Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-03-2015, 20:07   #16
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 542
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Pomoc oko odabira baze

Nije ni čudo što ne osećaš,ti stavljaš 15% arome ...

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-03-2015, 20:16   #17
dacha
Veteran

dacha's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,452
Pohvaljen: 4,431
Nivo reputacije: 597
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-03-2015, 20:36   #18
Vlada
Senior

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 411
Pohvaljen: 178
Nivo reputacije: 57
Vlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosi

Americke arome,(capela, mom and pop, loran oil...), nisu super koncentrati i u mom slucaju kad koristim protank i VG, moraju na 10% ili vise. Ima ljudi koji su ih probali i ne zale se. A ima i trgovaca koji skrtare na aromama pa im sve mnogo.
A meni je Fumantija baza za klasu bolja od Inavere.
Vlada nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-03-2015, 20:47   #19
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,605
Pohvaljen: 777
Nivo reputacije: 167
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

I ja koristim tu fumantijinu,nisam primetio za sada ubudjali miris ili miris piksle,kad budem osetio prelazim na drugu bazu iako je ova duplo jeftinija
Da budem iskren,druge baze nisam probao osim u vec napravljenoj tecnosti(koristio sam tecnost od kolege forumasa u kojoj su fa arome,koju je bazu koristio, ne znam).tako nisam bas merodavan da je nekom preporucim.Meni je za sada dobra ,ne osecam neki miris koji bi mi smetao,a opet kazem duplo jeftinija
gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-03-2015, 20:53   #20
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,486
Pohvaljen: 4,445
Nivo reputacije: 729
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

@Vlada

Gde si kupovao mom and pop arome? Jesu original flašice ili one rinfuz?

Sent from Parče plastike...

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-03-2015, 20:59   #21
Katy
Juice Master

Katy's avatar

Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,023
Nivo reputacije: 348
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

mislim da je kupovao one od Francuza, i nisu original bocice, zaista jesu slabe, nisu bas za doziranje na 10-15% ali oko 7, 8 % je prosecno, retko koja moze na 4 do 5 %

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-03-2015, 21:02   #22
gojkov
Veteran

gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Da i mene interesuje uopste kolika je razlika izmedju aroma u originalnoj ambalazi i one u rinfuzu(jasno mi je da tu moze da se mucka),al kakva su iskustva?Malo je of
Staro 22-03-2015, 21:10   #23
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Ako koristi čist VG, mora da stavi više arome, mada meni su te VG tečnosti preteške, i posle par meseci totalno neparljive, ostaje grdan miris u prostoriji, kao od nekih Halo, ili VZ tečnosti sa mnogo arome...

Staro 22-03-2015, 21:12   #24
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,245
Pohvaljen: 1,962
Nivo reputacije: 465
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Sadashnja fu baza nemoze da se poredi sa ranijim
skoro sam imao priliku da probam i bio odushevljen,na kraju kad mi je receno da je fumantija baza nisam mogao da verujem!

Spoiler:
Reklame samo u PDF-u trgovca.
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-03-2015, 21:14   #25
Vlada
Senior

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 411
Pohvaljen: 178
Nivo reputacije: 57
Vlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosi

Neke sam kupio kod Francuza, a neke mi klinac doneo iz USA, one su u originalnom pakovanju. Isto i loran oil i kapelu. Nisam primetio neku razliku izmedju njih, mozda imao srece sa francuzima.
Vlada nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-03-2015, 21:29   #26
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,436
Nivo reputacije: 1152
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od gojkov Vidi poruku
Da i mene interesuje uopste kolika je razlika izmedju aroma u originalnoj ambalazi i one u rinfuzu(jasno mi je da tu moze da se mucka),al kakva su iskustva?Malo je of
Iskustva su razlicita. Razlika moze biti velika, a moze i da je nema. Oslanjaj se na iskustva onih koji su vec narucivali. Realno, nema potrebe za prevarom. Razlika u ceni za one koji je nabavljaju na veliko je veoma izdasna. Tolika, da nema smisla rizikovati gubitak kupaca. Mnoge arome je neophodno dobro promuckati pre upotrebe da se ujednaci rastvor (nije to obican rastvor, al' je dovoljno za razumevanje). Moguce je da kanta nije dobro ili nije uopste promuckana pre pre presipanja. Kantu (ili cak bure) sa vise litara tecnosti nije lako rucno dobro promuckati. Za to postoje specijalni vibratori.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-03-2015, 21:33   #27
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Citat:
Originalna poruka od sirius sem Vidi poruku
Sadashnja fu baza nemoze da se poredi sa ranijim
skoro sam imao priliku da probam i bio odushevljen,na kraju kad mi je receno da je fumantija baza nisam mogao da verujem!

Spoiler:
Reklame samo u PDF-u trgovca.
Onda sam definitivno probao staru bazu... Svaka tečnost je imala taj ukus popušenih dva pakla pljuga.

Staro 22-03-2015, 21:37   #28
gojkov
Veteran

Ja sam poceo da pravim tecnost od januara,izgleda da sam imao srece da ne naidjem na piksla bazu
Staro 22-03-2015, 22:36   #29
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 41
E-cig: Slika sve govori !!
Pohvala: 294
Pohvaljen: 297
Nivo reputacije: 82
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi

Očekujem da stigne pa ćemo videti,
mada imam utisak da se tendeciozno diskutuje o toj bazi jer je nemoguće da po nekima bude dno dna,ustajala piksla a nekima sasvim korektna....
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-03-2015, 22:57   #30
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,436
Nivo reputacije: 1152
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Zar opet o Fumantiji? Prosli put je nastao takav pandemonijum da smo morali brisati citavu temu.
Kako se ne bi stekao utisak da postoje tabu teme, rezimiracu dogadjaje za neupucene.

Sa njihovom bazom su neki bili zadovoljni, a neki nisu. Verovatan razlog su razlicite baze. Fumantija je u nekom trenutku nabavila nikotin koji je imao izrazen miris piksle te se to prenelo i na bazu. Onima koji su koristili vocne arome to nikako nije odgovaralo. U isto vreme u njihovoj ponudi su se pojavile i neke arome sa vidno separisanim sadrzajem. Postavilo se pitanje kontrole kvaliteta. Mnogi su izrazili sumnju u zdravstvenu ispravnost, oslanjajuci se iskljucivo na sopstveni ukus. Odgovor Fumantije je bio neubedljiv i nepravovremen te je samo dolio ulje na vatru. Poceli su da pljuste zahtevi kakvi se nikad nikom nisu postavljali. Vlasnik Fumantije, Italijan, uopste se nije snasao u tim okolnostima, a njegovi zaposleni su se pokazali nedorasli situaciji te je ukupan utisak ostao los. Na kraju se Fumantija povukla sa foruma.

Rekao bih da se ni mi iz urednistva tada nismo najbolje snasli. Cekali smo da utvrdimo sta je istina i ko je u pravu. To se vise nece dogoditi. Ovo nije sud vec mesto za razmenu iskustava.

Postoje neugodna iskustva koja ne zelimo da ponovimo te cu zamoliti da se ovi dogadjaji dalje ne komentarisu (citaj: moracemo da brisemo).

Dakle, postojale su veoma razlicite baze. Da li je to i dalje tako ustanovice kupci.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:04 sati.