo da se desi da VV posle Twista postane VW u svetu vapinga.

Ja sam već stao u red

Hoće li neko da kupi Provari ?
ZoranK nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-04-2012, 20:50   #21
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Za pocetak su olupali ego booster a cenom priblizili vv svima,nije mi samo jasno sto su izbacivali ego c upgrade bateriju ali verujem da oni bolje znaju

Najbolja varijanta twist za dzoging a provari za kuliranje
Staro 15-04-2012, 20:51   #22
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

ZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Cha Du-Ri Vidi poruku
Najbolja varijanta twist za dzoging a provari za kuliranje
...i foliranje
Staro 15-04-2012, 20:56   #23
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Moguce,ne znam,nemam Provari
Staro 15-04-2012, 21:13   #24
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

Kad te vidim kako neutešno plačeš, nema mi druge nego da obećam da ni ja više neću koristiti Provari
A ti bi bio pravi drug kad bi mi dao prelazni rok bar dok ne nabavim Twist
Staro 15-04-2012, 21:18   #25
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Pazi samo Twist stize brzo
Staro 15-04-2012, 21:20   #26
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

Iskreno se nadam da si u pravu
Staro 16-04-2012, 10:09   #27
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

Na HC-u u sekciji New Products danas je postavljen info:

eGo C Twist V V Battery (Coming Soon)

eGo C Twist varible voltage battery is the latest varible voltage battery made by Joyetech, a leading electronic cigarette company. Each battery has inner smart buck-boost converter, which can adjust voltage from 3.2v ~ 4.8v.

More information about the battery will be available soon.

The products will be available in May.
Staro 18-04-2012, 20:28   #28
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Pohvala: 145
Pohvaljen: 326
Nivo reputacije: 84
NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi

Jedna stvar mi nije jasna: Twist je 650mAh.... Meni ova standardna, 1000mAh na 1.5 oma dual coilu izdrzi do uvece, jedva, ako bas parim puno. Nek me neko ispravi ako gresim..ali ako na Twistu podesim visi napon, cak i ako koristim neki 2.5 oma kart... pa ima da je potrosim za 4-5 sati, zar ne?
I po dimenzijama vidim da je prilicno dugacka, pa sumnjam da ce je praviti u 1000mAh varijanti.

Caravela mod, KFL, Immortalizer, Boge LR
NikolaP nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2012, 20:32   #29
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Praviće je i u 650mAh i u 1000mAh varijantama, jedino što verovatno neće biti pass varijante zbog potenciometra na dnu baterije.
Jbg ako hoćeš jači napon moraš negde da ga platiš: ako ne na ceni, onda na trajanju baterije.

Na HG-u će se pojaviti vrlo brzo, za neki dan - pratite ponudu
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2012, 21:39   #30
svetabond007
Senior

svetabond007's avatar

Pohvala: 412
Pohvaljen: 251
Nivo reputacije: 88
svetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od NikolaP Vidi poruku
Jedna stvar mi nije jasna: Twist je 650mAh.... Meni ova standardna, 1000mAh na 1.5 oma dual coilu izdrzi do uvece, jedva, ako bas parim puno. Nek me neko ispravi ako gresim..ali ako na Twistu podesim visi napon, cak i ako koristim neki 2.5 oma kart... pa ima da je potrosim za 4-5 sati, zar ne?
I po dimenzijama vidim da je prilicno dugacka, pa sumnjam da ce je praviti u 1000mAh varijanti.
Cini mi se da voltazu diktira elektronika a amperaza i dalje ostaje ista kod mene je slucaj na bateriji EHO 1300 pri punoj bateriji izlaz je 4.2 i tako je koristim skoro na atiu sa redovnim otporom 24h jedino negde oko zadnja 3 sata osetim po TH-au da je voltaza pala ali ne nesto drasticno!!!
Po meni upgrade mi je nekako zadovoljavajuce resenje a i isto tako ubedjen sam sto manje elektronike to bolje!

Престиж про Престиж танк Елеганс про
"В2 Мод","Твист","еГо-Т/Ц","Стардуст 2.0","ДЦТ","И свашта нешто у канти за смеће"
svetabond007 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:35 sati.