Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-05-2012, 18:21   #31
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 656
Pohvaljen: 951
Nivo reputacije: 214
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Domaci PG i VG

I to sto kazes
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-05-2012, 22:33   #32
gangula7
Senior

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 48
Pohvaljen: 24
Nivo reputacije: 38
gangula7 je na dobrom putugangula7 je na dobrom putugangula7 je na dobrom putu

VG možeš naći u svakoj apoteci ali da li je odgovarajući za naše potrebe reći će ti samo oni iskusniji farmaceuti. Kao što reče Gorki, ovi mladi su svi nekako zbunjeni i odaju utisak da ne znaju šta prodaju. Bočice i PG mogu ti prodati u apotekama koje imaju svoje laboratorije i obično ih nemaju u cenovniku.
gangula7 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-05-2012, 22:43   #33
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Ok,baci neku adresu za bocice i Pg,Vg ako znas,moze ovde ili privatno,ja sam se bas namucio oko bocica pa mogu da zamislim sta bi bilo sa ostalim.
Na kraju sam bocice pazario od pcelara sasvim slucajno,njima trebaju za propolis
Staro 05-05-2012, 22:52   #34
gangula7
Senior

Pohvala: 48
Pohvaljen: 24
Nivo reputacije: 38
gangula7 je na dobrom putugangula7 je na dobrom putugangula7 je na dobrom putu

Imaš PP.
gangula7 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-05-2012, 23:06   #35
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,422
Nivo reputacije: 1149
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Jesi li gledao ovde za bocice?
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=819
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-05-2012, 23:18   #36
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Za bocice sam se snasao,mada nisam bas zadovoljan,vise me interesuje ovo drugo.
Staro 21-06-2012, 12:58   #37
zogu
Moder

zogu's avatar

E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,596
Pohvaljen: 6,123
Nivo reputacije: 983
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Sto se tice domaceg PG-a, uspeo sam da iskopam da ga imaju sledece firme:

1. DELITA d.o.o. (Gospodara Vucica)
2. Farmahem (Pozeska)
3. Sineks Labaratorija (Jurija Gagarina)
4. Lavazza Novi Sad

Posaljite mail, nema razloga da ne prodaju, nije ni otrovno ni eksplozivno, drugar mi je kupio litar, izasao je oko 1000 din. Zamolio me je da ne kazem gde je kupio, jer kao to su njemu ne znam koliko ucinili, ali siguran sam da bi i meni prodali da sam pokusao direktno da kupim. PG je sa sertifikatom, ima oznaku p.a. i rekli su da smem da ga parim do mile volje Pakovano je u onim specijalnim staklenim flasama za otrove, samo fali mrtvacka glava na flasi.
Koriste ga i pcelari za izdvajanje propolisa, ako znate nekog pcelara mozda ce nam reci jednostavniju varijantu nego da moljakamo da nam prodaju u maloprodaji firme koje se time ne bave.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-06-2012, 10:50   #38
MilosNS
Senior

MilosNS's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 302
Pohvaljen: 324
Nivo reputacije: 76
MilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosi

Danas sam razgovarao sa ovima iz Lavazze (Novi Sad). Kvalitet njihovog PG-a je P.A. (99,8%) i ima prateći sertifikat, ali se prodaje u najmanjoj količini od 200 litara.
Za ostale koje si naveo ne znam koje su minimalne količine.
MilosNS nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-06-2012, 11:01   #39
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 446
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Ja sam proverio sve i svi prodaju samo po 200 - 210 litara,upucivali su me na neke ljude koji rade maloprodaju ali ja kao fizicko lice ne mogu da kupim od njih,sve ide preko firme

Cena u maloprodaji za litar PG-a je 550 dinara a za Glicerin 330 dinara..... cak su mi jedni rekli da snabdevaju apoteku u Bajinoj Basti,ja nisam bio lenj pa sam pozvao da se raspitam,medjutim gazdarica te apoteke mi je rekla da sa svojih 53 godine nije cula da neko kupuje pg i glicerin za licnu upotrebu,nakon mog insistiranja je rekla da ce kontaktirati dobavljace i poruciti,ali mi je kasnije dala dvojku rekavsi da nemaju sertifikat,iako su meni rekli da imaju i kulturno mi ponudila proizvode firme sirious one cije proizvode inace prodaje po ceni koju mozete videti na ekranu na tele shopu.......

Tako da meni ostaje da platim po 1500 dinara za litar i nemam nikakvo cimanje
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-06-2012, 12:06   #40
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,422
Nivo reputacije: 1149
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

200l? Sta je tu problem? Znaci treba dodati 3.6 kg cistog nikotina, 10-ak l vode i oko 6-10 l arome, prema ukusu.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-06-2012, 12:36   #41
MilosNS
Senior

MilosNS's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 302
Pohvaljen: 324
Nivo reputacije: 76
MilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od tabbywrc Vidi poruku
Ja sam proverio sve i svi prodaju samo po 200 - 210 litara,upucivali su me na neke ljude koji rade maloprodaju ali ja kao fizicko lice ne mogu da kupim od njih,sve ide preko firme

Cena u maloprodaji za litar PG-a je 550 dinara a za Glicerin 330 dinara..... cak su mi jedni rekli da snabdevaju apoteku u Bajinoj Basti,ja nisam bio lenj pa sam pozvao da se raspitam,medjutim gazdarica te apoteke mi je rekla da sa svojih 53 godine nije cula da neko kupuje pg i glicerin za licnu upotrebu,nakon mog insistiranja je rekla da ce kontaktirati dobavljace i poruciti,ali mi je kasnije dala dvojku rekavsi da nemaju sertifikat,iako su meni rekli da imaju i kulturno mi ponudila proizvode firme sirious one cije proizvode inace prodaje po ceni koju mozete videti na ekranu na tele shopu.......

Tako da meni ostaje da platim po 1500 dinara za litar i nemam nikakvo cimanje
Zvao sam ih čisto radi informacije. Devojka koja se javila bila je prilično zbunjena kada sam joj rekao da mi je to potrebno za e-cigarete, pa je prosledila razgovor stručnijoj osobi, koja mi je ispričala detalje o čistoći, sertifikatima i na kraju dodala da mogu da kupim samo u buradima od 200l, tako da ko planira da kupuje manje količine Lavazzu može slobodno da zaobiđe.

Citat:
Originalna poruka od Finder Vidi poruku
200l? Sta je tu problem? Znaci treba dodati 3.6 kg cistog nikotina, 10-ak l vode i oko 6-10 l arome, prema ukusu.
Ma da, pa lepo ubaciš grejač od bojlera sa modifikovanim termostatom u to bure u kom isporučuju i gotov užitak za celu porodicu
MilosNS nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-06-2012, 12:36   #42
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 446
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Citat:

Ovo je odlican recept za umbrelu jer oni valjaju od prilike toliko tecnosti na mesecnom nivou,samo ne treba im toliko arome,1 L ce da zavrsi posao
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-06-2012, 12:45   #43
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

Pohvala: 489
Pohvaljen: 767
Nivo reputacije: 0
ZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvalu

Citat:
... i naći bar 300-400 vapera raspoloženih za deobu
ZoranK nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-06-2012, 13:08   #44
vlaves2000
Senior

Registrovan: Jun 2012
Godine: 44
Pohvala: 26
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 0
vlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putu

pa 100 vapera je sasvim dovoljno svako da uzme po dve lite jednog i dve litre drugog pa arome neka dodaje ko kolikoi hoce i kad hoce problem je samo gde posle naci nikotin i kako ga uvesti a da ne bude problema. sa 4 litre tecnosti mirni ste dve godine, ne moramo zamesati celu kolicinu odjednom
vlaves2000 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-06-2012, 13:27   #45
DHM011
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 373
Pohvaljen: 153
Nivo reputacije: 52
DHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosi

za glicerin možeš da kažeš da praviš torte za dijabetičare. i kupiš litar.
a za PG,aj smislite nešto hahaha
DHM011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:40 sati.