Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 04-02-2015, 15:32   #31
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,984
Pohvaljen: 1,178
Nivo reputacije: 389
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Juice Factory

Jedno pitanje, koliko sam skontao JF Gourmet Super Concentrates i JF Super Concentrates (Alcohol Based) su ustvari VZ arome? I druga stvar posto je opste poznato da su alkoholne keva, ima li ko iskustva sa nealkoholnim?
Hocu sada da porucim pa se lomim koje uzeti sa ili bez alkohola?
Unapred fala na odgovoru

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-02-2015, 15:49   #32
Vlada
Senior

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 411
Pohvaljen: 178
Nivo reputacije: 56
Vlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosi

To jesu arome sa VZ!
Gurmet arome su u stvari Ruske, firme Beker, ja ih kupio direktno od rusa. Krem Brule mi je favorit od neduvamnskih, a duvanske Yuco i Canat, Clondajk i Tabakerka su isto odlicne, a ostale dve su odvratne.
Alkoholne se proizvode u Kini, i VZ i Juice su samo trgovci, ali su obe arome odlicne.
Imas na forumu temu o njihovim aromama.
Vlada nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-02-2015, 15:58   #33
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Aha, ma citao sam malo nego boli me mozak
Nista onda cepam alkoholne
Fala na odgovoru....

Staro 04-02-2015, 17:49   #34
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,225
Pohvaljen: 1,957
Nivo reputacije: 461
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Bole josh pitash

U zadnje vreme me zabrinjavash-naravno alkohol pa makar u tragovima
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-02-2015, 17:58   #35
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

hahah hahahahah

Staro 23-02-2015, 20:25   #36
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,053
Pohvaljen: 2,901
Nivo reputacije: 368
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Vapor Flask(s) from Aussie Land

Fotos je sa početka steepinga odmah posle mučkanja - sad su đusevi tamniji.
Poručio sam Cohibu, Dunhill, Island Tob i French Pipe - besplatno su mi poslali i Virginiu od JF aroma.
Od aroma po % koji se vide na "flaskovima" su mi Dunhill i Cohiba dobro dozirane dok sam morao French Pipe mixano na 2% razbiti sa cca 15% baze .
Island Tob. mi mnogo - ali zaista mnogo vuče na kokos - to je i jedina aroma koju sam prije od VZ probao al je kokosa bilo puno manje. Island Tob. sam isto razbio sa nekih 15-20% baze jer je bilo previše aromatično za moj ukus.
Sve u svemu me ove arome puno radoste i uživam u njima - mada ne mogu samo njih da parim. Kao svi znamo imaju one sve neko zajedničko esencu koja istovremeno mnogo prija al može i da dosadi ako preteraš i pariš samo VZ.

COHIBA i DUNHILL - plemenite duvanske arome koje na svakom tipu atty-ja (barem kod mene) akcentiraju druge podtonove - na Kayfunima više udara duvanskost dok na Aqui V2 i driperima izletavaju mnogi exotični vočni i spicy podtonovi. Lepo i zanimljivo...

FRENCH PIPE - sječam se debata o prisustvu "Bazooka" žvake u VZ FP - pa i ja sam je osetio u ovoj verziji sa JF - mada ne u nekom agresivnom obliku. Razblaživanjem sa bazom negdje na 1,8% arome e-juice mi je postao mnogo dobar i exotičan - mada sa nekim duvanom za lulu ne vidim neke bliske korelacije

ISLAND TOB. - kao več gore pomenuto - više manje duvan s kokosom - možda su se zeznuli i poslali nešto drugo - a možda se zeznula i moja memorija

GOLDEN VIRGINIA (free 2 ml sample) - nisam baš neki fan ove arome per se - ali ova mi nije loša.

Sledeča narudžba ide u smeri Cigar, Real Cigar, Black Cigar (Black & Mild), Milde7, B&H ....

Još čemo poslovati s Ozijima

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-03-2015, 20:00   #37
smokey
Veteran

smokey's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 772
Pohvaljen: 872
Nivo reputacije: 159
smokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalu

Stigne mi paket, broj bocica ok. Malo zagledam, greska! Umesto jedne, poslata druga aroma. A bas sam grizao na tu jednu koja je zamenjena greskom... Da ne kazem da sam samo zbog nje vrsio porudzbinu(Capella New York Cheesecake ako nekog interesuje)... Brze bolje slikam i obratim se prodavnici preko obrazca na sajtu. Buduci da je nemoguce postaviti sliku preko tog obrazca, navedem da cu im poslati u email-u prvom prilikom kad mi se obrate nazad.

Javlja se Tom.
Najopustenije govori da nema potrebe da saljem sliku i da se duboko izvinjavaju za gresku. Nudi mi dve opcije: 1. da mi posalje aromu odmah o njihovom trosku 2. da dobijem store credit(u visini cene arome) i kupon kod za besplatni shipping.
Naravno da sam odabrao varijantu 2. Svakako mi treba jos nekih aroma pa rek'o da iskoristim priliku. Tako sam mu upravo i rekao.
No problem mate(Australijanac, kod njih ide "mate" cesto )! Store credit has been assigned to your account and here is the coupon code for free shipping.

Prilicno sam iznenadjen kako se sve brzo odvilo i kako je greska resena na moje zadovoljstvo.
Osecam se ipak malo ono... Pitam da li zeli da kompenzujem za onu aromu koju sam dobio greskom. Ipak sam je dobio jeli... Kategoricno odrichan odgovor. "Nasa greska, tvoje zadovoljstvo" grubo parafraziranje...

Sta ja znam... Dosta puta sam uzimao od njih arome, kad god je stalo u paket dobio sam i gratis tj. sample aromu. Kvalitet neupitan, vrlo su brzi i paketi iz razvijenih zemalja stizu bez problema. Bar ja nisam naleteo na problem iako nije bilo trackinga...

Definitely my go to store!
Ja zadovoljan.
smokey nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-03-2015, 21:00   #38
smokey
Veteran

smokey's avatar

smokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalu

U poslednjoj poruci ka Tom-u, iskreno se zahvalim i kazem da cu definitivno napisati koju dobru rec na forumu. Naravno, preneo sam iskustvo (na forumu) u celosti tako kao je i bilo.
Javlja se Tom sa iskrenom zahvalnicom. Iz interesovanja upita i koji je forum u pitanju. Kazem ko smo... Tako da, eto, mozda nas gleda Tom! Pozdrav Tom!

In my last message to Tom, I show him my appreciation and tell him that I'll definitely put some good words on the forums. Of course, I've presented you (on the forum) with my experience as it was.
Got a reply from Tom with his sincere appreciation. Out of interest, he asks which forum it is. Told him who we are... So yea, maybe Tom is watching us! Hello Tom!
Staro 05-03-2015, 21:14   #39
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Ja sam samo jednom porucivao od njih, relativno brzo stiglo (oko 13-14 dana ako se dobro secam), nisam kontaktirao podrsku, nisam imao razloga, i ubaceno mi je nekih 5-6 ml arome kao sample, definitivno zadovoljan, i naravno nameravam da se druzim jos dugo sa njima

Staro 05-03-2015, 22:43   #40
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,225
Pohvaljen: 1,957
Nivo reputacije: 461
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Jako lepo sa njihove strane
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-03-2015, 15:25   #41
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 43
Pohvala: 1,073
Pohvaljen: 525
Nivo reputacije: 152
nemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalu

danas dobih od @ljudva black and mild na poklon, covek platio i postarinu ( ), ovim putem da mu se zahvalim javno, hteo sam da probam black cigar, koji nije sa mtm-a, pa da zakljucim koliko se razlikuje a i nestalo mi arome, pa @ljudva ulete sa poklonom....

nemanja14 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-03-2015, 21:48   #42
smokey
Veteran

smokey's avatar

Drippam Banana Cream Pie i ne mogu da dodjem sebi!
Setup je dobar subohm, opaki ukusni oblacici ali ljudi moji ova aroma je boles' dobra!
Cini mi se da je procenat oko 2%-2.5%. Tecnost je 30/70PGVG gde je VG ubijen sa 15% vode.
Odusevljen sam ovom aromom (ima jos jedna aroma u paraleli ali cu o njoj u odgovaracujoj temi)!
Znaci kao da sam u nekoj high class pekari i jedem toplu pitu od banana. Kremasta banana, gde se oseti to neko pecivo sa najmanjim tragovima tih nekih cari u testu(vanila? trunka cimeta?). Taman tek slatko, glatko i jako fino za parenje.
Na nekim klasicnim atijima nisam probao ali je na dripcu jedna od tecnosti koju nikada napustiti necu!
Vrlo tople preporuke!(Ako vam se ne svidi, PP i uzimam!)

(JUUUU... Ovo je trebalo u VZ Arome temu??? Molim da neko prebaci ako misli da jeste. JF i jesu VZ arome koliko ja znam a ovo tema o prodavnici... )
Zahvalili :
Staro 30-03-2015, 22:12   #43
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,422
Nivo reputacije: 1149
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od smokey Vidi poruku
... i jedem toplu pitu od banana.
Trnci uzasa puze mi uz kicmu, obliva me znoj, moram da zapusim usta rukom i da skrenem pogled sa ekrana dok me prodje mucnina. Cudo jedno koliko mi banana ne ide sa parom.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-03-2015, 22:19   #44
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,687
Pohvaljen: 5,908
Nivo reputacije: 875
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Napunio veceras tank sa JF Real Cigar. Za sad nikakvu razliku ne osecam u odnosu na VZ.

Jos neko sa utiscima o razlici/slicnosti/istovetnosti?

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-03-2015, 22:27   #45
smokey
Veteran

smokey's avatar

@ Vapo
Probao sam dosta JF aroma a dosta manje VZ. Ono sto je bilo istog naziva, bilo je i istog ukusa. Necu da lazem, 3 arome sa istim imenom sam probao od jednog i drugog "proizvodjaca".

@Finder
I ja sam odbacivao banane k'o lud. Drug Viktor nakapa neki svoj miks gde ja u pozadini osetim bananu i krenem da se prenemazem. Menja wick, menja ovo-ono. Ma jok!
Ovo je drugacije a inace sam uvek tragao za dobrom bananom posto je volim. Ova mi je skroz legla. Nije onako ostar feeling voca nego kao da je gnjecena banana + topla pa daje onako blazi ton neke slatkaste banane. Pored tog ima i piskote, ovog onog,... Nadam se da cemo se sresti negde (Vape skup NS) pa da ti donesem da probas.
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:01 sati.