Forum

Nikl zica (DNA40) - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-04-2015, 14:33   #16
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,627
Pohvaljen: 1,656
Nivo reputacije: 320
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju
Uobičajeno Re: Nikl zica (DNA40)

Ne znam ovo gde da stavim, ovde ili mozda u Vaping Fun, ili negde drugde, slobodno prebacite gde mislite da treba.

Viktor objasnjava kako funkcionise Temp Control uz Nikle wire.

MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-04-2015, 15:29   #17
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,026
Pohvaljen: 10,407
Nivo reputacije: 1556
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ne diraj mi Viktora!
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-04-2015, 17:50   #18
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,092
Pohvaljen: 792
Nivo reputacije: 145
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Ni200 .32 mm, 11 namotaja oko 3 mm.

BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-04-2015, 18:09   #19
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 1,935
Pohvaljen: 2,838
Nivo reputacije: 358
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Super slike, lep setup.
Ajde nam opiši svoje iskustvo parenja sa Ni200 žicom na TC modu vs. recimo kanthal na običnom APV...

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-04-2015, 19:57   #20
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Hvala raw
Ovo gore je moj prvi coil sa ni200. Fino je radilo ali već danas sam pravio setup ponovo. Ne znam kako sam uspio ali danas sam osjetio blage dry hitove u pozadini. Žica je bila zapečena i sumnjam da je zapekla tečnost. Bio sam na 450F čitavo vrijeme. Novi setup isto kao gore sa 13 namotaja i dobio 0.17 ohm. Šta reći, aroma ludilo , pare onako solidno jer sam na većinskom PG. Prije sam motao kantal ali sa silica wickom. Sa japanskim pamukom definitivno bolje. Izmislio sam toplu vodu.
E sad ovo limitiranje temperature me i nije toliko oduševilo. Inače probao sam i nautilus TSC grijače. Ništa posebno. Sve u svemu u odnosu na kantal setape ne dobija se puno. U odnosu na kantal Ni200 žica je mekša i lakše je smotati coil i fino montirati na bazu.

Zahvalili :
Staro 12-10-2015, 00:46   #21
garabin
Iskusan član

garabin's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 21
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 29
garabin je na dobrom putugarabin je na dobrom putugarabin je na dobrom putu

Jedno pitanje za iskusne... Da li ni200 zica moze za m2l ili je iskljucivo za d2l?

Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
garabin nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-10-2015, 08:52   #22
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Vrsta žice i nema baš neke veze sa načinom inhalacije. Dakle može i za jedno i drugo.

Zahvalili :
Staro 23-10-2015, 03:02   #23
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 27
Pohvala: 245
Pohvaljen: 310
Nivo reputacije: 77
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

D2l ili M2l kapiram da je to do korisnika pa tako kako kome odgovara moj tip parenja sa bilo cime je Direktno u pete iz petnih zila i naravno chain vape

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-10-2015, 08:00   #24
garabin
Iskusan član

garabin's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 21
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 29
garabin je na dobrom putugarabin je na dobrom putugarabin je na dobrom putu

D2L nema sanse, nekako mi totalno neprirodno. Pokusao al nece da moze.

Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
garabin nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-11-2015, 13:28   #25
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Origen v3, .32 NI200, 13 namotaja, 3mm

Zahvalili :
Staro 23-11-2015, 13:55   #26
Svemir
Senior

Svemir's avatar

Registrovan: Oct 2014
Pohvala: 528
Pohvaljen: 701
Nivo reputacije: 110
Svemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvalu

Kako ti radi sa toliko namotaja? Cini mi se da su namotaji dosta blizu , pogotovo na slici 2 i 3... Imam utisak da vrlo lako moze da se desi hot spot, a mozda je vec i prisutan...
Svemir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-11-2015, 14:33   #27
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Nije loše. Mislim da može i bolje. Igram se danas sa njim.

Zahvalili :
Staro 24-11-2015, 08:14   #28
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Citat:
Originalna poruka od Svemir Vidi poruku
Kako ti radi sa toliko namotaja? Cini mi se da su namotaji dosta blizu , pogotovo na slici 2 i 3... Imam utisak da vrlo lako moze da se desi hot spot, a mozda je vec i prisutan...
Definitivno je skučen prostor u ovom Origenu. Da bi dobio oko 0.15 oma sa ni200 .32, moram napraviti 11 do 13 namotaja sa prečnikom 3mm.
Koju ni200 žicu da uzmem pa da se uklopim na oko 6 namotaja sa prečnikom 2.5 do 3 mm?

Staro 24-11-2015, 11:39   #29
Svemir
Senior

Svemir's avatar

Registrovan: Oct 2014
Pohvala: 528
Pohvaljen: 701
Nivo reputacije: 110
Svemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvalu
Uobičajeno Nikl zica (DNA40)

Ja motam sa 0.25 zicom 6-7 namotaja oko 2.4 mm ako se dobro secam je, oko 0.12 oma...Svakako je dosta manji grejac ako ides i na 8 namotaja imaces dosta mesta

Svemir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:32 sati.