Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-02-2015, 17:44   #16
Obrenovčanin
Moder

Obrenovčanin's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 43
Pohvala: 1,482
Pohvaljen: 783
Nivo reputacije: 181
Obrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Najduvanskija tecnost

Arome koje sam ja probao u DIY varijanti

Vaping zone - VZ Real Cig
Totally Red - TR Cigar mix

...na primer
Obrenovčanin nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-02-2015, 17:50   #17
BoT_SD
Senior

Pohvala: 168
Pohvaljen: 593
Nivo reputacije: 116
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Jedine tečnosti koje su me podsetile na duvan su Fumantia Macerian tečnosti. Toliko, da posle 1-2 ml nisam mogao da ih parim, valjda sam od tih mirisa i ukusa i pobegao. Sve ovo ostalo što sam probao, od gotovih tečnosti do DIY mikseva mi nema mnogo veze sa duvanom.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-02-2015, 17:55   #18
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Godine: 39
Pohvala: 1,753
Pohvaljen: 1,172
Nivo reputacije: 293
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

odavno sam prestao da trazim aromu koja podseca na duvanski dim
zasto bih pario tako nesto pored mora ukusnijih aroma?
real cigar, scamel i cuba cigar su mi taman. duvanskije od toga mi ni ne treba

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-02-2015, 20:11   #19
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 246
Pohvaljen: 210
Nivo reputacije: 68
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Ma french pipe RL je najduvanskiji
Ja uzmem 18mg jačine i isečem sa nulom na pola i bude perfektno i ne zdiba okolina
FP "rules"
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-02-2015, 21:05   #20
Iva
Veteran

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 1,606
Pohvaljen: 1,317
Nivo reputacije: 266
Iva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputaciju

Pre neki dan sam prvi put probala FA Burley , napravljenu tecnost i nakon svih aromaticnih koje parim neko vreme unazad , ova me je odusevila koliko podseca na duvan i slobodno mogu da je preporucim onima koji traze taj smek . Nista slatko , nikakva pozadina , cista aroma

Iva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-02-2015, 21:42   #21
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,025
Nivo reputacije: 172
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Top 5 smrda za okolinu i po duvanskom kriterijumu,pepeljara,čarape sa karaule posle mrtve straže,kanta sa pikavcima,prženi šećer sa usijane "ringle".Znači radi se o gotovim tečnostima ne o DIY aromama (tu je izbor mnogo širi).

1:Storm(hangsen).....ova tečnost najviše liči na tamni duvan samson zver-shag ukršten sa DNK od limene iskusne mahom neoprane pepejare iz Bifea sa kuvanim jajima na stolu...definitivo to je taj duh pobede u ustima.Neprospavana noć posle tri pakle VEKA i iljadu ćamila lincure,ukus u ustima jutro posle ...neprocenjivo.

2.Perique black(FA) šta reči ovde.. loš parfem nepranog blatnjavog krmka koji je ispušio 20 kutija cigarilosa čuvene mareke"RIO".Isto slična nota tamnog duvana kao i storm.Znam dosta ljudi koji stvarno otkidaju na ovu tečnost.

3.Dark Vapure(FA) sve isto kao i stavka 2 samo sa notom izvesne slasti.I ovde osećam sličnu notu Tamnog.D samo dosta blaže.Ovo je ona tečnost koja spada u grupu opisianih za "zahtevnije korisnike".

4.Burley(FA) Ova tečnost ima izvesnu težinu jakog i oštrog duvana koja može da se pari ceo dan,ja je nisam mogao nikako osim u mixu sa sladjim duvanskim aromamama(tečnostima) koje ne podnosim solo recimo D.Ship ili Max bl.
Onda je prosto savršen,Burley ima puno poklonika.Uglavnom se svidja muškoj populaciji,zene podseća na jelkice za kola "pino"

5.RY4(hangsen) prženi šećer,duvan,prženi šećer,duvan ,zagoreo šećer na ringli(treba očistiti grejač).Ja ovu tečnost obožavam kao i mnogi drugi.Ovo je ona tečnost koju ili odmah zavoliš ili ti je katastrofa,namerno sam napisao za nju jer smatram da je stvarno prava duvanska tečnost sa tom notom zagorelog šećera koja uglavnom smeta ljudima u okolini gde se pari.Neki su komentarisali da se oseća na zagorele kablove i slično...a meni je vrhunska.

Moram da naglasim još jednom da su ovo isključivo moje lične impresije za ove pomenute tečnosti.

Somebody Put Something In My Drink
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-02-2015, 21:50   #22
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,570
Pohvaljen: 12,482
Nivo reputacije: 1921
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Prve 3 moje omiljene ostale rado parim

Pegla mi se od pedijatrije i gerijatrije.
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-02-2015, 21:57   #23
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

kad smo vec kod krzda smeka, ne zaboravimo Hellasovu ORAMU
ukus prave domace krzde poput Vikenda, Veka, Morave, Plavog Besta i tog drustva
sama aroma, pa ni mix nemaju nikakav miris, ali zato ukus obara s nogu...
...ali bukvalno

JaZoja
Staro 03-02-2015, 23:13   #24
lover
Senior

lover's avatar

Registrovan: Jun 2014
Pohvala: 113
Pohvaljen: 120
Nivo reputacije: 45
lover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosi

Storm je prva tečnost koju sam pario i bio oduševljen, posle sam uzeo još par puta i nije mi nikako išla, receptori promenili položaje hbg.
Hangsen ry4 samo karamela/pržen šećer, ko tu oseti duvan može odma da se zaposli kao degustator.

One Man Clan. Common sense.
lover nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-02-2015, 08:12   #25
Deki R32
Nov član

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 13
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 14
Deki R32 je na dobrom putuDeki R32 je na dobrom putu

M4S Dark smoke
Deki R32 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2015, 17:02   #26
bix
Aktivan član

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 8
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 13
bix je na dobrom putubix je na dobrom putu

Moram da pohvalim Savu ...
Kakav decko car!
Posto sam izasao iz vejpinga, malo sam pozaboravljao sta kako ide itd. Uglavnom, poslao mi namotanu zicu, komad vate (one kgd) i 12 (dvanaest!) tecnosti na probanje.
Potpuno besplatno!
Ostao sam bez reci skroz ... Namontirao zicu, radi ko blesavo.
Eto, sad cu valjda konacno naci nesto da zameni/parira RL CC
bix nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-02-2015, 17:19   #27
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,436
Pohvaljen: 1,576
Nivo reputacije: 298
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Nadam se da ćeš naći zamenu za cubanca
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-02-2015, 19:34   #28
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,994
Pohvaljen: 1,185
Nivo reputacije: 394
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Burley od FA jeste duvanska lepa, ali ako mene neko pita je sladunjava
Meni je slatka ali jeste lep duvan.
Mozda je S'camel najbolja varijanta u ovoj prici, ove cuban trt mrt su mi previse jake i vrlo cesto ljute...
Frenh pipe i ekipa su mi previse aromatizovane, naravno ovako ih ja dozivljavam, ali sto neko rece unazad, pored toliko lepih aroma ti juris ukus katrana

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2015, 19:52   #29
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

e da, kad si vec spomenuo katran...
dodatak mixevima iz Inawere -Dark Tobacco- me je neodoljivo podsecao na katranski smek. onaj tezak osecaj kada ti se cini da su se pluca zakrcila katranom iz duvanskog dima...
od tog osecaja sam i pobegao u svet pare
imam skoro celu flasicu tog djubreta. ko pak zeli da proba, poklanjam mu

JaZoja
Staro 05-02-2015, 19:53   #30
bix
Aktivan član

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 8
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 13
bix je na dobrom putubix je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od 5thREON Vidi poruku
e da, kad si vec spomenuo katran...
dodatak mixevima iz Inawere -Dark Tobacco- me je neodoljivo podsecao na katranski smek. onaj tezak osecaj kada ti se cini da su se pluca zakrcila katranom iz duvanskog dima...
od tog osecaja sam i pobegao u svet pare
imam skoro celu flasicu tog djubreta. ko pak zeli da proba, poklanjam mu
Ja zelim!
bix nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:23 sati.