Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-12-2014, 19:29   #1
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,429
Nivo reputacije: 1151
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju
Uobičajeno Juice Factory

'Ajde da otvorim temu, mada mi jos nista nije stiglo.

Juice Factory je australijski trgovac potrepstinama za samostalno pravljenje tecnosti. Za nas su interesantne pre svega arome, jer nikotinske baze nemaju u ponudi zbog tamosnjih zakona.

Drze obe linije VZ aroma (rusku i kinesku) pod svojim brendom JF, Flavor West, Capella, Hangsen i TPA (The Parfumers Apprentice).
Cene su izrazene u AUD (australijskim dolarima)
Shipping je podeljen na zone, a mi spadamo u 7. zonu, zajedno sa zemljama sa ovih prostora.

Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2014, 21:04   #2
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 631
Pohvaljen: 726
Nivo reputacije: 147
zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Juice Factory

na prvu loptu deluje skupo, ali treba imati u vidu da je u pitanju AUD, koji trenutno vredi ~81 rsd, tako da je relativno podnosljivo. jedino sto nemaju pakovanje VC od 4oz(118ml). vi koji duze pratite stanje sa ovom vanilom custard, da li vredi cekati da se pojavi pakovanje 4oz? tj da li ga uopste bude? i kakva je cappella french vanilla?

Nema potpisa, kriza, i na tome stedim
zunomiljan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2014, 21:24   #3
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,159
Pohvaljen: 3,010
Nivo reputacije: 382
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Meni se čini to supa-čip za VZ arome - 5 VZ aroma sa šipingom za 22 EUR
Jel Black Fire možda Black Cigar kod Ozija?

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2014, 22:06   #4
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Cini mi se da je black-n-mild zapravo black cigar, a fire sam porucio pa cemo da vidimo.
Zahvalili :
Staro 15-12-2014, 23:46   #5
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,993
Pohvaljen: 1,183
Nivo reputacije: 393
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Uh definitivno se treba pozabaviti ovim sajtom, bacio sam oko vidim svasta nesto zanimljivo
Finder, svaka cast

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-12-2014, 00:05   #6
Iva
Veteran

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 1,606
Pohvaljen: 1,317
Nivo reputacije: 266
Iva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputaciju

Vredno paznje , da se pribelezim

Iva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-12-2014, 00:24   #7
smokey
Veteran

smokey's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 772
Pohvaljen: 872
Nivo reputacije: 160
smokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalu

Nisu losi. Jako brzo pakuju i salju po uplati. Takodje, paketi stizu dosta brzo. Jedino sto nema TN u toj jeftinoj verziji isporuke.
Na koverti pisu "flavoring" i nema nikakvih naznaka da se radi o ecig. Takodje, pisu realnu cenu na koverti, bez shippinga naravno, u AUD. Koverat je neki debeli dvoslojni kartonski papir koji u sendvicu ima bubble wrap. Tesko da se nesto moze ostetiti... Doduse, ne prodaju robu koja bi se olako mogla ostetiti...
Preporuka da obratite paznju na arome Flavor Westa. Cine mi se jako dobre.

Ej da... znaju da smaraju emailovima da se ostavi feedback na kupljene arome. Ti mejlovi znaju da dolaze periodicno za svaku kupljenu aromu ponaosob. Ako je neko voljan da ostavlja feedback, makar je kulturica izvedeno tako sto je u emailu obrazac. Ne treba uopste ici na sajt. Kako popunite taj obrazac i kliknete submit, vas rivju je prosledjen i odmah live na sajtu.
smokey nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-12-2014, 18:23   #8
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Nije puno - al nešto je:
AVF5 za 5% off

Zahvalili :
Staro 16-12-2014, 18:37   #9
Katy
Juice Master

Katy's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,023
Nivo reputacije: 347
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

Flavor West stvarno nisu lose, ja sam pazarila Mango - jako lepa prirodna aroma ko sveze cedjeni sok od manga, intezivna ali ne previse, bas kako treba! Jos sam smuckala i njihovu belu cokoladu i visnju ali jos nisam stigla da izprobam, duvanske nisam narucivala citala neke utiske na stranim forumima koji mi nisu bas ulili poverenje...

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-12-2014, 23:41   #10
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Naručeno 4 VZ aroma + TPA RY4 Double.Poslali sledeći dan. Pa da vidimo kolko brzo to stiže iz "down under" do nas....

Staro 28-12-2014, 21:39   #11
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,346
Pohvaljen: 988
Nivo reputacije: 168
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Nekom stiglo?
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-12-2014, 22:24   #12
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Stiglo je meni u petak. Poslali 16. stiglo 26. Dakle, 10 dana. Spakovano u zip kesu pa u ogromnu (A3) plasticnu kesu, savijenu napola i zalepljenu. Niko od ovde "nadleznih" nije ni pogledao (6 aroma + gratis uzorak od 2-3ml). Dobio sam i tracking broj koji ne funkcionise (Product not trackable). Nije cak evidentirano ni da je paket predat. Drugim recima, ne racunajte na pracenje.

Citat:
The tracking status 'product not trackable' may be displayed for international items including:

Registered Post International
Express Post International letters
international air mail
international sea mail
all international articles under 2kg (excluding Pack and Track International and ePacket)
These services do not come with tracking as a standard feature; therefore no track events will be shown. However, for Registered Post International, a signature will be obtained when the item is delivered.
Inace arome su sve spakovane u iste bocice sa njihovim logom, bilo da su FW, Capella ili one kao na VZ. Verovatno se radi o pretakanju iz vecih pakovanja. Uostalom, isto rade i mnogi drugi koji zapravo preprodaju arome.
Zahvalili :
Staro 28-12-2014, 22:56   #13
Djindjilindji
Veteran

Djindjilindji's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 42
Pohvala: 626
Pohvaljen: 662
Nivo reputacije: 137
Djindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvalu

Ja sam upravo poručio 3 Capella,1 Tpa aromu.Suma sumarum 2000 rsd,sa sve poštarinom.
Ako stignu do Srpske nove...
Djindjilindji nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-12-2014, 11:37   #14
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,346
Pohvaljen: 988
Nivo reputacije: 168
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Meni je 12. dan od narudzbe. Znaci, uz malo srece, moglo bi stici pre nove.
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-12-2014, 12:16   #15
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

11.dan od shippinga - the race is on
Tracking ne pokazuje ništa...

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:30 sati.