Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 28-10-2016, 10:07   #361
x-man
Senior

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 24
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 291
Pohvaljen: 169
Nivo reputacije: 57
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: iStick 30W

Vidim ja da cu tu da dodje neki vtc mini, kad vec kupujem bateriju da kupim i mod . Imali neko da je menjao bateriju na isticku, iskustva?

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-10-2016, 11:49   #362
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,543
Pohvaljen: 1,258
Nivo reputacije: 280
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Ima, @scooter ,čak je i tutorial napravio, ali sa fona ne mogu da okačim link.
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-10-2016, 15:50   #363
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 37
E-cig: SubTank Mini, PT2, iStik30W
Pohvala: 197
Pohvaljen: 172
Nivo reputacije: 50
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

nista specijalno, odlemis staru, pazljivo zalemis zice na novu. Kad kazem pazljivo, mislim precizno i brzo. Ne zelis da grejes lemilicom bateriju duze nego sto moras, a to je 2-3 sekunde.

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-10-2016, 16:32   #364
x-man
Senior

x-man's avatar

x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Ma to mi je jasno i izvodljivo, nego me interesuje da mi kaze neko iz iskustva sta se dobija posle time, koliko duze traje baterija,koju bateriju je stavio, koliko vremena ce da prodje dok ne pocne da smanjuje kapacitet i tako te stvari.

Long live Hon Lik!
Staro 28-10-2016, 16:49   #365
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,087
Pohvaljen: 11,783
Nivo reputacije: 1811
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Zavisno od baterije za koju se odlučiš...
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=5963
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-02-2017, 19:29   #366
x-man
Senior

x-man's avatar

Ajmo Istick 30 check. Ko i dalje koristi, koliko ga ima, kako ga sluzi?
Ja moj koristim vec godinu ipo dana, polovnog sam ga uzeo, osim smanjenog kapaciteta baterije koju planiram da zamenim i par ogrebotina perfektno radi. Jos sto ga ja ne cuvam, nije u fotroli, uglavom stoji u bocnom dzepu i neretko se desava da ga lupim o stok od vrata, sto, policu i sl. kad se provlacim negde.

Long live Hon Lik!
Staro 11-02-2017, 19:38   #367
Ninolina
Aktivan član

Ninolina's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 31
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 14
Ninolina je na dobrom putu

Imam ja. :-) Vec par meseci. Kukala sam na bateriju kad sam ga kupila ali sad mi drzi ok i zadovoljna sam. Gde bi ti kupio baterije? Mogla bih mozda i ja uskoro moje da zamenim. :-D
Ninolina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-02-2017, 19:44   #368
x-man
Senior

x-man's avatar

Ima u jednoj domacoj prodavnici. Uzecu da probam, mislim da je sony ili samsung, 15A 3000mAh. Ako nemas iskustva oko elektronike i lemljenja bolje pitaj nekog sa foruma za pomoc.

Long live Hon Lik!
Staro 11-02-2017, 19:58   #369
Ninolina
Aktivan član

Ninolina's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 31
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 14
Ninolina je na dobrom putu

Hvala, nije problem za lemljenje i eleltroniku, imam ko bi mi to sredio. Htela sam da cujem gde ces ti da nabaviš. Znam da mogu i na internetu da se nabave pa ne znam dal neko zna provereno koje su dobre?
Ninolina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-02-2017, 22:06   #370
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 315
Pohvaljen: 1,310
Nivo reputacije: 179
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Da se samoquotujem :
Citat:
Originalna poruka od Goran_M. Vidi poruku
Sritan sam k'o malo prase u malo blata...

Nadam se da ću bit i zadovoljan k'o i svi u toku korištenja.
Post od 11.04.2015... evo skoro će 2 godine, a ovaj iStick 30w radi i danas i to bez ikakvog problema... kod mene je bio u pogonu do 9 mjeseca prošle godine, a onda je promijenio vlasnika (susjed) koji ga gazi povazdan, dok novog iStick Pica iz samo njemu poznatih razloga drži u rezervi. Valjda čeka da mu ovaj crkne, ko će ga znat... e pa bgm, kako za sad izgleda načekat će se pošteno. Kaže, baterija mu može izdurat cili dan bez problema.

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2017, 00:48   #371
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 37
E-cig: SubTank Mini, PT2, iStik30W
Pohvala: 197
Pohvaljen: 172
Nivo reputacije: 50
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

moj isto radi. Menjao mu bateriju pre 2-3 meseca i to je to. Ceka sad koznu futrolu posto se izlizala boja i to je to.

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:36 sati.