Forum

Juice Factory - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-12-2014, 13:30   #16
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Vratite mi potpis :)
Pohvala: 1,773
Pohvaljen: 4,031
Nivo reputacije: 731
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju
Uobičajeno Re: Juice Factory

Eeeeh, meni ecigexpress poslao arome, 14.12 izasle iz Amerike i od tada ni traga ni glasa... My precious :(
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-12-2014, 15:44   #17
harts
Iskusan član

harts's avatar

Registrovan: Jul 2014
Pohvala: 169
Pohvaljen: 147
Nivo reputacije: 38
harts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosi

Ja sam porucio sledece arome, nisam se nikada bavio DiY ali nadam se da nisam puno pogresio..

Capella Apple Pie, Capella New York Cheesecake, Capella Peaches and Cream, Capella Vanilla Custard, Capella Vanilla Custard v2, Flavor West Cinnamon Roll, Flavor West Dulce De Leche, Flavor West Ecto Cooler, Flavor West Sweet Cream, JF Bakery

hivearts.
harts nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-12-2014, 20:32   #18
Vlada
Senior

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 411
Pohvaljen: 178
Nivo reputacije: 54
Vlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosi

Po mom ukusu si potpuno pogodio, samo budi strpljiv i pusti da sazreju. meni su capella i druge USA arome dobre tek kad odleze bar tri nedelje.
Vlada nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-12-2014, 21:52   #19
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,161
Pohvaljen: 1,928
Nivo reputacije: 455
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Ma da i mene te kremaste fasciniraju ,skkoro nisam naleteo na loshu!
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-12-2014, 22:02   #20
harts
Iskusan član

harts's avatar

Registrovan: Jul 2014
Pohvala: 169
Pohvaljen: 147
Nivo reputacije: 38
harts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosi

Super, i ja isto preferiram kremaste arome duvanske ne mogu da smislim.

Jel imate nesto da preporucite od recepata/mixeva na porucene tecnosti? Mozda u kombinaciji sa jos nekom aromom..

Sent from my iPhone

hivearts.
harts nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-12-2014, 22:10   #21
Vlada
Senior

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 411
Pohvaljen: 178
Nivo reputacije: 54
Vlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosi

I ove arome, solo, su odlicne, za mihseve bi ti trebalo jos aroma. Preporucujem ti da probas da u sledecoj turi uzmes i cokoladu i kokos, jedna aroma a ne dve posebne, posle tri nedelje pravi baunti. I pogledaj temu Capelline arome imas linkove prodavnica gde ih mozes jeftinije i brze nabaviti.
Vlada nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2015, 19:32   #22
ljudva
Senior

ljudva's avatar

Godine: 43
Pohvala: 1,039
Pohvaljen: 727
Nivo reputacije: 129
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Stegle alkoholne arome. Ono sto raduje jeste cinjenica da apsolutno nisu razblazivane ili na bilo koji drugi nacin desetkovane.Jacina mirisa kao VZ.Jedino sto sam malo preterao sa kolicinom. Bice spremanja
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-01-2015, 20:17   #23
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 1,938
Pohvaljen: 2,845
Nivo reputacije: 358
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Meni još ništa nije došlo od Ozija poslali 18.12.

Ljudva - tebi poslali 17.12.?

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2015, 20:28   #24
Djindjilindji
Veteran

Djindjilindji's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 42
Pohvala: 597
Pohvaljen: 638
Nivo reputacije: 131
Djindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvalu

Pa kad će onda moje od 6.1?
Djindjilindji nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2015, 20:46   #25
ljudva
Senior

ljudva's avatar

ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od raw2sienna Vidi poruku
Meni još ništa nije došlo od Ozija poslali 18.12.

Ljudva - tebi poslali 17.12.?
Order Date: 17th Dec 2014
The status of order #3415 is now Shipped (18.12.)
Zahvalili :
Staro 12-01-2015, 21:17   #26
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,886
Pohvaljen: 8,370
Nivo reputacije: 1141
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

To bi trebalo danas ili sutra da vam stigne.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-01-2015, 14:36   #27
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 1,938
Pohvaljen: 2,845
Nivo reputacije: 358
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Evo - stiglo i meni danas - 28 dana - 4 VZ i 1 TPA - i jedno 2-3 ml free samle VZ Virginian Tobacco.
Fino mirišu direkt iz bočice - Cohiba, Island Tob (puno miriše na kokos?),Dunhill i French Pipe (ovaj zaista bogato miriše...)
Mislim da čemo još suradjivati sa ovom Ozi kompanijom

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-01-2015, 17:09   #28
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Vratite mi potpis :)
Pohvala: 1,773
Pohvaljen: 4,031
Nivo reputacije: 731
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Dunhill sabija (2.5%), Island izuva (nemoj preko 2%), French na 1.5%, Cohiba moze na 2.5% takodje.

@defragmentacija unutrašnji krug
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-01-2015, 17:00   #29
ljudva
Senior

ljudva's avatar

Jos jedna pohvala za ovu prodavnicu.Posto uvek salju sample uz narucene arome, zamolio sam ih da mi posalju sample jedne odredjene arome, vec kada salju, jel.
Odgovor koji sam dobio na mail:

"Hi Vladimir,

Thanks for your order!

Unfortunately all our samples are in a bucket and it's impossible to find an exact flavour. Saying that, I've added a free bottle for you. I'm sure you'll like it!

Have a great day!

Kind regards,

Tom"

Zaista za sve pohvale
Zahvalili :
Staro 20-01-2015, 18:18   #30
Djindjilindji
Veteran

Djindjilindji's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 42
Pohvala: 597
Pohvaljen: 638
Nivo reputacije: 131
Djindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvalu

Stigle su mi danas arome poslate 6.1.
Paket nije otvaran.

Djindjilindji nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:21 sati.